Recovery 10 dk da bootloader kilidi açma ve twrp yükleme bütün xiaomi telefonlar için

Mhsnrohat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rohat
Cihazım
Xiaomi mi 9 se
Konular
17
Mi 9 se , redmi note 4 be note 6 pro cihazlarda denendi ve başarılı sonuç verdi note8pro cihazımda sonuç başarısız oldu siz de deneyip yorum yapabilirsiniz

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1 aydır aldğım cihazımın bl kilini açmak istiyordum fakat orjinal unlock programı belirli bekleme zaman tanıdığı için böyle bi yol keşfettimneyse konuya gecelim.

KONU LİNKİ:Rehber - Mi9 Bootloader Kilidi Nasıl Açılır? Videolu ve Resimli Anlatım

Hocamızın anlatığı bl kilidi açma konusunda sadece a şikinda gösteri̇len adimlari yaptim daha sonra bi̇r vi̇deo da arkadaşin paylaştiğI mi̇ tool uygulamasini buldum.

XİAOMİTOOLV2 LİNK:
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Fare İle İşaretli̇ olani İndi̇rdi̇m ve veri̇len bütün adimlari İzledi̇m ekran gürüntüsü alamadim ama çok basi̇t

Çünkü çok İyi̇ bi̇r program nerde ne yapacağinizi söylüyor zaten bi̇r programi kurmak kadar basi̇t ben bi̇le yapabi̇ldi̇ysem si̇z hayli̇ yaparsiniz

Bu arada otomati̇k twrp bulmaya çalişiyor bulamayinca yükleme ekrani geli̇yor aşağidan İndi̇ri̇p yükleyebi̇li̇rsi̇ni̇z

KONU LİNKİ:
Rom - Mi 9 SE Xiaomi.eu MIUI 10 v9.7.11 Beta ve v10.3.3.0 Stabil Rom İndirme Bağlantısı

TWRPLİNK:

twrp çince bu video dan İngilizce yapabilirsiniz :
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Hocamizin tek tuşla twrp yükle konusundan twrp yi̇ aldim ve hocamizin anlatiğI ve verdi̇ğİ stabi̇l ve haftalik romdan stabi̇l olanini yükledi̇m emeğİ geçen herkese çok teşekür ederi̇m saygilar .......​

Ekli dosyalar

• bandicam 2019-07-18 19-39-11-654.jpg
    bandicam 2019-07-18 19-39-11-654.jpg
    189,1 KB · Görüntüleme: 234
Son düzenleme:

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
209
Forum Kurallar'ı gereği lütfen konu başlığı ve içeriğini düzenleyin.

3.7. Mesajların ve konu başlıklarının tümü büyük ve/veya renkli harfler ile yazılamaz.

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

Mhsnrohat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rohat
Cihazım
Xiaomi mi 9 se
Konular
17
Forum Kurallar'ı gereği lütfen konu başlığı ve içeriğini düzenleyin.

3.7. Mesajların ve konu başlıklarının tümü büyük ve/veya renkli harfler ile yazılamaz.

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hemen düzeltiyorum

Yargısızcem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Xioami Redmi 6
Konular
26
Kusura bakma da kardeşim.Ben bootloader ın 1dk da açıldığına inanmıyorum.O kadar kaynak araştırdım fakat hepsinde en az 3 gün beklicek diyor.Ben de açmak istiyorum fakat eski laptobum 3 günü geçtim tam şarjla 2 saat dayanabiliyor.Amacım emeğinize laf etmek değil ama hiç inananasım gelmiyor.
Üzgünüm.

Kaage

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet ŞENOL
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
14
Kusura bakma da kardeşim.Ben bootloader ın 1dk da açıldığına inanmıyorum.O kadar kaynak araştırdım fakat hepsinde en az 3 gün beklicek diyor.Ben de açmak istiyorum fakat eski laptobum 3 günü geçtim tam şarjla 2 saat dayanabiliyor.Amacım emeğinize laf etmek değil ama hiç inananasım gelmiyor.
Üzgünüm.
Yargisizcem kardesim siz heralde bootloader kilidi acilirken pcnin filan surekli acik kalmasi gerektigini zannediyorsunuz oyle degil miunlocktan islemleri yapiyorsun saat veriyor sonra progami kapat telefonunuda yeniden baslat normal kullanima devam et sonra denilen saat gectikten sonra islemleri tekrar yap bootloader aciliyor

Yargısızcem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Xioami Redmi 6
Konular
26
Yargisizcem kardesim siz heralde bootloader kilidi acilirken pcnin filan surekli acik kalmasi gerektigini zannediyorsunuz oyle degil miunlocktan islemleri yapiyorsun saat veriyor sonra progami kapat telefonunuda yeniden baslat normal kullanima devam et sonra denilen saat gectikten sonra islemleri tekrar yap bootloader aciliyor
Bi dakika bu dediğin gerçek mi
Sağol kardeşim o kadar yazı okudum bu ayrıntıyı yazan bi forum , video vs bulamadım.Allah razı olsun kardeşim.peki ilk olarak programı kapatıp telefonu yeniden başlatınca içindeki herşey silnio mu yoksa süre bittikten sonra yapılan açma işleminden sonra mı her şey siliniyor? Yardımcı olursan sevinirim Kardeşim.

mystico

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Fizyoterapist
Konular
15
Sağol kardeşim o kadar yazı okudum bu ayrıntıyı yazan bi forum , video vs bulamadım.Allah razı olsun kardeşim.peki ilk olarak programı kapatıp telefonu yeniden başlatınca içindeki herşey silnio mu yoksa süre bittikten sonra yapılan açma işleminden sonra mı her şey siliniyor? Yardımcı olursan sevinirim Kardeşim.
Telefonunuzun Bootloader kilidini acmak icin basvuru yaptiginizda herhangi bir veri kaybı yasamazsiniz. Uygulamayı indirin denilenleri yapın daha sonra verilen sureyi bekleyin. İslemin başarılı oldugunu cihaz acilirken mi logosunun altinda unlocked yazisi yazdiginda anlarsiniz.

Son düzenleme:

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Süre bittikten sonra siliniyor.

Yargısızcem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Xioami Redmi 6
Konular
26
Telefonunuzun Bootloader kilidini actiginizda herhangi bir veri kaybı yasamazsiniz. Uygulamayı indirin denilenleri yapın daha sonra verilen sureyi bekleyin. İslemin başarılı oldugunu cihaz acilirken mi logosunun altinda unlocked yazisi yazdiginda anlarsiniz.
Süre bittikten sonra mı gelio yoksa ikinci (yukardaki yazıyı oku)işlem bittikten sonra mı o yazı gelio

mystico

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Fizyoterapist
Konular
15
Süre bittikten sonra mı gelio yoksa ikinci (yukardaki yazıyı oku)işlem bittikten sonra mı o yazı gelio
Süre bittikten sonra kilit acma islemini yaptiginizda geliyor o yazı. Yalnız veri kaybı meselesi kilidi acmak icin basvuru yaptiginiz kısım icin soylemistim ben. Kilid acma isleminden sonra verileriniz silinir unutmayın.

Üst Alt