Karşılaştırma 4 bin liraya kadar öneri ?

fasakasa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
fasakasa
Cihazım
Mi8
Konular
31
Merhabalar. Kendim bir Xiaomi mi 8 kullanıcısıyım. Eşim iphone 6 plus kullanıyor ve elden çıkarma zamanı geldi diye düşünüyoruz. Aslında hedef bir iphone 11 almaktı ancak bütçe itibariyle zorlamak istemiyoruz şuan.

Özellikle kamera performansı pişman etmeyecek, 4 bin liraya kadar cihaz arıyoruz. Cihaz imeili vb cihaz olmayacak, al kullan şeklinde bir cihaz bakıyorum. Note 10 pro gözüme çarptı ama uzun zamandır telefon araştırmadım.

Öneride bulunabilecek var mı ?

elnina

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
21
Mi 11 Lite tavsiye ederim

emRu11aH

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 12t pro
Meslek
Üretim,Alım,Satım
Konular
19
Garantili a52 ,kronik olan problemlerin önüne geçersin, ama araştır derim mi11 lite güzel cihaz bu arada ,problemi var mı bilmiyorum, selfie önemli ise a52 alabilirsiniz, yoksa mi11 lite ile redmi note 10 pro'yu araştır derim.. problemli cihazlara yanaşmayın derim soğutabiliyor insanı...

fasakasa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
fasakasa
Cihazım
Mi8
Konular
31
Garantili a52 ,kronik olan problemlerin önüne geçersin, ama araştır derim mi11 lite güzel cihaz bu arada ,problemi var mı bilmiyorum, selfie önemli ise a52 alabilirsiniz, yoksa mi11 lite ile redmi note 10 pro'yu araştır derim.. problemli cihazlara yanaşmayın derim soğutabiliyor insanı...
Selfie önemli. Oyun vb oynanmayacak zaten. Genel olarak sosyal medya, konuşma falan önemli olan.

Lite olan cihazlar genelde sıkıntılı oluyor o yüzden hiç bakmadım mi11 lite modeline.
Note 10 pro selfie performansı üzer mi?

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
Mi 11 lite ince ve hafif bir telefon, tavsiye ederim. X3 Pro almadan önce fark etseydim ince ve hafifliği, kesinlikle onu alırdım.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Note 10 pro kullanıcısıyım Kamerası Fiyatına göre çok iyi. Selfie de iyi. A52 ile kıyaslama videolarına bakarak karar verebilirsiniz.

elnina

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
21
Selfie önemli. Oyun vb oynanmayacak zaten. Genel olarak sosyal medya, konuşma falan önemli olan.

Lite olan cihazlar genelde sıkıntılı oluyor o yüzden hiç bakmadım mi11 lite modeline.
Note 10 pro selfie performansı üzer mi?

Açıkcası redmi serisinin prosunu alacağıma mi serisinden lite almayı tercih ederim. Selfie konusunda arkadaşın önerdiği a52 ön kamera konusunda gayet güzel, Mi 11 lite ise yeterli seviyede olduğunu düşünüyorum. Teknoloji mağazasında canlı canlı denemenizi tavsiye ederim.

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Note 10 pro kullanıcısıyım Kamerası Fiyatına göre çok iyi. Selfie de iyi. A52 ile kıyaslama videolarına bakarak karar verebilirsiniz.
Merdanov, ile aynı fikirdeyim. Fiyat açısından baktığınızda o fiyata alabileceğiniz en iyi kameraya sahip cihazlardan biri diyebilirim. 32mp ön kamerası vardı hatırladığım kadarıyla, bir de içine custom rom atarsanız uzun süre kullandırır kendini.

fasakasa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
fasakasa
Cihazım
Mi8
Konular
31
Merdanov, ile aynı fikirdeyim. Fiyat açısından baktığınızda o fiyata alabileceğiniz en iyi kameraya sahip cihazlardan biri diyebilirim. 32mp ön kamerası vardı hatırladığım kadarıyla, bir de içine custom rom atarsanız uzun süre kullandırır kendini.
16 galiba note 10 pro ön kamerası

Üst Alt