Yardım 11T Direnç işlemi

nebula72

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
MI 8 SE
Konular
13
arkadaşlar bugün facebookta bir grupta 11t için direnç kayıt yaptığını söyleyen bir arkadaş yazdı..yeri amasyadaymış o yüzden girmedim ama varmı bu konuda gelişme bilgisi olan var mı?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
şuanda halen şeması yok diye biliyorum. yazılımla güncellemesiz kayıt oluyor..

tuncay3545

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tuncay
Cihazım
Mi 11 T
Konular
5
arkadaşlar bugün facebookta bir grupta 11t için direnç kayıt yaptığını söyleyen bir arkadaş yazdı..yeri amasyadaymış o yüzden girmedim ama varmı bu konuda gelişme bilgisi olan var mı?
Bende gordum o arkadasi imeil null olan cihazlari bile tamir edebildigini soyledi demekki kafasi calisan yapabiliyor helal olsun gercekten

calderon61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismet
Cihazım
mi 8
Konular
38
Ben bugun şahit oldum bir arkadaşımız 11 t pro yu çift simli kendi verdiği çift imei numarasına işlem yaptı. Sorguladığımızda imeileri çıkıyor. Ancak fabrika ayarlarına hiçbir zaman dönme demişler.

eskiciteknikdonanım

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Olgun
Cihazım
Mi11 ultra
Konular
0
Evet hocam ben paylaşım yaptım . Dirençli kayıt yapıyorum . Özelden bilgileri verebilirim 11 t 11t pro . Yazılımsal repair yapılıp güncelleme yapıp yazılımı çöken cihazlarida ayağa kaldırıyoruz . Kafanıza takılan her konuda yardımcı olurum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben bugun şahit oldum bir arkadaşımız 11 t pro yu çift simli kendi verdiği çift imei numarasına işlem yaptı. Sorguladığımızda imeileri çıkıyor. Ancak fabrika ayarlarına hiçbir zaman dönme demişler.
Dirençli kayıt yaptım 3 gün önce çift sim de yazdım müşteri kendi IMEI numaralarini verdi . Hiçbir problemde yasamadik çoğu arkadaşın direnç işlemlerini yaptım

calderon61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismet
Cihazım
mi 8
Konular
38
Evet hocam ben paylaşım yaptım . Dirençli kayıt yapıyorum . Özelden bilgileri verebilirim 11 t 11t pro . Yazılımsal repair yapılıp güncelleme yapıp yazılımı çöken cihazlarida ayağa kaldırıyoruz . Kafanıza takılan her konuda yardımcı olurum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Dirençli kayıt yaptım 3 gün önce çift sim de yazdım müşteri kendi IMEI numaralarini verdi . Hiçbir problemde yasamadik çoğu arkadaşın direnç işlemlerini yaptım
yeni çıkan modellere de oluyor mu çift sim ben asıl bunu merak ediyorum

Üst Alt