Rom [8.1][PORT][Durduruldu] Mi A1 Epic Rom

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sleymanfirat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Süleyman
Cihazım
Mi a1
Konular
2
Romu kurarken bir hata olmuştur veya dosyadan kaynaklıdır benimkinde öyle bir problem olmadı hiç
Kilit ekranındayken whatsappdan gelen bildirimler gözükmüyor benim gibi aynı sorunu yaşayan var mı

MI A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23

petrae05

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Anıl Kaya
Cihazım
Xiaomi Mİ A1
Meslek
Öğrenci
Konular
2
Sd karta gerek yok. Bootloop'ta kalmış arkadaş. Düzgün bir şekilde driverlar yüklendikten sonra fastboot modunda her türlü görünür telefon.
Olcay kızılışık siz özel mesaj yoluyla bana ulaşın, sorunu çözelim beraber.
Hocam roma gelen güncellemeler romda ki ota update uzerinden mi yapılacak yoksa twrpden dosyayi flashlayarak mı kuracağız bir de yüz tanıma sağlıklı çalışmıyor 7-8 kere actiktan sonra deaktif oluyor cihazı yeniden başlatana kadar.

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
Hocam roma gelen güncellemeler romda ki ota update uzerinden mi yapılacak yoksa twrpden dosyayi flashlayarak mı kuracağız bir de yüz tanıma sağlıklı çalışmıyor 7-8 kere actiktan sonra deaktif oluyor cihazı yeniden başlatana kadar.
Aynen yüz tanımada öyle bir problem var. Güncellemeler şimdiye kadar twrp üzerinden yüklendi, bundan sonra da o şekilde olacaktır muhtemelen. Ota Update kullanmadık şimdiye kadar.

escordabes

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
8,0
Cihazım
xioami
Konular
0
merhaba hocam ellerinize emeğinize sağlık fakat takıldığım nokta ilk rom dosyasını indirip kurdum sorunsuz güncelleme alanındaki linteki rom sanki daha eski bir sürüm gibime geldi benmi yanlış anladım acaba onuda kurmak gerekiyormu üstüne tekrar. ilk kurduğum Epic_Miui10_8.9.20-_MiA1-AROMA güncelleme linkide Epic_Miui10_8.9.13_MiA1 yardımcı olursanız sevinirim

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
merhaba hocam ellerinize emeğinize sağlık fakat takıldığım nokta ilk rom dosyasını indirip kurdum sorunsuz güncelleme alanındaki linteki rom sanki daha eski bir sürüm gibime geldi benmi yanlış anladım acaba onuda kurmak gerekiyormu üstüne tekrar. ilk kurduğum Epic_Miui10_8.9.20-_MiA1-AROMA güncelleme linkide Epic_Miui10_8.9.13_MiA1 yardımcı olursanız sevinirim
Güncelleme olarak belirttiğim kısımların başlığında sürümleri yazdım zaten. Konuyu ilk açtığımda 8.7.12 versiyonu vardı. Bu sürümde bildirim sorunu, wifi sorunu, gibi kernel problemleri olduğu için 8.9.13 sürümü yayınlandı ve konu altında güncelleme başlığı olarak ekledim. Daha sonra 8.9.20 aroma güncellemesi gelince onu da en alta ekledim. Gördüğünüz gibi başlıklar bu şekildedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Eski sürümleri (8.7.12 gibi) kullanan arkadaşlar için güncelleme kısmını kaldırmadım. Sadece daralttım. Üstteki link için de açıklama olarak belirttim zaten hemen altına güncel sürüm eklendi diye:
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bunları yeni kurulum yapacak arkadaşlar link konusununda karışıklık yaşamasın diye anlatıyorum.
Şöyle özetleyeyim kısaca: 8.9.20-Aroma versiyonu güncel ve en stabil çalışan sürümdür. İlk defa yükleme yapacaksanız kurulum aşamasındaki yönergeleri takip ediniz. Güncelleme yapacaksanız güncel versiyonu twrp üzerinden flaşlayınız.

dugers

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Syt
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Makine Müh
Konular
1
8.10.25 güncellemesi çıkmış.

ArizonaDream

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Meslek
Bankacı
Konular
28
8.10.25 güncellemesi geldi. Ota update olarak görünüyor. Buradan yapabiliyor muyuz güncellemeyi? Nasıl bir yol izlemeli?

dugers

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Syt
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Makine Müh
Konular
1
8.10.25 güncellemesi geldi. Ota update olarak görünüyor. Buradan yapabiliyor muyuz güncellemeyi? Nasıl bir yol izlemeli?
8.10.20 den henüz güncelledim. Güncelleme için
yeniden başlat>recovery mod(twrp)>install>inen zip dosyasını seçin
(güncelleme yapanlar wipe yapmasın)
Güncellemede;
*xiaomi.eu sürümü güncellemiş
*eğer ekranda kalıcı HD yazısı varsa (bende yoktu) onu kaldırmışlar.
*tema aramadaki sorunları düzeltmişler.
(Güncellemede gelen yenilikleri yanlış çevirdiysem kusuruma bakmayın).

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt