Yardım 10tpro yerine ne alabilirim?

• Konbuyu başlatan Lim0n
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 41
  • Görüntüleme 1K

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
131
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 14 Endonezya
Telefon Modeli
MI 10T Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar ben bu cihazdan bıktım cızırtısı olsun görüşmede ekran kapanmaması olsun. Bunun yerine ne alabilirim bunun yokluğunu hissettirmeyen?
Öncelikle kesinlikle görüşme sırasında ekran kapanıcak sensörü bulunan bi telefon olsun lanet gelsin ya. Bir de konuşma yaparken mikrofon cızırtısı yapıyor geçmiyor bir türlü elimizde patladı cihaz resmen kronik sorunlarına başlıcam bu xiaominin

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Size alınabilecek en mantıklı cihazları sıralıyorum.
İPhone 13 Pro
Galaxy S23 / S23+ / S23 FE
Xiaomi 13 / 14
Xiaomi 13T Pro

Bunlar dışında alacağınız hiç bir cihaz sizi memnun etmez redmi ve poco markasına bulaşmayın hiç onların ucuz olmasının bir sebebi var.
Eger bütçem yok diyorsanız samsung alın. Redmi ve poco yazılımlar sorunlar ve kronik hatalarla insanı hayattan soğutur çok dandik telefonlar malesef hindistanlilar bile aşırı dalga geçiyor bu iki marka ile.
Xiaomi cihaz alacaksanız ya düz serisi yada T serisi başka cihaza bakmaya gerek yok.
Gerekirse paranızı biriktirin ama düzgün birşey alın 13T aldığıma bile pişman oldum.

Oyla:

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
131
Size alınabilecek en mantıklı cihazları sıralıyorum.
İPhone 13 Pro
Galaxy S23 / S23+ / S23 FE
Xiaomi 13 / 14
Xiaomi 13T Pro

Bunlar dışında alacağınız hiç bir cihaz sizi memnun etmez redmi ve poco markasına bulaşmayın hiç onların ucuz olmasının bir sebebi var.
Eger bütçem yok diyorsanız samsung alın. Redmi ve poco yazılımlar sorunlar ve kronik hatalarla insanı hayattan soğutur çok dandik telefonlar malesef hindistanlilar bile aşırı dalga geçiyor bu iki marka ile.
Xiaomi cihaz alacaksanız ya düz serisi yada T serisi başka cihaza bakmaya gerek yok.
Gerekirse paranızı biriktirin ama düzgün birşey alın 13T aldığıma bile pişman oldum.
niye hocam redmi note 13 pro 5 g ile poco x6 pro nun ne tarz problemleri var

Oyla:

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
niye hocam redmi note 13 pro 5 g ile poco x6 pro nun ne tarz problemleri var
Hocam sizde biliyorsunuz uzun zamandır forumdasiniz kaç sene geçti redmi ve poco mağdurları bitti mi bitmedi...
Bu iki marka telefonu ucuz yapmak için yarışa girmiş kağıt üzerinden özelliklerle kötü malzeme kalitesi ve berbat yazılım desteği ile siz telefonu değil telefon sizi kullanır.
Romdan roma dolaşırsınız bir bakmışsınız seneler geçmiş :)
Samimi söylüyorum bir marka adına cidden büyük rezillik bu utanç verici insanlar kilidi açip hintlilerin aosp romlarının peşine düşüyor
Bir telefonu normal sorunsuz kafa rahatlığıyla kullanmak cidden ayrı bir konfor. Başınıza bela almak istiyorsaniz redmi ve poco cihaz alabilirsiniz. 🤣

Oyla:

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
131
Hocam sizde biliyorsunuz uzun zamandır forumdasiniz kaç sene geçti redmi ve poco mağdurları bitti mi bitmedi...
Bu iki marka telefonu ucuz yapmak için yarışa girmiş kağıt üzerinden özelliklerle kötü malzeme kalitesi ve berbat yazılım desteği ile siz telefonu değil telefon sizi kullanır.
Romdan roma dolaşırsınız bir bakmışsınız seneler geçmiş :)
Samimi söylüyorum bir marka adına cidden büyük rezillik bu utanç verici insanlar kilidi açip hintlilerin aosp romlarının peşine düşüyor
Bir telefonu normal sorunsuz kafa rahatlığıyla kullanmak cidden ayrı bir konfor. Başınıza bela almak istiyorsaniz redmi ve poco cihaz alabilirsiniz. 🤣
hocam ben de seni tanıyorum yıllardır sen de beni tanıyorsun ama cidden öyle bir çıkmaza düştüm ki benim tel bozulunca. araştırmalarıma göre de mecbur bu 2 telefondan birini şuanlık almam gerekiyor haha-- poco x6 pro için endonezya ve india rom çakıcam fastboot olarak hyperos gelmiş zaten tek sorunum şuan bu pocolarda miui arama ya da mesajlaşma olup olmaması. bütçeyi aşsam zaten direkt xiaomi 14 alırdım :D

Oyla:

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
12
redmi note 13 pro mu poco x6 pro mu ?
Note 13 pro 2 model var biri 5G biri 4G ancak ikisi de Poco X6 pro karşısına vasat. Bence ikisi de vasat ama dirençli K60 pro veya Xiaomi 13 serisi alırdım ben.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

..
hocam ben de seni tanıyorum yıllardır sen de beni tanıyorsun ama cidden öyle bir çıkmaza düştüm ki benim tel bozulunca. araştırmalarıma göre de mecbur bu 2 telefondan birini şuanlık almam gerekiyor haha-- poco x6 pro için endonezya ve india rom çakıcam fastboot olarak hyperos gelmiş zaten tek sorunum şuan bu pocolarda miui arama ya da mesajlaşma olup olmaması. bütçeyi aşsam zaten direkt xiaomi 14 alırdım :D
Poco X6 pro alana kadar yurtdışı Xiaomi 13 serisi alın derim. Zaten BL açıp garantisiz kullanım yapacaksınız.
Ben dirençli K60 pro kullanıyorum mesela çok memnunum. Kamerası orta halli. Bunu da tavsiye ederim.
Çok kamera ihtiyacım olsa 13 ultra alırım.

Son düzenleme:
Oyla:

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Benim size tavsiyem en kötü telefonla 1 2 ay idare edin bütçenizi arttırıp güzel birşey alın derim. Ben acele edip 13T almakla hata ettim mesela.
Yurtdisi samsung S23 serileri en iyi seçenek bence yazılımsal server kayıtta oluyor güncelleme sıfırlama sorunsuz.

Size başıma geleni anlatayım kafede kız arkadaşlarla oturuyoruz menüye bakacağız qr kod ile onlar İPhone ile qr kod okutup menüden siparişi verdiler bile ben hala 13T ile qr kod okutmaya çalışıyordum bir türlü okumadı sinir oldum kızın telefonunu alıp menüye bakip sipariş verdim.
Arabada bluetooth ile bağlantı kurdum müzik açtım ses gelmiyordu yine arkadaşım İPhone çıkarıp kendisi müzik açtı boşver talha uğraşma diyerek.
Bazı şeyleri zorlamamak gerekiyormus hocam xiaomiden bir cacık olmaz ucuz dandik Çin markası insanı böyle küçük basit meseleler ile çıldırtıyor mağdur ediyor. Xiaomiden nefret ediyorum bütçemi ayarladığımda yurtdisi İPhone 13 Pro alacağım 13T ise olsa olsa yedek telefon olur anca.
Bu arada teknolojiden anlamayan biri değilim keşke benim beceriksizligim olsa ama bilmenizi isterim öyle biri değilim 5 yaşında bilgisayarla tanıştım ben hayatım teknoloji ve yazılımla geçti benim.

Oyla:

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
131
Benim size tavsiyem en kötü telefonla 1 2 ay idare edin bütçenizi arttırıp güzel birşey alın derim. Ben acele edip 13T almakla hata ettim mesela.
Yurtdisi samsung S23 serileri en iyi seçenek bence yazılımsal server kayıtta oluyor güncelleme sıfırlama sorunsuz.

Size başıma geleni anlatayım kafede kız arkadaşlarla oturuyoruz menüye bakacağız qr kod ile onlar İPhone ile qr kod okutup menüden siparişi verdiler bile ben hala 13T ile qr kod okutmaya çalışıyordum bir türlü okumadı sinir oldum kızın telefonunu alıp menüye bakip sipariş verdim.
Arabada bluetooth ile bağlantı kurdum müzik açtım ses gelmiyordu yine arkadaşım İPhone çıkarıp kendisi müzik açtı boşver talha uğraşma diyerek.
Bazı şeyleri zorlamamak gerekiyormus hocam xiaomiden bir cacık olmaz ucuz dandik Çin markası insanı böyle küçük basit meseleler ile çıldırtıyor mağdur ediyor. Xiaomiden nefret ediyorum bütçemi ayarladığımda yurtdisi İPhone 13 Pro alacağım 13T ise olsa olsa yedek telefon olur anca.
Bu arada teknolojiden anlamayan biri değilim keşke benim beceriksizligim olsa ama bilmenizi isterim öyle biri değilim 5 yaşında bilgisayarla tanıştım ben hayatım teknoloji ve yazılımla geçti benim.
O kadar haklısınız ki o qr kod okutmakta ben de rezillik çekmiştim. Dediğiniz gibi idarelik alıcam sanırım

Oyla:

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
12
O kadar haklısınız ki o qr kod okutmakta ben de rezillik çekmiştim. Dediğiniz gibi idarelik alıcam sanırım
Bunun cihaz ile alakalı yok Xiaomi tarayıcı uygulaması sorunlu. Google Lens ile QR okutursan Apple kullanıcıları kamerayı yaklaştırana kadar sen sipariş veriyor olursun. Google Lens kullanın. hi~~

Oyla:
Üst Alt