Sohbet 5 Yıllık Turknet Deneyimim

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
5 Yıllık Turknet Deneyimlerimi siz değerli forum üyelerine paylaşmak istiyorum +'ve -'si ile ilk olarak (TTNET'TEN) Geçiş Yaptım Turknet'e TTNET'deyken saçma sapan internet gidiyordu 30'dk'da bir internet kesiliyordu aldığım hız 8'mbps idi Daha sonra Turknete Geçtim geçtiğim'de ilk aldığım hız 45'mbps'di dün gibi hatırlıyorum bu hızı aldığımda sevinçten havalara zıpladım :D ilk defa böyle stabil bir hız gördüm daha sonrasında tabiki sorunlar ardı ardına geldi akşam saatlerinde özellikle saat:17:00'da başlayıp gece 00:00'biten hız düşmeleri daha sonrasında internet kesilmeleri haftalık günlük şekilde ping değerinin oynak olması vs bunların hepsini bir bir yaşamaya başladım şikayet etmedik yer bırakmadım (BTK-CİMER VS) bu gibi kurumlara şikayette bulundum ilk yılım berbat geçti bu şekilde ikinci yıl ise tam tersi firma kendini düzeltmeye başladı sorunlarımı anında çözmeye başladı özellikle beni turknetin genel müdürü aradı yaşadığım sorunlar için beklemezdim :) daha sonrasında öylesinde bir destek kaydı bıraktım bazen internetim gidiyordu günlük haftalık vs bunların faturadan düşmesi için kayıt bıraktım bana dönüş olarak internetimin olmadığı günlerin faturadan düşeceğini söylediler ve bunu yaptılar bunu tek sefere mahsus yapmadılar ne zaman internetim gitse günlük haftalık kayıt bıraktım hepsinde indirim sağladılar faturada bi ara faturayı ödeceyek param yoktu internetim kapandı açmak için açma kapama bedeli ve faturayı ödemem lazımdı sağolsunlar açma kapama bedelini sildiler sistemden gmail'e mail attılar oradan gördüm çok sevinmiştim hiçbir firmada böyle bir şey görmedim çünkü daha sonraki yıllar sorunsuz kullandım turkneti son 2 aydır 45' mbps olan hızım 75'mbps olarak güncellendi alt yapımdaki çalışmadan dolayı hızım yükseldi çok memnunum tavsiye edermiyim sonuna kadar ederim sorun yaşanlar için şunları tavsiye ederim

BİNA İÇİN'DEKİ KUTUDAN EVİNİZE KADAR CAT6 KABLO İLE İNTERNETİ ÇEKİN
BİNADAKİ KABLOLARIN BİRÇOĞU KOPUK VS OLABİLİR ESKİ BUNDAN ÖTÜRÜ GARANTİ OLARAK BENİM YAPTIĞIM GİBİ BİNADAKİ TURKTELEKOM KUTUSUNDAN EVE KADAR CAT6 KABLO İLE KABLO ÇEKİN BUNU YAPARSANIZ KAFANIZ RAHAT OLUR BEN 100'TL VS VERDİM KABLO İŞÇİLİK VS İÇİN ŞUAN NE KADAR'DIR BİLEMEM :)

Turknetin Arkadaşını Getir Kampanyası Var Dilerseniz Sizlere Vereceğim Referans Kodu İle Başvuru Yaparsanız Siz ve Ben 1 Ay Fatura Ödemiyoruz

Moderatör tarafında düzenlendi:

tugrul.gdkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tuğrul
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Muhasebeci
Konular
50
4 Yıldır Turknet kullaniyorum ve cidden cok memnunum evet ilk etapta sorunlar oldu ama suana kadar en iyi hiz ve fiyati veren firma benim gozumde bazen internet kesintikeri yasadim 1 hafta veya 3 5 gun bunlari faturamdan dusmelerini istedim hicbir sekilde yok demediler ve dusurduler 1 kereye mahsus olmadi bu olay bilginiz olsun ara sira int gidince gene kayit biraktim ve faturadan dusuldu fiyat her yil bir miktar arsada suan bence en iyisi internet saglayicisi sizlere tavsiye ederim

Bu arada gecmek isterseniz turknete arkadasini getir kampanyasi var 1 ay fatura odemeden karsilikli kullanabiliyoruz interneti
Merhaba,

TurkNet arkadaşını getirene ve getirdiği arkadaşına bir ay bedava internet veriyor. Ben evde TurkNet’in Özgür İletişim hizmetini kullanıyorum. Sınırsız, maksimum hızlı internet var hizmetin içinde. Ayda 99,90 TL. Başka da bir para yok, hepsi bu. Taahhüt olmadığı için de kafam rahat.

Bağlantı:
Ben abone olmak istiyorum da beni nasıl referans kodu falan alacagiz

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
Davet Kodu: KDC68UL51TJB

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
4 Yıldır Turknet kullaniyorum ve cidden cok memnunum evet ilk etapta sorunlar oldu ama suana kadar en iyi hiz ve fiyati veren firma benim gozumde bazen internet kesintikeri yasadim 1 hafta veya 3 5 gun bunlari faturamdan dusmelerini istedim hicbir sekilde yok demediler ve dusurduler 1 kereye mahsus olmadi bu olay bilginiz olsun ara sira int gidince gene kayit biraktim ve faturadan dusuldu fiyat her yil bir miktar arsada suan bence en iyisi internet saglayicisi sizlere tavsiye ederim

Bu arada gecmek isterseniz turknete arkadasini getir kampanyasi var 1 ay fatura odemeden karsilikli kullanabiliyoruz interneti
Merhaba,

TurkNet arkadaşını getirene ve getirdiği arkadaşına bir ay bedava internet veriyor. Ben evde TurkNet’in Özgür İletişim hizmetini kullanıyorum. Sınırsız, maksimum hızlı internet var hizmetin içinde. Ayda 99,90 TL. Başka da bir para yok, hepsi bu. Taahhüt olmadığı için de kafam rahat.

Bağlantı:

TürkTelekom zulmünden ağustosta kurtulacağım. Sırf tivibu için kalıyordum ama artık hızlı internet ile tivibuya gerek kalmıyor.

Punch

Don't criticize something you don't understand
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
9
Davet Kodu: RNH19UJ17PWT

zaferozkan39

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer Özkan
Cihazım
Redmi K60 Pro
Meslek
Muhasebeci
Konular
0
Bende yıllardır taahhutsuz olarak kullanma zevkini yaşıyorum en az 5 kişiyi abone yaptım ve 5 ay ucretsiz kullanım hakkımi aldım, dediğin gibi bölgesel arızalarda bir kaç gün kullanım yapamadi isem faturadan dusum yaptılar, çok memnunum hayatta başka bir sağlayıcıya geçmem, komşum 4 aydır TTNet kullanıyor, turk.net i duymuş geçmek için başvurmuş, TTNet 1700 TL cayma bedeli çıkarmış, dediğim gibi en güzel yanı taahhüt yok.

Halim66

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halim
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
10
fiyatlarını bu kadar hızlı yükseltirlerse netspeede geçeceğim gibi
zaten alt yapım yok
alt yapı yoksa en ucuz olana geçmek en mantıklısı

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Günümüz koşullarında artık tahattüt daha mantıklı hale geldi :)

Üst Alt