Yardım 10.2 güncellemesi ile telefon yavaşladı

hllyldz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Gm8
Konular
11
Merhaba arkadaşlar redmi s2 3/32 telefonum 10.2 güncellemesi sonrası yavaşladı eskiden uygulamaları hızlı bir şekilde açarken şimdi bariz bir yavaşlık mevcut sizdede aynı sorun varmı

oguzgun

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Oguz
Cihazım
Redmi s2
Meslek
Webtasarım
Konular
2
Guncellemeyi yaklaşık 2 saat once aldim aktif kullaniyorum ve herhangi bi yavaslama gormedim

Oyla:

oguz494

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Ekonomist
Konular
36
Merhaba arkadaşlar redmi s2 3/32 telefonum 10.2 güncellemesi sonrası yavaşladı eskiden uygulamaları hızlı bir şekilde açarken şimdi bariz bir yavaşlık mevcut sizdede aynı sorun varmı
Hocam imkânınız varsa cihazi resetleyin toparlayacaktir

Oyla:

fatihalkis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi redmi s2
Konular
0
Hocam telefonu kapatın ses kisma+powera basın wipe all data yapın ama önce verilerinizi yedekleyin
Bu şekilde her seferinde formatlıcaksak ne önemi var alt menü tuşları yokken çok fazla aksama donma oluyor çok kötü bir güncelleme yapmışlar zırt pırt güncelleme geliyor her seferinde illa bir bozukluk oluyor telefon çok güzel ama şu güncellemeler yüzünden resmen soğudum telefondan çok gereksiz

Oyla:

oguz494

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Ekonomist
Konular
36
Bu şekilde her seferinde formatlıcaksak ne önemi var alt menü tuşları yokken çok fazla aksama donma oluyor çok kötü bir güncelleme yapmışlar zırt pırt güncelleme geliyor her seferinde illa bir bozukluk oluyor telefon çok güzel ama şu güncellemeler yüzünden resmen soğudum telefondan çok gereksiz
Güncellemelerden rahatsızsaniz her gelen güncellemeyi yapmayın foruma bakıp güncellemeyi kuranlarin gözlemlerini okuyun sıkıntı yoksa yüklersiniz :)

Oyla:

fatihalkis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi redmi s2
Konular
0
Güncellemelerden rahatsızsaniz her gelen güncellemeyi yapmayın foruma bakıp güncellemeyi kuranlarin gözlemlerini okuyun sıkıntı yoksa yüklersiniz :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kacamıyorsunuz otomatik indiriyor tekrar başlatın telefonu diye bildirim cıkıyor sonuçta illa yapılıyor ben telefondan şikayetci değilim sadece her güncellemede kendilerine diğer güncelleme için iş cıkarıyorlar bi düzeltme illa bırakıyorlar sağlık olsun teşekkürler dahada stabil bir güncelleme olabilirdi gereksiz olmuş

Son düzenleme:
Oyla:

Mertcanyigit

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi S2 32GB
Konular
14
Bende aksine hızlanma söz konusu çok daha memmunum

Oyla:

fatihalkis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi redmi s2
Konular
0
Bende aksine hızlanma söz konusu çok daha memmunum
Home dokunmatik ekran tuşlarla kullanıldığı zaman evet eskiye oranla hızlı bu doğru Peki msj girdinizde sil ibarasi ingilizce cıkıyor sizdede bu mevcut mu bende mi böyle bakan arkadaşlar yazabilir mi teşekkürler

Oyla:
Üst Alt