Yardım 11T Direnç işlemi

ademcevahir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Mi5s
Konular
9
Dirençli kayıtta güncelleme ve sıfırlama yapabilirsiniz hocam . O sizin tercihiniz . Canın neyi isterse onu yaptırırsın cihazı sokturmek istemiyorsan yazılımsal olarak kayıt yaparsın tercih meselesi . Ben bilgi veriyorum size
Belirli bir dükkanınız referansıniz vs var mı yeriniz neresi. Size nasıl güvenip cihazı yollayalım. Direnç ile de olsa kalıcı imei atabilen tek sizi gördüm şimdiye kadar 11t ye.

radeongt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Öğrenci
Konular
37
Ben bugun şahit oldum bir arkadaşımız 11 t pro yu çift simli kendi verdiği çift imei numarasına işlem yaptı. Sorguladığımızda imeileri çıkıyor. Ancak fabrika ayarlarına hiçbir zaman dönme demişler.
Hocam cihaz 11 t pro mu ve direnç değişmeden mı yapıldı?

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Mi serisinde mi 11 lite sonrası (snapdragon işlemciler) direncsiz IMEI repair olmuyor.
Mtk serisiindede direncsiz IMEI sonrası update almamak gerekiyor

mbilgili05

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
12
Belirli bir dükkanınız referansıniz vs var mı yeriniz neresi. Size nasıl güvenip cihazı yollayalım. Direnç ile de olsa kalıcı imei atabilen tek sizi gördüm şimdiye kadar 11t ye.
hocam bende amasyadayım, geçen hafta direnç işlemi yaptırdım. benim bıraktığım telefoncu bu işlerden pek anlamıyor. acaba sanamı yaptırdı çift imei de s3 mini ye ait şuan. gri renk 11t

eskiciteknikdonanım

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Olgun
Cihazım
Mi11 ultra
Konular
0
hocam bende amasyadayım, geçen hafta direnç işlemi yaptırdım. benim bıraktığım telefoncu bu işlerden pek anlamıyor. acaba sanamı yaptırdı çift imei de s3 mini ye ait şuan. gri renk 11t
:) bilemem :) yerimiz suluovada eskici iletişim

mbilgili05

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
12
Cift imei direnç islemi yapip güncelleme yapan oldu mu? Benim cihaza direnç islemi yaptirdim güncelleme sonrası sıkıntı olmaz diye biliyordum geçen güncelleme yaptim imei ler silindi. Tekrar verdim direncde sıkıntı olmuş dedi tekrar direnc islemi yaptı. 12.8 kurulu güncelleme isleminj kapatmış kuran arkadaş. Acaba bi problemmi var 11t lerde guncelleme yapilamiyor mu direnç işleminde?

Üst Alt