Yardım 10tpro yerine ne alabilirim?

• Konbuyu başlatan Lim0n
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 41
  • Görüntüleme 1K

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
131
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 14 Endonezya
Telefon Modeli
MI 10T Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar ben bu cihazdan bıktım cızırtısı olsun görüşmede ekran kapanmaması olsun. Bunun yerine ne alabilirim bunun yokluğunu hissettirmeyen?
Öncelikle kesinlikle görüşme sırasında ekran kapanıcak sensörü bulunan bi telefon olsun lanet gelsin ya. Bir de konuşma yaparken mikrofon cızırtısı yapıyor geçmiyor bir türlü elimizde patladı cihaz resmen kronik sorunlarına başlıcam bu xiaominin

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
12t pro öneririm, pişman etmez. Dediğin cihazlar içindense x6 pro daha iyi

Oyla:

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
12
Biliyorum hocam bunu yapabileceğimin farkındayım demek istediğim 3.parti yazılımlar kullanmıyorum veya sistem dosyalarına müdahale etmiyorum eskisi gibi.
Android konusunda ileri düzey bilgiye sahibim ama kasıtlı olarak standart kullanıcı olmayı seçiyorum :)
Samsung GOS sistemini devredisi bırakma seçeneği sunuyor hocam emin misiniz? İsteyen kullanıcı GOS ayarını kapatarak daha fazla performans alabiliyor.
Mesela ben 13T kullanıcısı olarak güncellemeden memnun değilken galaxy A54 kullanıcıları oneui 6 güncellemesinden çok memnunlar arayüz ve güncelleme olarak Samsung daha stabil xiaomiye göre bence.
Hocam kaçırdığınız nokta MTK işlemci ve T serisi kullanıyor oluşunuz. Yeni nesil cihazlarda SD işlemcili Xiaomi kullanıp da memnun olmayan yok gibi bir şey. En azından ben görmedim. Yaşadığınız sorun giriş seviyesi bir cihaz kullanmanızdan kaynaklı size de çözümü söyledim. Samsung A54 bu kadar iyiyse ne mutlu onu kullananlara. Şu günlerde ben çok memnunum. TR garantili Xiaomi kullanıcıları da görüyorum çevremde çok mutlular. SD işlemci bu işin asıl noktası. Forumda yeri geldikçe bütün cihaz konularında bizzat yazıyorum zaten. Bu arkadaşa bile defalarca yazdım SD işlemcili 13 serisine yönel diye. Ha MTK işlemci de çok kötü değil yine iyi ama SD kadar değil. Poco X6 Pro gibi F/P cihazlar ile tercih edilebilir o da kişinin zevki.

Samsung arayüzüne geçmek bu kadar zor değil telefonu rahatlıkla elden çıkarırsınız.

Oyla:
Üst Alt