bluestorm02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
teşekkürler... bir sorum olacak bu tür romlardan aosp extended v6.7, pixel experience 9 plus vince olanları kurdum denedim ve kamerayı açınca yeşillenme sorunu olduğunu farkettim sonra miroom v11.3.0 kurdum şarj ve pil performansı çok iyi. şimdi bu romu kurup deneyen arkadaş varmı ? kamerası düzgün çalışıyormu ? foto çekme video çekme vb... birde whatsup ta kamerayı açıp görüntülü görüşme yapınca da yeşil renk çıkıyordu bu romdada varmı o sorun ? son olarakta çok önemli sorum şu ... miroom ve miui 11 romlarında redmi 5 plus 4.5g ye geçti biliyorsunuz. acaba bu romdada yine LTE VEYA 4G mi kullanmışlar.. çünkü çok farkediyor internnete dolaşırken telefonda.. 4.5g çok hızlı 4g - lte çok yavaş... bu deneyen arkadaşlardan rica ediyorum bilgiyi paylaşırsa romu kurmak istiyorum..
şimdiden paylaşım için ve yardımlarınız için cani gönülden teşekkürler
saygılarımla®
O hatalar kamerada x1.1 yapınca düzeliyor

Eraybarca

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eray
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Çevirmenlik
Konular
3
teşekkürler... bir sorum olacak bu tür romlardan aosp extended v6.7, pixel experience 9 plus vince olanları kurdum denedim ve kamerayı açınca yeşillenme sorunu olduğunu farkettim sonra miroom v11.3.0 kurdum şarj ve pil performansı çok iyi. şimdi bu romu kurup deneyen arkadaş varmı ? kamerası düzgün çalışıyormu ? foto çekme video çekme vb... birde whatsup ta kamerayı açıp görüntülü görüşme yapınca da yeşil renk çıkıyordu bu romdada varmı o sorun ? son olarakta çok önemli sorum şu ... miroom ve miui 11 romlarında redmi 5 plus 4.5g ye geçti biliyorsunuz. acaba bu romdada yine LTE VEYA 4G mi kullanmışlar.. çünkü çok farkediyor internnete dolaşırken telefonda.. 4.5g çok hızlı 4g - lte çok yavaş... bu deneyen arkadaşlardan rica ediyorum bilgiyi paylaşırsa romu kurmak istiyorum..
şimdiden paylaşım için ve yardımlarınız için cani gönülden teşekkürler
saygılarımla®
Kamera video konusunda bende hiçbir sıkıntısı yok. Ben hiçbir custom romda yeşil ekran hatası almadım bunu da hesaba katmak lazım. En iyisi deneyip test etmek

ekrem336

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ekrem
Cihazım
redmi note 7
Meslek
night auditör
Konular
1
Selamlar üstadlar. Az önce ionosv2.4a yı yükledim ama fastboot modda kaldı açılmadı.bereket orangefox ile yazılım yedeği almıştım. Bu sorunu nasıl çözebilirim. Bu sorun sadece bendemi oldu acaba.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu sorun bende genelde sadece bu ionos rom kurduktan sonra oluyor.pixel experience aosp extended romları kurduktan sonra açılıyor telefon. İonos romlarda bu sorun varmı herkeste.

Son düzenleme:

Eraybarca

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eray
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Çevirmenlik
Konular
3
Selamlar üstadlar. Az önce ionosv2.4a yı yükledim ama fastboot modda kaldı açılmadı.bereket orangefox ile yazılım yedeği almıştım. Bu sorunu nasıl çözebilirim. Bu sorun sadece bendemi oldu acaba.

Bu sorun bende genelde sadece bu ionos rom kurduktan sonra oluyor.pixel experience aosp extended romları kurduktan sonra açılıyor telefon. İonos romlarda bu sorun varmı herkeste.
Ben hiç yaşamadım öyle bir şey

eray0687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
eray
Cihazım
REDMİ NOTE 3
Meslek
boş gezenin boş kalfası
Konular
21
Benimde aynı şekilde fastbootta kalıyor.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ekrem336

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ekrem
Cihazım
redmi note 7
Meslek
night auditör
Konular
1
Anlatamadım sanırım üstadım. Kamerayı açınca arka kamerada yani fotoğraf çekince yeşil leniyor foto. Birde renk karışıklığı oluyor.bunun çözümünü sormuştum

Eraybarca

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eray
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Çevirmenlik
Konular
3
Ben her rom attığımda format data yapıyorum. Belki o yüzden hata çıkmamıştır.

ekrem336

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ekrem
Cihazım
redmi note 7
Meslek
night auditör
Konular
1
Ben her rom attığımda format data yapıyorum. Belki o yüzden hata çıkmamıştır.
Eray kardeş onuda yaptım recoveryde. Fakat bu kamerada fotoğraf sorunu tüm custom romlarda oluyor. Bak mesela ben miroom v11.0.3 kullandım reklamsız MIUI official versiyon harika idi sorunsuz.kamera pil performans mükemmel. Ama maalesef yine MIUI

Benimde aynı şekilde fastbootta kalıyor.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Rom zipten kurmadan önce wipe cache data sistem vb. Yapmadan direk üstüne kur.kurulum bitincede format data seç sorunsuz açılıyor eray

bluestorm02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
Fastbootta gidiyor ise romu tekrar flashlayın wipe yapmadan açılır. Romu format data ve wipe dan sonra iki kere flashlamanız gerekiyor.

Eraybarca

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eray
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Çevirmenlik
Konular
3
Eray kardeş onuda yaptım recoveryde. Fakat bu kamerada fotoğraf sorunu tüm custom romlarda oluyor. Bak mesela ben miroom v11.0.3 kullandım reklamsız MIUI official versiyon harika idi sorunsuz.kamera pil performans mükemmel. Ama maalesef yine MIUI

Rom zipten kurmadan önce wipe cache data sistem vb. Yapmadan direk üstüne kur.kurulum bitincede format data seç sorunsuz açılıyor eray
Hocam başka bir kamera uygulaması denediniz mi acaba

Üst Alt