Soru 10 PRO alınır mı?

Mart kedisi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi6
Konular
18
a52 yurt dışı satışı var mı değilse fiyatını bence hak etmiyor

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
150
Yurtdışı sd li s20 fe düşünmezmisiniz ? bence yapabileceğiniz en güzel seçimlerden biri olur.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Tavsiye etmem.
Bence Mi 10T alın işlemci gerçekten aşırı iyi .
Yakınlık sensörü sorunu var sadece o da eu rom ya da Endonezya rom kurup sensörü devre dışı bırakınca hiçbir sorun yaratmaz.
SD 865 rakipsiz stabil bir işlemci yeni versiyonları hep sorunlu geldi.

Schwzz

Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
150
Ben hiç göremedim satışını nerede ne kadar?

Ankarada bir arkadaşımın dükkanında var ama bölgenizde de vardır illaki fiyatını bilmiyorum öğrenirsem en azından bilgi amaçlı paylaşırım sizinle.

hellordtr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Note 10 Pro Max
Konular
7
Miui forumun'da adam samsung tavsiye ediyor :D Kardeşim telefonu kullanıyorum gayet'de güzel kullanışlı, samsung s8 kullanmış birisi olarak şuan ki note 10 pro daha iyi.

Xiton

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Redmi alınmaz Mi alınır falan muhabbetlerini hiç sevmiyorum. Bir yerden sonra bana komik bile geliyor ☺️
Sorun çıkacaksa Mi sersinde de çıkıyor yani. Mi 10T Pro'nun yere çarpılarak kronik mikrofon sorununun düzeltilmeye çalışılmasından yola çıkarsak durum bu yani 😂

Durumun yetmiyorsa Redmi serisinden bir cihazı gayette alırsın. Elbette bir çok konuda Mi serisi, Redmi serisinden daha iyi, Xiaomi'nin gözdesi Mi serisi ama Mi serisinde de gayet sorun çıkabiliyor. Teknoloji işi şans işi. Tabi kronik sorunu olan cihazlar pek şans faktörüne tâbi tutulamıyor ama yine de şans faktörü biraz da olsa var kronik sorunlu cihazlar için 😊
Maddi durumunda pek bir sınırlama yoksa ve daha çok yurtiçi cihaz düşünüyosan Samsung kesinlike önerebileceğim bir marka olurdu. Bir çok farklı marka da cabası. Bana kalsa artık Xiaomi marka cihaz direk alınmaz da işte napalım kader mahkumuyuz biz de. Durum buna yetiyor bunu alıyoruz. Note 10 Pro'da gayet iyi cihaz. Ben şahsen memnunum.

Son düzenleme:

Schwzz

Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
150
Miui forumun'da adam samsung tavsiye ediyor :D Kardeşim telefonu kullanıyorum gayet'de güzel kullanışlı, samsung s8 kullanmış birisi olarak şuan ki note 10 pro daha iyi.

Neden tavsiye etmeyelim onu anlamadım Bu forumda oneplusta kullanıp destek isteyen var samsungda yani illaki miui forumu diye daha iyi ve fiyat olarak güzel alternatifler var iken illaha at gözlüğü takmış gibi redmi poco yada mi önerelim ? Yurtdışı sdli s20 fe o note 10 prodan çok daha iyi haberiniz olsum ha bunu elimde note 10 pro olan biri olarak söylüyorum.

Xiton

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Neden tavsiye etmeyelim onu anlamadım Bu forumda oneplusta kullanıp destek isteyen var samsungda yani illaki miui forumu diye daha iyi ve fiyat olarak güzel alternatifler var iken illaha at gözlüğü takmış gibi redmi poco yada mi önerelim ? Yurtdışı sdli s20 fe o note 10 prodan çok daha iyi haberiniz olsum ha bunu elimde note 10 pro olan biri olarak söylüyorum.
Ben Note 10 Pro'yu bütçem yetmediği için haliyle çok daha ucuza yurtdışı aldım. Eğer yurtiçi fiyatlarında bütçem olsaydı Note 10 Pro yerine kesinlikle S20 FE alırdım. Kesinlikle katılıyorum söylediklerinize

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Redmi alınmaz Mi alınır falan muhabbetlerini hiç sevmiyorum. Bir yerden sonra bana komik bile geliyor ☺️
Sorun çıkacaksa Mi sersinde de çıkıyor yani. Mi 10T Pro'nun yere çarpılarak kronik mikrofon sorununun düzeltilmeye çalışılmasından yola çıkarsak durum bu yani 😂

Durumun yetmiyorsa Redmi serisinden bir cihazı gayette alırsın. Elbette bir çok konuda Mi serisi, Redmi serisinden daha iyi, Xiaomi'nin gözdesi Mi serisi ama Mi serisinde de gayet sorun çıkabiliyor. Teknoloji işi şans işi. Tabi kronik sorunu olan cihazlar pek şans faktörüne tâbi tutulamıyor ama yine de şans faktörü biraz da olsa var kronik sorunlu cihazlar için 😊
Maddi durumunda pek bir sınırlama yoksa ve daha çok yurtiçi cihaz düşünüyosan Samsung kesinlike önerebileceğim bir marka olurdu. Bir çok farklı marka da cabası. Bana kalsa artık Xiaomi marka cihaz direk alınmaz da işte napalım kader mahkumuyuz biz de. Durum buna yetiyor bunu alıyoruz. Note 10 Pro'da gayet iyi cihaz. Ben şahsen memnunum.
Mi 10t,mix 2 gibi telefonları kullandıktan sonra redmi serisinden herhangi bir telefon kullanmayı asla tavsiye etmem. Tuşlu telefonlardan redmi serisine geçen biri ancak redmi serisini tavsiye eder.

Üst Alt