Soru 11T Miui sürüm düşürme veya yükleme

beracan214

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Berat Can
Cihazım
Mi 10T
Konular
20
hocam viper4android bir de dts ultra ses şeyleri için bir türlü yapamıyorum üstüne de playstore sertifkalı olduğu halde netflix uygulması gözükmüyor

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
hocam viper4android bir de dts ultra ses şeyleri için bir türlü yapamıyorum üstüne de playstore sertifkalı olduğu halde netflix uygulması gözükmüyor
hocam discorddan ulaşın bana daha kolay bir şekilde ilgileneyim böyle hem konu çok uzuyor hemde parça parça sorduğumuz cevapladığımız için sorunlar oluyor CelilzadeRauf#2549

sileci0149

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
1
Mi11t kullanıcısıyım miu sürüm 13 android version 12 bende twrp yüklemek istiorum fakat bulamadım android 12 twrp yardımcı olurmusunuz şuanda sürüm düşüremem çünkü cihaza imei attırdım sorunsuz bir şekilde kullanıyorum fakat twrp yükleyip hem güncellemeleri yapmak hemde root kurmam gerekiyor

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
Mi11t kullanıcısıyım miu sürüm 13 android version 12 bende twrp yüklemek istiorum fakat bulamadım android 12 twrp yardımcı olurmusunuz şuanda sürüm düşüremem çünkü cihaza imei attırdım sorunsuz bir şekilde kullanıyorum fakat twrp yükleyip hem güncellemeleri yapmak hemde root kurmam gerekiyor
twrp yok sizin cihaziniz icin

tuncay3545

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tuncay
Cihazım
Mi 11 T
Konular
5
hayır anti rollback ne kadar bir sorun olmayacağını göstersede her zaman sürüm yükseltme işlemine göre daha sıkıntılı bir işlemdir sürüm düşürme oyüzden söyledim agate cihazı bende yok maalesef oyüzden bilmiyorum cihazı ama mtk biraz daha sıkıntılı dikkat etmek gerektiği için
Bu agate cihaz olayı tam olarak nedir 11t nin birden cok varyantimi var ?

Üst Alt