Yardım 10.2 güncellemesi ile telefon yavaşladı

hllyldz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Gm8
Konular
11
Merhaba arkadaşlar redmi s2 3/32 telefonum 10.2 güncellemesi sonrası yavaşladı eskiden uygulamaları hızlı bir şekilde açarken şimdi bariz bir yavaşlık mevcut sizdede aynı sorun varmı

muluka

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
S2
Konular
7
Ben de bu güncelleme ile MIUI10'nun artık oturmaya başladığını düşünüyorum. Güncellemeden memnun kaldım. Stabil, batarya performansı iyi.

Oyla:

_orxan@

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Orxan
Cihazım
Xiaomi Redmi S2
Konular
6
Ben de bu güncelleme ile MIUI10'nun artık oturmaya başladığını düşünüyorum. Güncellemeden memnun kaldım. Stabil, batarya performansı iyi.
Kardeş batarya konusunda eminmisin gerçekten?? Bende güncellemeden sonra batarya hiç iyi degil

Oyla:

ismail78

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi max
Konular
50
Home dokunmatik ekran tuşlarla kullanıldığı zaman evet eskiye oranla hızlı bu doğru Peki msj girdinizde sil ibarasi ingilizce cıkıyor sizdede bu mevcut mu bende mi böyle bakan arkadaşlar yazabilir mi teşekkürler
Bende de İngilizce yazıyor hocam

Oyla:

muluka

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
S2
Konular
7
Kardeş batarya konusunda eminmisin gerçekten?? Bende güncellemeden sonra batarya hiç iyi degil

Valla kardeşim niye böyle bir fark oldu bilmiyorum ama ben de batarya konusunda nu sürümden çok memnun kaldım. Senin ekran süresi kaç?

Oyla:

ali.gucukkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Gücük
Cihazım
Xiaomi Redmi S2
Konular
3
Benim telefonum aksine baya hızlandı. Bence bi aç kapa falan yap yada kullandıkça düzelir
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Home dokunmatik ekran tuşlarla kullanıldığı zaman evet eskiye oranla hızlı bu doğru Peki msj girdinizde sil ibarasi ingilizce cıkıyor sizdede bu mevcut mu bende mi böyle bakan arkadaşlar yazabilir mi teşekkürler
Benim home butonu vs kapalı fakat hızlı ve dediğin gibi mesajı silme yeri ingilizce

Oyla:

fatihalkis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi redmi s2
Konular
0
Evet batarya olarak çabuk şarj gitme söz konusu aldığımdan beri ilk defa 23 saat kullanım süresi yaptım daha önce 32 saaten az değildi 23 saatte aktif kullanmaya göre gayet iyi ama daha iyisi vardı.

Benim telefonum aksine baya hızlandı. Bence bi aç kapa falan yap yada kullandıkça düzelir

Benim home butonu vs kapalı fakat hızlı ve dediğin gibi mesajı silme yeri ingilizce
Arkada acık uygulamaları kaparken carpıya bastığımız zaman ana ekrana geçince arkada okey ibaresi kalıyor ana ekrana tam anlamıyla hızlı geçiyor ama okey ibaresi arada kalıyor görüntü olarak kötü gözüküyor stabil olmamış bir birine giriyor ve gözle belli oluyor benim fikrim gözlemim bu teşekkürler arkadaşlar mesaj silme delete yerine sil diye güncellenir inşallah çakma bir hava oluyor malesef..

Oyla:

_orxan@

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Orxan
Cihazım
Xiaomi Redmi S2
Konular
6
Valla kardeşim niye böyle bir fark oldu bilmiyorum ama ben de batarya konusunda nu sürümden çok memnun kaldım. Senin ekran süresi kaç?
Evet batarya olarak çabuk şarj gitme söz konusu aldığımdan beri ilk defa 23 saat kullanım süresi yaptım daha önce 32 saaten az değildi 23 saatte aktif kullanmaya göre gayet iyi ama daha iyisi vardı.

