Soru 10.3.1.0 güncellemesi

HYPER๛Coffin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baran
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Bilgisayar Mühendi
Konular
0
Arkadaşlar güncelleme en kısa zamanda tekrar gelecek Mi 8 Lite modeline. Şu anda teknik sıkıntılar var. Güncelleme yerine tam oturmamış olarak bizlere sunuldu. Hatalar artıncada geri çektiler. Elime geçen bilgiler şu anlık bundan ibaret. Güncelleme gelip yükleyen arkadaşlarımda görmüş olacaklarki pil optimizasyonundan başka göze çarpan bir unsur yok .8 Lite marka kullanan arkadaşlarım biraz sabredin güncelleme tekrar gelecek.

tarik2506

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
tarık
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
4
Arkadaşlar güncelleme en kısa zamanda tekrar gelecek Mi 8 Lite modeline. Şu anda teknik sıkıntılar var. Güncelleme yerine tam oturmamış olarak bizlere sunuldu. Hatalar artıncada geri çektiler. Elime geçen bilgiler şu anlık bundan ibaret. Güncelleme gelip yükleyen arkadaşlarımda görmüş olacaklarki pil optimizasyonundan başka göze çarpan bir unsur yok .8 Lite marka kullanan arkadaşlarım biraz sabredin güncelleme tekrar gelecek.
Biz yükledik tam oturmamış olan sürümü. Peki bizimki ne olacak düzeltmeler bize de gelecek mi?

Yılmaz61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yılmaz
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
3
en son güncelleme burda kaldı
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
en son güncelleme burda kaldı .Epeydir de gelmiyor. Sorun nedir ? Neden günceleme gelmiyor sizce? Yardımcı olursanız sevinirim. (Model :Mi8 Global kararlı rom)

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mi 6 için şuan yüklü güncelleme bu hocam.
benim bu güncellemede bariz olarak gördüğüm tek fark batarya performansı oldu kullanim süresi oldukça uzadi.
performansta pek bir fark göremedim.
Ekran süresi kaç saat veriyor hocam birde beklemede şarj tüketim sorunu hallolmuşmu

HYPER๛Coffin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baran
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Bilgisayar Mühendi
Konular
0
Biz yükledik tam oturmamış olan sürümü. Peki bizimki ne olacak düzeltmeler bize de gelecek mi?
O konuda şu anda elimizde bir bilgi bulunmamaktadır. %70 ihtimalle sizlere yeni bir güncelleme daha vereceğiz.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
O konuda şu anda elimizde bir bilgi bulunmamaktadır. %70 ihtimalle sizlere yeni bir güncelleme daha vereceğiz.

Biz derken? Siz mi veriyorsunuz güncellemeyi? %70'i nasıl belirlediniz, oylama falan mı yapıyorsunuz kendi aranızda? Oylama yapıyorsanız mazbatanızı aldınız da mı bu oranı paylaşıyorsunuz? :D

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Geri çekilen ileri itilen herhangi bir güncelleme yok arkadaşlar Xiaomi sürümü önden kritik bir hata varmı diye belli sayıda cihaza servis ediyor 7-10 gün içerisindede tüm cihazlara servis ediyor.Bahsedildiği gibi geri çekilen hatalı bir güncelleme olsaydı verilen linkler çalışmazdı serverlardan kalkardı.

Mmseg

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 5
Meslek
Öğrenci
Konular
22