Yardım 10.2 güncellemesi ile telefon yavaşladı

hllyldz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Gm8
Konular
11
Merhaba arkadaşlar redmi s2 3/32 telefonum 10.2 güncellemesi sonrası yavaşladı eskiden uygulamaları hızlı bir şekilde açarken şimdi bariz bir yavaşlık mevcut sizdede aynı sorun varmı

hllyldz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Gm8
Konular
11
Şebeke sorunu da gözüme çarptı mobil internet bağlantısı gidip geliyor kendi kendisine

Oyla:

fatihalkis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi redmi s2
Konular
0
Şebeke sorunu da gözüme çarptı mobil internet bağlantısı gidip geliyor kendi kendisine
Berbat güncelleme oldu kamera portre modunda inanılmaz kasıyor donuyor cekmeye calışıyorum cekmiyor resmen telefona hayrandım bir güncellemeyle soğuttular helal olsun

Oyla:

_orxan@

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Orxan
Cihazım
Xiaomi Redmi S2
Konular
6
Aynen arkadaşım gece 6 saatte beklemede ekran kapalı 10.0.8.0 da iken %1-2 şarj giderken şimdi %5-6 çıktı iki katı kişisel olarak güncelleme benim için hiç uygun olmadı
Evet benim içinde hiç olmadı telefondan soyutdular resmen, yeni bir güncellemeni beklemekten başka çare yok sanırım

Oyla:

Mustafa Korkut

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi S2
Konular
29
Bizde neden hiç sorun yok, ben her güncellemeden sonra sıfırlarım yağ gibi olur...

Oyla:

fatihalkis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi redmi s2
Konular
0
Bizde neden hiç sorun yok, ben her güncellemeden sonra sıfırlarım yağ gibi olur...
Hızla ilgili sıkıntı yok zaten arkadaşım dediğimiz gibi msaj silme delete ingilizce home tuşları kullanılırken hızlı geçiş ama tam ekran hareketlerinde uygulamaları silerken birbirine giriyor ana ekranla ok ibaresi kamera bilmiyorum bende mi oluyor portre modu donma yapıyor zor foto cekiyorum şarjda emin ol aktif kullandığım zaman bu kadar hızlı bitmiyordu 2şer iniyor benim tel. Olan bu bide her güncellemede formatlamak çok saçma her seferinde bunu yapmak olanlar bu genel mi bilmiyorum tabi teşekkürler arkadaşlar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Telefon fiyat performası ben memnunum telefondan ama güncelleme çok stabil olmadı güncelleme ile ilgili sıkıntım var bu arada burda bilgi alışverişi çok işe yarıyor telefonda mı hata yoksa genel mi en azından anlayıp müdahale ediliyor gerekirse ona göre garanti kapsamında müracaat oluyor herkese emeği geçen arkadaşalara yazan bilgi veren herkese teşekkürler

Son düzenleme:
Oyla:

Mustafa Korkut

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi S2
Konular
29
az önce yeni güncelleme için sıfırladım, kilit ekranındaki bir kaç bildirim gözükmüyor ne indirdiği, samsung health, dediğiniz delete tuşu
eksikler. bunları geri bildirimle bildirelimki düzeltsinler. burada yazıştığımızla kalıyoruz.

Oyla:

fatihalkis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi redmi s2
Konular
0
az önce yeni güncelleme için sıfırladım, kilit ekranındaki bir kaç bildirim gözükmüyor ne indirdiği, samsung health, dediğiniz delete tuşu
eksikler. bunları geri bildirimle bildirelimki düzeltsinler. burada yazıştığımızla kalıyoruz.
Aynen

Oyla:

bersan1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
B. Muhammed
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
3

Kacamıyorsunuz otomatik indiriyor tekrar başlatın telefonu diye bildirim cıkıyor sonuçta illa yapılıyor ben telefondan şikayetci değilim sadece her güncellemede kendilerine diğer güncelleme için iş cıkarıyorlar bi düzeltme illa bırakıyorlar sağlık olsun teşekkürler dahada stabil bir güncelleme olabilirdi gereksiz olmuş
Hocam ayarlardan kapatabilirsiniz. He tabii ki sorun olmasını kimse istemez ancak bu kadar oluyor iste. Şahsen sorun yasamadigimi da belirteyim.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

fatihalkis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi redmi s2
Konular
0
Hocam ayarlardan kapatabilirsiniz. He tabii ki sorun olmasını kimse istemez ancak bu kadar oluyor iste. Şahsen sorun yasamadigimi da belirteyim.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Teşekkürler

Oyla:
Üst Alt