Duyuru 5. Geleneksel MIUI Türkiye Buluşması

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Başta yetkilileri olmak üzere, Sayın adminlerimizden cantara ve HiddeNKinG e ve tüm katılan veya gelemeyen arkadaşlara çok teşekkür ederiz. Büyük bir aile olduğumuzu bir kez daha kanıtladık. clap~~clap~~clap~~
Ayrıca etkiliğimizde bizlerin üst düzey güvenliğini sağlayan, sayın chatin_62 hocama ayrı teşekkürlerimle. :) 8=)8=)
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Bizi bu göreve layık görenlere layık olabildiysek ne mutlu bize. :D :D :D

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Etkinliğimize katılan, katılmayan, katılamayan herkese çok teşekkürler.

Anneler günü olması nedeniyle geldikten sonra az süre kalabilen veya katılımını geç gerçekleştiren çok arkadaşımız oldu dolayısı ile bu buluşmadaki net katılımcı sayısına ulaşmak oldukça zor ancak 300 civarında bir katılımcı ile etkinliğimizin gerçekleştiğini söyleyebiliriz zannediyorum. Gerek özel mesajlarıyla, gerekse aramalarıyla anneler günü olması nedeniyle katılmak istedikleri halde gelemeyeceklerini bildiren bir o kadar arkadaşımız daha var. Zannediyorum önümüzdeki yıl (yine anneler gününe denk getirmezsek tabii ki) bir stadyum tutmamız gerekecek :D Fakat belirtmeden geçemeyeceğim. Bu yıl 5. defa buluşma etkinliği düzenliyoruz ve bu 5 etkinlikteki toplam katılımcı sayımız binlerle ifade ediliyor. Böylesine büyük kalabalıklarda bile en küçük bir huzursuzluk bile çıkmamış olması zannediyorum ne kadar kaliteli bir topluluk olduğumuzun en önemli göstergesi. Bu nedenle böylesine bir topluluğun bir üyesi olmaktan gerçekten büyük gurur duyuyorum. İsimleri de teker teker saymak istiyorum fakat tek bir ismi bile unutmuş olmak beni ziyadesiyle üzecek dolayısı ile teker teker isim yazmıyorum fakat bizlere böylesine güzel bir etkinlik düzenleme şansı tanıyan sponsorumuz cepport 'a özel bir teşekkür etmemek haksızlık olur. Merak eden arkadaşlarımız için buluşmaya ait fotoğrafların ve videoların bir kısmının bulunduğu konunun bağlantısını da ilk mesaja ekliyorum.

Çok teşekkürler :)
[doublepost=1526384169,1526383649][/doublepost]Yarışma - 5. Geleneksel MIUI Türkiye Buluşması Resimleri 13.05.2018

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
Böyle güzel bir etkinlik düzenleyen Büyük Miui ailesine ve cepport'a yürekten teşekkür ediyorum.
Forumda birbirinden yararlı bilgiler veren ve kimilerinin bu sorunu nasıl çözeceğim diye düşündüğü problemleri çözüp her gün onlarca forum üyesini mutlu eden değerli abilerim ve kardeşlerimle tanışmaktan çok mutlu oldum.
Herkesin yeri bende ayrı fakat özellikle Skorpi hocam ile muhabbet sohbet edip bol bol gülmek paha biçilemezdi.
Değerli Forum yöneticileri ve Miui sevdalısı üyeler ile tanışıp güzel bir pazar günü geçirdiğim için büyük bir haz duymakla beraber görmeyi çok istediğim fakat göremediğim diğer abilerim ve kardeşlerim için üzüntü içindeyim.. Umarım bir sonraki buluşmada çok daha fazla yeni yüz tanıma imkanına sahip olurum.. Tekrardan herkesin yüreğine sağlık..
"Selametle" hocam.. jokerinabisi clap~~highfive~~

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Böyle güzel bir etkinlik düzenleyen Büyük Miui ailesine ve cepport'a yürekten teşekkür ediyorum.
Forumda birbirinden yararlı bilgiler veren ve kimilerinin bu sorunu nasıl çözeceğim diye düşündüğü problemleri çözüp her gün onlarca forum üyesini mutlu eden değerli abilerim ve kardeşlerimle tanışmaktan çok mutlu oldum.
Herkesin yeri bende ayrı fakat özellikle Skorpi hocam ile muhabbet sohbet edip bol bol gülmek paha biçilemezdi.
Değerli Forum yöneticileri ve Miui sevdalısı üyeler ile tanışıp güzel bir pazar günü geçirdiğim için büyük bir haz duymakla beraber görmeyi çok istediğim fakat göremediğim diğer abilerim ve kardeşlerim için üzüntü içindeyim.. Umarım bir sonraki buluşmada çok daha fazla yeni yüz tanıma imkanına sahip olurum.. Tekrardan herkesin yüreğine sağlık..

O kadar güzel yazdınki hocam üstüne diyecek pek birşey bırakmadın umalımki seneye ya İstanbul yada yakın bir ilde olurda tekrardan bütün hazirunlar biraraya daha kalabalık bir şekilde geliriz selametle çok kıymetli hazirunlar

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
O kadar güzel yazdınki hocam üstüne diyecek pek birşey bırakmadın umalımki seneye ya İstanbul yada yakın bir ilde olurda tekrardan bütün hazirunlar biraraya daha kalabalık bir şekilde geliriz selametle çok kıymetli hazirunlar
Redmi Pro ne alemde hocam :D

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
Okadar isderdimki boyle guzel buluwmlarda olmak hocalarimi kardewlerimi canli olarak gorebilmek how sohbetler etmek aklima takilan weyleri muzakire edebilmek ama wuanki konumumda bu mukun degil sebebi ben azerbaycanda bakida oturuyorum :(
[doublepost=1526437693,1526437472][/doublepost]Ama uzakdada olsam ne mutlu turkum diyene soylemek bana qurur verir herzaman
[doublepost=1526462541][/doublepost]Lutfen hocalarim abilerim bana yardim edebilirmisiniz ? Linege os 14.1 miui custom roma donemyirom lutfen bilen arkadawlardan yardim isidiyorum..;(
[doublepost=1526462590][/doublepost]Telefonum mido please

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Çok teşekkür ederim hocam, sizinle şahsen tanışmış olmaktan bende çok büyük keyif aldım

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

cemugur

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Mi Max 2
Konular
17
Neyse bir daha ki sefere artık. Bu sefer kesin gelirim.

bratu_10

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi5
Konular
0
Oo çok güzel ya eger ankarada yapilirsa bende gelirim kesinlikle

Üst Alt