Soru 13tpro 4.5 g ve VOLTE sorunu

mehmetali026

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet ali
Cihazım
Redmi Note 11pr
Meslek
Emekli
Konular
36
Bugün Türk telekome geçtim İstanbul'da beryerde gayet iyi çekiyor
Bende Türk Telekom daydım fatura yükselttiler alternatif sunmadılar Vodafone geçtim çekim gücü zayıf sözleşmem bitince Turkcell e geçeceğim

baran4524

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
anda
Cihazım
s7
Konular
25
Bende Türk Telekom daydım fatura yükselttiler alternatif sunmadılar Vodafone geçtim çekim gücü zayıf sözleşmem bitince Turkcell e geçeceğim
Valla ben turkcele geçtim pişman oldum paketleri çok düşük ve kırsalda çekim gücüde düşük bodrumlarda çekmiyor turkcel birde çok pahalı deymoyor 800 lira tahadut ödeyip Vodafona geçtim 😀

hepsi1lesme

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
hepsi1lesme
Cihazım
REDMİ NOTE 7
Konular
4
TürkTelekom da Volte yi kullanmak için operatörden açmak lazım bunu destekteyen telefona sim kartı takıp aktif etmelisiniZ
Aktif ettikten sonra wolte desteği olan tüm telefonlarda kullanabilirsiniz.

mrtymsk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Note 5 64 gb
Konular
3
Bu inu yükledim üstad sorun çözüldü teşekkür ederim
Merhaba, arkadaşım bende 4.5g erişim sorunu yaşıyorum siz sanırım sorunu çözdünüz, bize de yardımcı olabilir misiniz nasıl çözdüğünüzü anlatarak. Hattım Türk Telekom sadece h+ yazarken internete erişim sağlayabiliyorum. 4.5g geçince İnternet erişimim olmuyor malesef ve çözemedim bu sorunu bir türlü. Telekom da diyor ki cihazınızdan kaynaklı sorun 🤦‍♂️

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Merhaba, arkadaşım bende 4.5g erişim sorunu yaşıyorum siz sanırım sorunu çözdünüz, bize de yardımcı olabilir misiniz nasıl çözdüğünüzü anlatarak. Hattım Türk Telekom sadece h+ yazarken internete erişim sağlayabiliyorum. 4.5g geçince İnternet erişimim olmuyor malesef ve çözemedim bu sorunu bir türlü. Telekom da diyor ki cihazınızdan kaynaklı sorun 🤦‍♂️
Cihazınız yurtdışı ve imei işlemi yapıldımı yoksa yurtiçi garantili cihazmı?

Üst Alt