Recovery 10 dk da bootloader kilidi açma ve twrp yükleme bütün xiaomi telefonlar için

Mhsnrohat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rohat
Cihazım
Xiaomi mi 9 se
Konular
17
Kusura bakma da kardeşim.Ben bootloader ın 1dk da açıldığına inanmıyorum.O kadar kaynak araştırdım fakat hepsinde en az 3 gün beklicek diyor.Ben de açmak istiyorum fakat eski laptobum 3 günü geçtim tam şarjla 2 saat dayanabiliyor.Amacım emeğinize laf etmek değil ama hiç inananasım gelmiyor.
Üzgünüm.
Bende inanmoyordum bilgisayara yüklediğim tarihi gosterebilirim telefonun rootlu olduğunu bl kilidinin açıldığını rom yüklediğimi gosterebilirim ve bu yazıyı paylaştığım zaman yaptım 1 saat sürmedi rom bl root twrp
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yargisizcem kardesim siz heralde bootloader kilidi acilirken pcnin filan surekli acik kalmasi gerektigini zannediyorsunuz oyle degil miunlocktan islemleri yapiyorsun saat veriyor sonra progami kapat telefonunuda yeniden baslat normal kullanima devam et sonra denilen saat gectikten sonra islemleri tekrar yap bootloader aciliyor
Miunlock tan yapmadım paylastogim konudaki işlemleri tek yaptım ve sadece xiaomitoolv2 programın bl kilidini acmasi 10 dk sürdü otomatik twrp bulmadi kendim twrp attım ve yükledi twrp den rom attım sonra magisk attım o kadar emin ol 1 saat bile beklemedim bl kilidi için

Bi dakika bu dediğin gerçek mi
Sağol kardeşim o kadar yazı okudum bu ayrıntıyı yazan bi forum , video vs bulamadım.Allah razı olsun kardeşim.peki ilk olarak programı kapatıp telefonu yeniden başlatınca içindeki herşey silnio mu yoksa süre bittikten sonra yapılan açma işleminden sonra mı her şey siliniyor? Yardımcı olursan sevinirim Kardeşim.
Verdiğim programları kulanirsan adımlari yaparasan herşey silinir

Yargısızcem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Xioami Redmi 6
Konular
26
Bende inanmoyordum bilgisayara yüklediğim tarihi gosterebilirim telefonun rootlu olduğunu bl kilidinin açıldığını rom yüklediğimi gosterebilirim ve bu yazıyı paylaştığım zaman yaptım 1 saat sürmedi rom bl root twrp

Miunlock tan yapmadım paylastogim konudaki işlemleri tek yaptım ve sadece xiaomitoolv2 programın bl kilidini acmasi 10 dk sürdü otomatik twrp bulmadi kendim twrp attım ve yükledi twrp den rom attım sonra magisk attım o kadar emin ol 1 saat bile beklemedim bl kilidi için

Verdiğim programları kulanirsan adımlari yaparasan herşey silinir
Bi deniyim sorun olursa buraya yazarım

benhmu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat Urhan
Cihazım
Poco x3
Meslek
SHU
Konular
14
Hocam daha önce unlock için başvuru yapmış mıydınız?

benhmu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat Urhan
Cihazım
Poco x3
Meslek
SHU
Konular
14
Şu yüzden soruyorum hocam, daha önce cihazdan ya da bilgisayardan bootloader açmak için başvuruda bulunduysanız bu süre zaten bir ayda dolmuş olacak. Benim şu an henüz 3 4 var deneyip döneceğim

Mhsnrohat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rohat
Cihazım
Xiaomi mi 9 se
Konular
17
Şu yüzden soruyorum hocam, daha önce cihazdan ya da bilgisayardan bootloader açmak için başvuruda bulunduysanız bu süre zaten bir ayda dolmuş olacak. Benim şu an henüz 3 4 var deneyip döneceğim
Hayır hiç denemedim bilgisayatda sadece xiaomitoolv2 programını kulandim ve en son aşamada twrp bulunamadı dedi tabi bunları çevire hepsini yazarak anladım twrp bulup buraya attım dedi indirip attım twrp yükledi açıldı twrp den magisk yükledim root oldu bl kilidi açılmış oldu o kadar

benhmu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat Urhan
Cihazım
Poco x3
Meslek
SHU
Konular
14
Maalesef hocam yöntem işe yaramıyor. Dediğim gibi cihazınızda siz ya da aldığınız yer başvuruda bulunmuş. Mi 9 ve mi 9 se ikisini de denedim.

Trissandom

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Pocophone F1
Konular
61
Bilmeyenlere faydalı olur eline sağlık