Soru 3.500 TL bütçe AMOLED panelli telefon önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Bana verilen tavsiyelere olumlu bakmıyorum ki kendi kafamdan yürüyorum birader?

Kimsenin tavsiyesine, önerdiği ürüne boş demedim, bunu gerektirecek bir şey de yok ortada. Benim konumda bana boş yapma birader. Nasıl, ne için konu açacağımı ben kimseye soracak değilim.

Çok da fifiydi zaten, bas git işine. Eyvallah meyvallah, askerlik arkadaşın yok karşında. Benim konuma zıplayıp sıkıntı çıkartamazsın.
düzgün konuş anladınmı ? Biraderini git başka yerde ara. Olumlu baksaydın yok o yok bu diye tutmazdın. Askerlik arkadaşlarım beyinli kişiler sen onların seviyesinde olamazsın zaten. Aklın olsaydı ne alsam diye sormazdın. Belki senin yüzünden uzaklaştırma alabilirim ama senin saçma sapan çocuksu laflarının da altında kalacak değilim. Anladınmı!!! Konusuymuş haha--

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Aklın olsaydı ne alsam diye sormazdın.

:D ? Öneri konuları bunun için vardır. Hala laklak ediyorsun karşımda.

Belki senin yüzünden uzaklaştırma alabilirim

Zerre kadar umurumda değilsin.

ama senin saçma sapan çocuksu laflarının da altında kalacak değilim

Yazdıklarımı idrak edemeyip birden fazla ünlem kullanıyorsun, galiba yediremeyip çatır çatır çatlıyorsun. Yazmadan önce kelimelerini tartman gerek. Senin gibi birisiyle yanıtlaşıp tartışmak mı, bende suç zaten.

Hadi Türkmenistan'da iyi güneşlenmeler sana... Çok fazla boş yapıyorsun.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Sonra ağır konuşunca kötü oluyoruz.

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Biraz sakin olabilir miyiz? Hiç yakışmıyor..

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
:D ?

Zerre kadar umurumda değilsin.

Yazdıklarımı idrak edemeyip birden fazla ünlem kullanıyorsun, galiba yediremeyip çatır çatır çatlıyorsun. Yazmadan önce kelimelerini tartman gerek. Senin gibi birisiyle yanıtlaşıp tartışmak mı, bende suç zaten.

Hadi Türkmenistan'da iyi güneşlenmeler sana... Çok fazla boş yapıyorsun.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
haha-- ağırmı bir sinekten farkın olmadı be adam. Parmaklarıma yazık kim kime ağır gelmiş görmüş olduk. Hem kararsız hem Akılsız. Yazık. 5G cihazı ben sana satın alayım sana göndereyim. Paranda lazım değil ha

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Biraz sakin olabilir miyiz? Hiç yakışmıyor..

Benim tarafımda hiç problem yok. Arkadaş rahat durmayıp eli kolu mesaj yazınca böyle şeyler oluyor, klasik forum ortamı işte. Her an herşey olabilir.

Hem kararsız hem Akılsız.
Ama şu mesajı için şunu demek istiyorum, kendisi mitolojik bir cahil, forum ortamında barınan bir cehalettir. Soru sormak, öneri istemek ne zamandan beri akılsızlık, kararsızlık olmuş? Asıl suç bende. 2 Kelimeyi bir araya getiremeyen bir varlıkla tartışmaya giriyorum.

micropod

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sarper
Cihazım
yok
Konular
6
Peki bu durum garantiye giriyor mu?

Mi hata olarak kabul eder mi sence :D ben malum yollardan aldım, kalıcı bir iz kalmıyor dediğim gibi masaüstündesin mesela simgeler fln renk cümbüşü, bir anda chrome açıyorsun gri arkaplan geliyor öyle düşün, o grilik içerisinde masaüstü simgelerinin dış kenarlarını VS görebiliyorsun, iki sn sonra geçiyor tabi ama. Bu klavye için de dahil, klavye aşağı inince leken gibi duruyor kenarlar köşeler bir iki sn.

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Mi hata olarak kabul eder mi sence :D ben malum yollardan aldım, kalıcı bir iz kalmıyor dediğim gibi masaüstündesin mesela simgeler fln renk cümbüşü, bir anda chrome açıyorsun gri arkaplan geliyor öyle düşün, o grilik içerisinde masaüstü simgelerinin dış kenarlarını VS görebiliyorsun, iki sn sonra geçiyor tabi ama. Bu klavye için de dahil, klavye aşağı inince leken gibi duruyor kenarlar köşeler bir iki sn.

Peki %100 parlaklıkta kullanmasak yani genel kullanımım %50 ve altında oluyor, yine bu problem ortaya çıkar mı?

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Benim tarafımda hiç problem yok. Arkadaş rahat durmayıp eli kolu mesaj yazınca böyle şeyler oluyor, klasik forum ortamı işte. Her an herşey olabilir.

Ben bir problem çıkartmadım konunu baştan okursan anlarsın benim niyetim kötü değildi ? Sen kendin benim konuma mesaj atma vs dedin bende sussamıydım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ama şu mesajı için şunu demek istiyorum, kendisi mitolojik bir cahil, forum ortamında barınan bir cehalettir. Soru sormak, öneri istemek ne zamandan beri akılsızlık, kararsızlık olmuş? Asıl suç bende. 2 Kelimeyi bir araya getiremeyen bir varlıkla tartışmaya giriyorum.
Terbiyemi bozmak istemiyorum. Yoksa ben sana öyle bir Cümleler kurardım ki ya neyse.

Son düzenleme:

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Ne haliniz varsa görün :D

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Ne haliniz varsa görün :D
Çekildim hocam. Tortue hocaya başarılar diliyorum Yeni cihazı hayırlı olsun bu konu altındaki kaba sözlerim içinde forum ahalisinden Özür Diliyorum. Aslında Bu gün hiç iyi gün geçirmedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt