Yardım 11T Direnç işlemi

calderon61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismet
Cihazım
mi 8
Konular
38
Onların şeması yok şuanda onlarda da dirençli kayıt çift sim oluyor yakında düşer o da . Ama şuanda işlemi ve şeması daha düşmedi
tamam teşekkürler. Peki dirençli yada programla yapılanlar arasında hangisinde güncelleme sıfırlama vs. gibi yöntemde sıkıntı olmuyor.

eskiciteknikdonanım

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Olgun
Cihazım
Mi11 ultra
Konular
0
tamam teşekkürler. Peki dirençli yada programla yapılanlar arasında hangisinde güncelleme sıfırlama vs. gibi yöntemde sıkıntı olmuyor.
Özelden geniş kapsamli bilgi verebilirim hocam. İşlemcisi Qualcomm olan bazı modellerde yazılımsal işlem sonrasında güncelleme sıfırlama vs. Sıkıntı olmuyor

ademcevahir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Mi5s
Konular
9
Evet hocam ben paylaşım yaptım . Dirençli kayıt yapıyorum . Özelden bilgileri verebilirim 11 t 11t pro . Yazılımsal repair yapılıp güncelleme yapıp yazılımı çöken cihazlarida ayağa kaldırıyoruz . Kafanıza takılan her konuda yardımcı olurum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Dirençli kayıt yaptım 3 gün önce çift sim de yazdım müşteri kendi IMEI numaralarini verdi . Hiçbir problemde yasamadik çoğu arkadaşın direnç işlemlerini yaptım
11t cihazına dirençle kayıt yaptıktan sonra güncelleme ve sıfırlamada plakalar uçmuyor değil mi bunun garantisini veriyor musunuz ve işlem ücretiniz nedir?

eskiciteknikdonanım

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Olgun
Cihazım
Mi11 ultra
Konular
0
11t cihazına dirençle kayıt yaptıktan sonra güncelleme ve sıfırlamada plakalar uçmuyor değil mi bunun garantisini veriyor musunuz ve işlem ücretiniz nedir?
Uçmaz hocam RSA korumasını direnç islemi yaparak kaldırmış oluyoruz zaten . Konuya biraz vakıfsanız bilirsiniz zaten t modeli için 550 TL işlem ücreti

Konular
0
Uçmaz hocam RSA korumasını direnç islemi yaparak kaldırmış oluyoruz zaten . Konuya biraz vakıfsanız bilirsiniz zaten t modeli için 550 TL işlem ücreti
Bu yazdığınız her şey geçersiz MTK 5G modellerinde böyle değil artık dün bizzat öğrendim.

Ayrıca Xiaomi Repair e göre
Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)

mahmutbk77

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Redmi note 3
Konular
15
Bu yazdığınız her şey geçersiz MTK 5G modellerinde böyle değil artık dün bizzat öğrendim.

Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebili

Yazılımsal işlem yapılan yani dirençsiz işlem yapılan cihazlara ileriki zamanlarda yazılımsal kalıcı olarak (güncelleme vs gitmeyecek) işlem yapılır diyorlar. Bu doğrumudur.

calderon61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismet
Cihazım
mi 8
Konular
38

Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)
güncelleme yapmayacağız o zaman öyle mi ?

eskiciteknikdonanım

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Olgun
Cihazım
Mi11 ultra
Konular
0

Yanlış bilgi hocam özelden daha geniş ve kanıtlayıcı cevap verebilirim . Biz bu işlemleri yaptık

Hocam iki işlemde de problem olmuyor . Sadece yazılımsal işlemde güncelleme sıfırlama yapamassiniz

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-12-29-11-03-21-053-edit_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-12-29-11-03-21-053-edit_com.android.chrome.jpg
    420,1 KB · Görüntüleme: 49
Konular
0

Yanlış bilgi hocam özelden daha geniş ve kanıtlayıcı cevap verebilirim . Biz bu işlemleri yaptık

Hocam iki işlemde de problem olmuyor . Sadece yazılımsal işlemde güncelleme sıfırlama yapamassiniz
Ee tamam. Ben sıfırlama veya güncelleme yapamayacaksam yazılımsal çift sim kayıt dururken niye telefonumu söktüreyim ?

eskiciteknikdonanım

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Olgun
Cihazım
Mi11 ultra
Konular
0
Ee tamam. Ben sıfırlama veya güncelleme yapamayacaksam yazılımsal çift sim kayıt dururken niye telefonumu söktüreyim ?
Dirençli kayıtta güncelleme ve sıfırlama yapabilirsiniz hocam . O sizin tercihiniz . Canın neyi isterse onu yaptırırsın cihazı sokturmek istemiyorsan yazılımsal olarak kayıt yaparsın tercih meselesi . Ben bilgi veriyorum size

Üst Alt