Yardım .

tolgabjk98

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Xiaomi Mi 8se
Konular
19
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
9
Telefon Modeli
Mi8
Bootloader Kilidi
Açık
..

Son düzenleme:

tolgabjk98

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Xiaomi Mi 8se
Konular
19
elektronik eşya birazda şans işi hocam aslında.
Aynen persistde olmazsa bluetot kulaklık denicem,videolarda mi8se kasa içine baktım.Sarj soketiyle mic board bir parça belkide o yüzden kulalığada etki etmiştir.

Oyla:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Aynen persistde olmazsa bluetot kulaklık denicem,videolarda mi8se kasa içine baktım.Sarj soketiyle mic board bir parça belkide o yüzden kulalığada etki etmiştir.

pusula düzgün çalışıyor mu ? persist sensörler ile ilgili bir kısım , microfonla ilgisi olacağını düşünmüyorum

Oyla:

tolgabjk98

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Xiaomi Mi 8se
Konular
19
pusula düzgün çalışıyor mu ? persist sensörler ile ilgili bir kısım , microfonla ilgisi olacağını düşünmüyorum
Çalışıyor sensörlerin hepsi lineage os kuruyom inş onda düzelir
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ses sensörü olabilir belki çünkü sesi 20.ci almıyor,mic deliklerinden bir tanesine sert üfleme yada vurma sonucu 4-5 saniye gelip tekrar kesiyor ses almayı

Lineage de etki etmedi video kayıttayken 20 saniyede ses almıyor sert üfleme sonucu videoyu kapadı

Son düzenleme:
Oyla:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Çalışıyor sensörlerin hepsi lineage os kuruyom inş onda düzelir

Ses sensörü olabilir belki çünkü sesi 20.ci almıyor,mic deliklerinden bir tanesine sert üfleme yada vurma sonucu 4-5 saniye gelip tekrar kesiyor ses almayı

Lineage de etki etmedi video kayıttayken 20 saniyede ses almıyor sert üfleme sonucu videoyu kapadı

ses sensörü yokta gürültü önleyici var , o genelde video çekerken hışırtı , sessiz kayıt boğuk ses gibi şeylere sebep olurdu ,

Oyla:

tolgabjk98

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Xiaomi Mi 8se
Konular
19
ses sensörü yokta gürültü önleyici var , o genelde video çekerken hışırtı , sessiz kayıt boğuk ses gibi şeylere sebep olurdu ,

Benim telefonum beyaz renk acayip derece arka cam kaygan hafif eğilimli yere koy direk yerde telefon,bide suda gelmiş olabilir.
Bunun sonucunda hasar meydana gelmiş olabilirmi ki hasar olsa hiç ses almaz diye düşünüyorum çünkü yazılımsal gibi sorun bu çünkü

Oyla:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
marketten ses kaydedici indirip deniyorum şuan sorun yok kaydediyor kesilmiyorda , bunla dener misin bir kolay ses kayıt cihazı uygulama ismi

Oyla:

tolgabjk98

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Xiaomi Mi 8se
Konular
19
marketten ses kaydedici indirip deniyorum şuan sorun yok kaydediyor kesilmiyorda , bunla dener misin bir kolay ses kayıt cihazı uygulama ismi
Yok hiçbir şekilde 20 saniyeden sonra microfondan ses gitmiyor şimdi ingilizce olarak google arattım.

4-5 kişide aynı sorun mesajları okudum,herkesde olmamış.Ben böyle şaçmalık görmedim teknoloji tarihinde

Oyla:
Üst Alt