Sohbet 5 Yıllık Turknet Deneyimim

Turko31

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
10t/note 10 pro
Meslek
Emniyet mensubu
Konular
2
Muhammed6034, hayırlısı hazirana kadar vaktimiz var sonrasında bakicaz vaziyete
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Halim66, ben yeni abonelik almıştım o zaman modem ücretsiz bende kalicak wasntme~~

sonergul

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Grafik Tasarımcı
Konular
11
İyi akşamlar...
KWT76KP96KTI davet kodu Türknet için hala geçerli mi?

Farox

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Farox
Cihazım
Ka-Fa 1500
Konular
4
Her ne olursa olsun tüm ISS firmaları Telekom alt yapısını kullanıyor, yani hız v.s aynıdır yalnızca değişen para ödeyeceğiniz işletme.

Türkiye de hizmet veren onlarca ISS firması varken insanlar görev ya da bilmediğinden mütevellit 3-4 bilindik ISS firmasını tercih ediyorlar,

Gel gelelim şuan en iyi hizmet verenlerin başında gelen bir firma aylık 110 TL ile 100 mbit internet veriyorlar, reklam olmasın diye adını vermek istemiyorum ama özelden paylaşırım.

Selametle.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Her ne olursa olsun tüm ISS firmaları Telekom alt yapısını kullanıyor, yani hız v.s aynıdır yalnızca değişen para ödeyeceğiniz işletme.

Türkiye de hizmet veren onlarca ISS firması varken insanlar görev ya da bilmediğinden mütevellit 3-4 bilindik ISS firmasını tercih ediyorlar,

Gel gelelim şuan en iyi hizmet verenlerin başında gelen bir firma aylık 110 TL ile 100 mbit internet veriyorlar, reklam olmasın diye adını vermek istemiyorum ama özelden paylaşırım.

Selametle.

"Her ne olursa olsun tüm" ifadeleri gereksiz iddialı olmuş gibi hocam. Turknet'in kendi altyapısında kullanan pek çok kişi var. Bir dönem ben de kullandım ve muhteşem bir deneyimdi. Keza superonline da oldukça genişletti altyapısını. Türk Telekom altyapısı olmayanların neredeyse tamamı çok çok iyi. tercih yapmadan önce bulunulan bölgede Türk Telekom dışında atyapı var mı online olarak sorgulatmak lazım. Eğer varsa 3-5 bakmadan direk geçilmeli bence. Ama altyapı Türk Telekomsa en ucuzu alıp geçin nasıl olsa adam gibi kullanılmayacak. Bunu da belirtmekte fayda var zannediyorum. :)

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
"Her ne olursa olsun tüm" ifadeleri gereksiz iddialı olmuş gibi hocam. Turknet'in kendi altyapısında kullanan pek çok kişi var. Bir dönem ben de kullandım ve muhteşem bir deneyimdi. Keza superonline da oldukça genişletti altyapısını. Türk Telekom altyapısı olmayanların neredeyse tamamı çok çok iyi. tercih yapmadan önce bulunulan bölgede Türk Telekom dışında atyapı var mı online olarak sorgulatmak lazım. Eğer varsa 3-5 bakmadan direk geçilmeli bence. Ama altyapı Türk Telekomsa en ucuzu alıp geçin nasıl olsa adam gibi kullanılmayacak. Bunu da belirtmekte fayda var zannediyorum. :)
valla benimde mesela Superonline altyapım var kesinlikle sp ile yarışabilecek bi marka göremiyorum suan istesem 1000 mbps gibi seceneklere geçiş yapabiliyorum

valla benimde mesela Superonline altyapım var kesinlikle sp ile yarışabilecek bi marka göremiyorum suan istesem 1000 mbps gibi seceneklere geçiş yapabiliyorum
ve bi keresinde galiba deney yapiyorlarda İnternet arşlara çıkmıştı bir günlüğüne 1000mbps ninde yukarisini gordum 😁

Halim66

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halim
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
10
altyapı var mı yok mu önemli olan o zaten
altyapı yoksa ucuza bakmak mantıklı
burada reklam vs sorun değil ki
markayı söyleyin bizde bakalım

Punch

Don't criticize something you don't understand
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
9
Turknet Davet Kodunu Kullabilirsiniz..

GDD59PA79AUP

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

İyi akşamlar...
KWT76KP96KTI davet kodu Türknet için hala geçerli mi?
davet kodunu paylaştım eğer istediğiniz kod geçerli değilse bunu kullanabilirsiniz hocam.

Farox

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Farox
Cihazım
Ka-Fa 1500
Konular
4
Söz konusu işletme en son zamlarını altyapıya ayırdığımız bütçe diye geçiştirdi, sanırım alt yapı bedellerini kullanıcılarına ödetmekte hemfikirler. Telefon gçrüşmesinde agent, altyapı tamamlansın ucuz vereceğiz diye de ekledi bu şartlarda derhal tüm internet alt yapısını farklı bir firmaya transfer ettim. Hatta çevremde 30 a yakın kişiye de tavsiyelerle değiştirdim.

Kimse babamızın oğlu değil, herkes cebini düşünür netice de ama anılan işletme en son zam furyasından sonra nasibi aldı diye düşünüyorum.

Üst Alt