Rom [8.1][PORT][Durduruldu] Mi A1 Epic Rom

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

petrae05

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Anıl Kaya
Cihazım
Xiaomi Mİ A1
Meslek
Öğrenci
Konular
2
Wipe menüsünden "format data" işlemini yapıp tekrar userdata flaşlayın ve Rom'u sıfırdan kurun.
Biraz zahmetli gelebilir sıfırdan rom yüklemek. Ama ben de yaşadığım sorunlardan dolayı aynı gün içerisinde 5 kere rom değiştirdiğimi bilirim :)
hocam romu tekrardan kurdum şuan açılıyor fakat forumda birisi daha 64 gb cihazının 16 görünmesinden muzdarip 3 kere denemiş düzeltememiş userdata ile ben 1 kere userdata 1 kere romu tekrar kurdum bakalım olacak mı bu seferde olmazsa 16da kullanamam maalesef romu :/ acaba 64 lere uyumlu değilmi ki ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Wipe menüsünden "format data" işlemini yapıp tekrar userdata flaşlayın ve Rom'u sıfırdan kurun.
Biraz zahmetli gelebilir sıfırdan rom yüklemek. Ama ben de yaşadığım sorunlardan dolayı aynı gün içerisinde 5 kere rom değiştirdiğimi bilirim :)
sorun format data yapıp romu tekrar kurduktan sonra düzeldi çok teşekkürler elinize sağlık.

c0ldwave

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
İphone
Konular
21
Bildirim paneli yazı fontları simgeleri çok ufak.

yetiskinx

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
a2 lite
Konular
17
Yakın zamanda a2 lite için çıkması dileğiyle

Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Olcay kızılışık

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Olcay kızılı
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
6
"Reboot after installation is complete" seçeneğini seçmeden yükledim şuan açılıp mi logosu geliyor sonra tekrar reset atıyor 10 dk geçti acil.

petrae05

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Anıl Kaya
Cihazım
Xiaomi Mİ A1
Meslek
Öğrenci
Konular
2
"Reboot after installation is complete" seçeneğini seçmeden yükledim şuan açılıp mi logosu geliyor sonra tekrar reset atıyor 10 dk geçti acil.
Yeniden kurun romu kurarken o seçeneği aktif hale getirin.

Romu 1 gündür kullanıyorum. Gerçekten harika stock miuidan hiç bir farkı yok denebilir. Pil performansı gayet güzel 1 Gün 4 saat kullandım 7 saat 6 dakika ekran süresi var. Bu stock romdayken 5 saat falan oluyordu ortalama olarak. Ayrıca yüz tanıma mükemmel gece karanlıkta bile sorunsuz çalışıyor. Parmak izi kat kat hızlandı stock roma göre. Güncellemeleri cihazdan direk kurabilecek miyiz OTA üzerinden çünkü güncelleme bölümü var bilen var mı ? Romda gördüğüm hatalar; Yüz tanıma belli bir süre sonra çalışmıyor yeniden başlatınca düzeliyor. Okuma moduna aldıktan sonra veya renk kontrastıyla vs. Degisiklik yaptiktan sonra duzelmesi için yeniden başlatmak gerekiyor. Şarj olma süresi eskiye nazaran biraz daha geç doluyor sanki. Bir de 8.1 Oreo çıkacak mı acaba bu roma ?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

Olcay kızılışık

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Olcay kızılı
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
6
ettim 4 5 defa farklı farklı denedim ama olmadı gps diyor 420 480 value filan diyor enter clock filan var hepsini farklı farklı denedim ama nafile format data attım şuanda

fastboot da şuanda telefon ama pc görmüyor nasıl stock rom atıcam geri ben buna ? sd kartta yok

petrae05

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Anıl Kaya
Cihazım
Xiaomi Mİ A1
Meslek
Öğrenci
Konular
2
ettim 4 5 defa farklı farklı denedim ama olmadı gps diyor 420 480 value filan diyor enter clock filan var hepsini farklı farklı denedim ama nafile format data attım şuanda

fastboot da şuanda telefon ama pc görmüyor nasıl stock rom atıcam geri ben buna ? sd kartta yok
SD kart bulsanız sağlıklı olur aslında. Twrp recovery kuruluysa sorunsuz atarsınız..

Olcay kızılışık

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Olcay kızılı
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
6
öyle de nerden bulucam şimdi sd kartı :D cebimde 3 lira para var.

c0ldwave

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
İphone
Konular
21
Kilit ekranındayken whatsappdan gelen bildirimler gözükmüyor benim gibi aynı sorunu yaşayan var mı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt