Haber 64 Megapiksel kameralı Realme XT

Bu kamera değerleri kaça kadar çıkacak sizce daha fazla ilerler mi ne diyorsunuz. Bundan 5 yıl önce sanırım 12 megapiksel nur nimetti :)
Realme XT özellikleri
Arka tarafında dört kameraya ev sahipliği yapan Realme XT’nin ana kamerasını, 64 Megapiksel çözünürlüğündeki Samsung ISOCELL Bright GW1 oluşturuyor. 48 Megapiksel sensörler ile benzer şekilde 0.8 mikron piksel büyüklüğüne sahip olan bu kamera, 16 Megapiksel çözünürlüğünde fotoğraflar üretiyor.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Yüksek çözünürlüklü diğer telefonlar ile benzer şekilde, dört piksel birleştirilerek bir piksel oluşturuluyor. Buna 8 Megapiksel ultra geniş açılı ve 2 Megapiksel makro kameranın yanı sıra, 2 Megapiksel derinlik algılama sensörü eşlik ediyor.
Ekran çentiğinde yani önde 16 Megapiksel çözünürlüğünde kamera yer alıyor.
Realme XT’nin diğer özellikleri Realme 5 Pro ile benzer. 6.4 inç büyüklüğündeki ekranı Full HD+ çözünürlük sunan ve parmak izi okuyabilen telefon, gücünü Qualcomm Snapdragon 712 işlemciden alıyor. 10 nm fabrikasyon süreci ile üretilen Snapdragon 712, 2.3 GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli bir işlemci.

4 GB / 6 GB / 8 GB RAM seçenekleri sunan telefonun, 64 GB ve 128 GB olmak üzere iki depolama kapasitesi bulunuyor. 4000 mAh’lık bataryadan beslenen ve 20W hızlı şarj desteği olan telefon, Eylül ayının ortasında satışa çıkacak.

Kaynak:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Elinize sağlık, paylaşım için teşekkürler. İlk yüksek kameraya sahip telefon yanlış hatırlamıyorsam Nokia 808 Pureview idi. 48 MP çözünürlüğe ve xenon flash'a sahip ilk telefondu.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Elinize sağlık, paylaşım için teşekkürler. İlk yüksek kameraya sahip telefon yanlış hatırlamıyorsam Nokia 808 Pureview idi. 48 MP çözünürlüğe ve xenon flash'a sahip ilk telefondu.

41 olması lazım Yes~~

Lordteam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kuzey
Cihazım
İphone 8 Plus
Konular
5
Ben şunu düşünüyorum; cihazlarda doyum noktasına ulaşıldı. Yani daha ne getirecekler ki kahvaltı hazırlayan cep telefonu mu. Bu yüksek fiyatlar için öyle 100 mp kamera falan kurtarmaz bence. :) Muhtemelen bir kaç yıl içinde de 3 5 gün batarya süresi garantili cihazlar çıkarırlar diye düşünüyorum

byduke555

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mesut
Cihazım
mi 6
Konular
19
Güzel gerçekten de realme ithalatçı garantili olarak gelecek 8/128 GB hafıza 273 dolar fiyatlar olarak ise resmi
Olarak 15.999 rupi4/64
17.999 rupi 6/128
19.999 rupi 8/128

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Ben şunu düşünüyorum; cihazlarda doyum noktasına ulaşıldı. Yani daha ne getirecekler ki kahvaltı hazırlayan cep telefonu mu. Bu yüksek fiyatlar için öyle 100 mp kamera falan kurtarmaz bence. :) Muhtemelen bir kaç yıl içinde de 3 5 gün batarya süresi garantili cihazlar çıkarırlar diye düşünüyorum

Bu dediğiniz olursa hiç cihaz satamazlar, adamlar güncellemelerle şarj süresini kısıtlıyor ki yeni telefonlara yönelsinler...

Tek kamera dan 5 kameraya geçtik, yakın zamanda arka kısım full kamera olursa şaşırmam haha--

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Elinize sağlık. Ama artık her marka model cihaz çıkartıp kamera özelliklerini fuller oldu. Sanırım tercihlerimizi yazılım ve güncelleme desteği birazda şarjın ne kadar gittiği ile ölçeceğiz.

Son düzenleme:

Lordteam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kuzey
Cihazım
İphone 8 Plus
Konular
5
Bu dediğiniz olursa hiç cihaz satamazlar, adamlar güncellemelerle şarj süresini kısıtlıyor ki yeni telefonlara yönelsinler...

Tek kamera dan 5 kameraya geçtik, yakın zamanda arka kısım full kamera olursa şaşırmam haha--
Bak o da doğru. Ama bilemiyorum daha ne gelecek ki arkadaş, yani ne ekleyecekler bilemiyorum :)

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
Sanırım 128 mplik modeller çıkacak önümüzdeki aylarda. Tam hatırlamıyorum şu an.

Üst Alt