Arkada acık uygulamaları kaparken carpıya bastığımız zaman ana ekrana geçince arkada okey ibaresi kalıyor ana ekrana tam anlamıyla hızlı geçiyor ama okey ibaresi arada kalıyor görüntü olarak kötü gözüküyor stabil olmamış bir birine giriyor ve gözle belli oluyor benim fikrim gözlemim bu teşekkürler arkadaşlar mesaj silme delete yerine sil diye güncellenir inşallah çakma bir hava oluyor malesef..

Arkadaşlar bilemiyorum valla güncellemeden sonra gerçekten şarj hiç iyi deyil cok cabuk bitiyor en cokta mobil ver açik oldugunda telefon hücre beklemedr ve bide tiktok uygulamasinda dolanırken inanilmaz çabuk gidiyor şarj,mesela 90% şarj varsa mobil veri açık şekilde telefon ekrani kapalı şekilde beklemede 80% falan iniyor pil vede 1saat içindee)))) şaka gibi valla, tiktokta gezinirkende aynı 5-10dakikaya 8-10% azalıyor. Sorunun güncellemeden mi yoksa telefonda casus virus falan mı var anlamadım güncellemeyi yeniden indirib kurdum yine aynı şey ,,sorun ne ola bilirki??

Oyla:

fatihalkis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi redmi s2
Konular
0
Arkadaşlar bilemiyorum valla güncellemeden sonra gerçekten şarj hiç iyi deyil cok cabuk bitiyor en cokta mobil ver açik oldugunda telefon hücre beklemedr ve bide tiktok uygulamasinda dolanırken inanilmaz çabuk gidiyor şarj,mesela 90% şarj varsa mobil veri açık şekilde telefon ekrani kapalı şekilde beklemede 80% falan iniyor pil vede 1saat içindee)))) şaka gibi valla, tiktokta gezinirkende aynı 5-10dakikaya 8-10% azalıyor. Sorunun güncellemeden mi yoksa telefonda casus virus falan mı var anlamadım güncellemeyi yeniden indirib kurdum yine aynı şey ,,sorun ne ola bilirki??
Aynen arkadaşım gece 6 saatte beklemede ekran kapalı 10.0.8.0 da iken %1-2 şarj giderken şimdi %5-6 çıktı iki katı kişisel olarak güncelleme benim için hiç uygun olmadı

Oyla:

ZEKKİNG

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Zekeriya
Cihazım
Redmi S2
Konular
1
Telefonu güncelledikten sonra günde 6 7 defa ekran açılmamaya ve sensörler çalışmamaya başladı. Ekran aydınlanıyor ama siyah. Kapatıp açınca düzeliyor. Yardım edin lütfen, sorun yazılımsal mı, güncelleme hatalı mi?

Ekli dosyalar

• IMG-20190119-WA0010.jpg
    IMG-20190119-WA0010.jpg
    50,8 KB · Görüntüleme: 13
  • IMG-20190119-WA0009.jpg
    IMG-20190119-WA0009.jpg
    83,3 KB · Görüntüleme: 13
  • IMG-20190119-WA0012.jpg
    IMG-20190119-WA0012.jpg
    64,9 KB · Görüntüleme: 11
  • IMG-20190119-WA0015.jpg
    IMG-20190119-WA0015.jpg
    54,6 KB · Görüntüleme: 12
  • IMG-20190119-WA0016.jpg
    IMG-20190119-WA0016.jpg
    154 KB · Görüntüleme: 12
Oyla:

mutlukocman

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mutlu
Cihazım
mi a2 lite
Konular
1
Merhaba arkadaşlar redmi s2 3/32 telefonum 10.2 güncellemesi sonrası yavaşladı eskiden uygulamaları hızlı bir şekilde açarken şimdi bariz bir yavaşlık mevcut sizdede aynı sorun varmı
Mi8 de 10.1 güncellemesi ile telefonda reset leme sorunu çıktı günde 250 kere reset atıyor 10.2 çıktı en ufak bir değişiklik yok hatta üstüne bir de şarjı daha çabuk bitiyor kim ne derse desin telefon da kral iPhone hiç bir android telefon 400 dolardan fazla para etmez veren de kerizdir bir daha ki telefonum iPhone xr inşallah

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt