Soru 11T Miui sürüm düşürme veya yükleme

beracan214

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Berat Can
Cihazım
Mi 10T
Konular
20
valla bende hiç işlem yapmadım 2 cihazımda sd oldu birisi 660 diğeri 720g biri joyeuse diğeri lavender oyüzden bir bilgim yok maalesef 4 yıllık xiaomi deneyimimide bu 2 cihaz oluşturduğu için daha çok bunlarla ilgili deneyimim var
twrp olsa çok rahat olacak benim için de işte güncel bir twrp yok telefon için

beracan214

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Berat Can
Cihazım
Mi 10T
Konular
20
mtk lar bu yüzden sorunlu işte eu desteği yok yazılım konusunda destekleri sdler kadar değil
hocam eu rom takıntım falan yok custom rom da bir takıntım yok bir önceki cihazım 10t di onda deneyebildiğim çoğu şeyi deneyimledim
11t pro alacaktım hiç bakmadım 10T serisi gibi 2si de aynıdır diye ama değilmiş

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
hocam eu rom takıntım falan yok custom rom da bir takıntım yok bir önceki cihazım 10t di onda deneyebildiğim çoğu şeyi deneyimledim
11t pro alacaktım hiç bakmadım 10T serisi gibi 2si de aynıdır diye ama değilmiş
evet hocam 11 t pro sd 865 ile geliyordu sanırım biraz daha farklı özellikleri var keşke pro alsaydınız
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

evet hocam 11 t pro sd 865 ile geliyordu sanırım biraz daha farklı özellikleri var keşke pro alsaydınız
pardon 888 ile geliyor.

beracan214

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Berat Can
Cihazım
Mi 10T
Konular
20
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

pardon 888 ile geliyor.
hocam zaten ileride fiyatları bir tık düşmeye başlar diye şuanlık idare edeceğim ardından pro sürümüne geçiş yaparım

beracan214

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Berat Can
Cihazım
Mi 10T
Konular
20
bir sorum daha olacak ben bu cihaza magisk yükledim root işlemi yaptım ama ben bu maagiskin sürümünü düşürmek istiyorum düşüremiyorum bir türlü

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
bir sorum daha olacak ben bu cihaza magisk yükledim root işlemi yaptım ama ben bu maagiskin sürümünü düşürmek istiyorum düşüremiyorum bir türlü
magiskteyken ramdisk evet yazıyorsa düşüre bilirsiniz sanırım modül için böyle bir şey istiyorsunuz istediğiniz modülü söyleyin bir araştırayın

beracan214

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Berat Can
Cihazım
Mi 10T
Konular
20
magiskteyken ramdisk evet yazıyorsa düşüre bilirsiniz sanırım modül için böyle bir şey istiyorsunuz istediğiniz modülü söyleyin bir araştırayın
hocam istediklerim modülleri bulabiliyorum ama çalışmıyor bir çoğu sürüm düşürüp denemek istiyorum olmadı risk alıp miui sürüm düşüreceğim

Üst Alt