Soru 3.500 TL bütçe AMOLED panelli telefon önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

plaintiger

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emir
Cihazım
mi9 t pro
Konular
50
Performans istiyosan poco f2 pro alirim ben olsam
Kaliteli olsun diyosan oneplus nord al

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Hem Amoled olsun hem çentik olmasın hem garantili sıfır olsun hemde 5G olsun oh mis 3700 tl olsun öyle bir cihaz varsa banada haber edin bende alayım

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
IPS LCD ekranlar için, ghost screen sorunu söz konusu olabilir tamam ancak AMOLED ekranlar için de Amoled yanığı söz konusu olabilir, böyle bir durum da amoled ekranın değişimi söz konusu olduğunda fiyatını bir düşünün :D

Destiny97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Mi note 10 lite var ama o fiyata 64 gb'lik versiyonunu alabilirsiniz. Sensör sorunu olduğunu söylüyorlar. Bir çok xiaomi telefonda sensör devre dışı bırakılabiliyor. Bunda da oluyorsa devre dışı bırakırsınız, sıkıntısız kullanırsınız.

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Hem Amoled olsun hem çentik olmasın hem garantili sıfır olsun hemde 5G olsun oh mis 3700 tl olsun öyle bir cihaz varsa banada haber edin bende alayım

Birader 5G olması şart değil ama isterim. Bu sizi ilgilendirmez. Bulursam zaten alırım bulamazsam da mecbur artık piyasada ne varsa kafama yatan. Çok istiyorsan kendi konunu açarsın.

IPS LCD ekranlar için, ghost screen sorunu söz konusu olabilir tamam ancak AMOLED ekranlar için de Amoled yanığı söz konusu olabilir, böyle bir durum da amoled ekranın değişimi söz konusu olduğunda fiyatını bir düşünün :D

Evet ama kolay kolay oluşacağını sanmıyorum. IPS LCD panelde daha çok oluşuyor diye biliyorum. Max 2'de mesela garantisi bittikten sonra belirtti kendisini.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Birader 5G olması şart değil ama isterim. Bu sizi ilgilendirmez. Bulursam zaten alırım bulamazsam da mecbur artık piyasada ne varsa kafama yatan. Çok istiyorsan kendi konunu açarsın.

Evet ama kolay kolay oluşacağını sanmıyorum. IPS LCD panelde daha çok oluşuyor diye biliyorum. Max 2'de mesela garantisi bittikten sonra belirtti kendisini.
konu şart değil Çok şükür ne seçeceğimi iyi bilirim. Zaten ilgilenmiyorum konunla yazdıkların çok komik arkadaşlar sana tavsiyeler vermiş senin kafana yatmıyorsa kendi kafandan yüriyeceksin. Madem insanların tavsiyeleri boş geliyor konu açıp insanları meşgul etmiyeceksin. Hadi eyvallah

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
sana tavsiyeler vermiş senin kafana yatmıyorsa kendi kafandan yüriyeceksin.

Bana verilen tavsiyelere olumlu bakmıyorum ki kendi kafamdan yürüyorum birader?

Madem insanların tavsiyeleri boş geliyor konu açıp insanları meşgul etmiyeceksin. Hadi eyvallah

Kimsenin tavsiyesine, önerdiği ürüne boş demedim, bunu gerektirecek bir şey de yok ortada. Benim konumda bana boş yapma birader. Nasıl, ne için konu açacağımı ben kimseye soracak değilim.

Zaten ilgilenmiyorum konunla yazdıkların çok komik

Çok da fifiydi zaten, bas git işine. Eyvallah meyvallah, askerlik arkadaşın yok karşında. Benim konuma zıplayıp sıkıntı çıkartamazsın.

micropod

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sarper
Cihazım
yok
Konular
6
Mi note 10 serisinin oled ekranlar Samsung değil bilginiz olsun, ben de oled olsun diye mi note 10 aldım garip bir Çinli firmaya yaptırmışlar, gri arkaplanda yanma izi gibi izler kalıyor, geçici tabi gölge diyelim daha çok ama gözüme batıyor lanetler.

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Mi note 10 serisinin oled ekranlar Samsung değil bilginiz olsun, ben de oled olsun diye mi note 10 aldım garip bir Çinli firmaya yaptırmışlar, gri arkaplanda yanma izi gibi izler kalıyor, geçici tabi gölge diyelim daha çok ama gözüme batıyor lanetler.

Peki bu durum garantiye giriyor mu?

Fiyakalim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
XİAOMİ 12T PRO
Meslek
Elektronik Yazılım
Konular
12
En iyisi mi note 10 bence kayıtsız olanı tabiki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt