bluestorm02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
Stock launcherı özelleştiremediğim için bende Evie launcher kurayım dedim sizde olduğu gibi bende de tam ekran hareketleri gidince geri döndüm. İkonlar çok kötü gözüküyor değiştiremiyorum.
Android Q de zorunlu olarak o hareketler launcher e bağlı hocam ben buton kullandığım için ben lawnchair kullanıyorum kendi launcherini sildim lawnchair de özelleştirmeli pixel launcher zaten.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

bluestorm02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
Havoc os un desteği kesilebilir bu arada. Bizim geliştiriciye Poco x2 göndermiş Xiaomi

Eraybarca

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eray
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Çevirmenlik
Konular
3

bluestorm02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
Havoc yerine ion kullanılabilir de havoc zaten yeterince iyi pek gerek yok. Güncellemeyr de pek ihtiyacı yok

bluestorm02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
Havoc daydım lineage 17.1 ve nitrogen os denedim şimdi sıra tekrar ion deneyimleme zamanı. İlk kullanımımda hoşuma giden bir romdu.

Eraybarca

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eray
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Çevirmenlik
Konular
3
Havoc daydım lineage 17.1 ve nitrogen os denedim şimdi sıra tekrar ion deneyimleme zamanı. İlk kullanımımda hoşuma giden bir romdu.
Merak ettiğim bir şey var. Ben havoc kullanırken sanki telefona başka birisi müdahil ediyormuş gibi bir izlenim aldım. Kişiler uygulamasındayken aşağı yukarı kaydırma, kişiyi arama gibi şeyler oldu. Uygulama vasıtasıyla olabilir diyeceğim ama romu yeni kurmuştum dokunmadım bile roma. Ya da dokunmatik sorunu muydu

bluestorm02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
Merak ettiğim bir şey var. Ben havoc kullanırken sanki telefona başka birisi müdahil ediyormuş gibi bir izlenim aldım. Kişiler uygulamasındayken aşağı yukarı kaydırma, kişiyi arama gibi şeyler oldu. Uygulama vasıtasıyla olabilir diyeceğim ama romu yeni kurmuştum dokunmadım bile roma. Ya da dokunmatik sorunu muydu
Yanlışlıkla dokunmuş olmayasınız çok hassas dokunmatik dark age kernelinde

ekrem336

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ekrem
Cihazım
redmi note 7
Meslek
night auditör
Konular
1
teşekkürler... bir sorum olacak bu tür romlardan aosp extended v6.7, pixel experience 9 plus vince olanları kurdum denedim ve kamerayı açınca yeşillenme sorunu olduğunu farkettim sonra miroom v11.3.0 kurdum şarj ve pil performansı çok iyi. şimdi bu romu kurup deneyen arkadaş varmı ? kamerası düzgün çalışıyormu ? foto çekme video çekme vb... birde whatsup ta kamerayı açıp görüntülü görüşme yapınca da yeşil renk çıkıyordu bu romdada varmı o sorun ? son olarakta çok önemli sorum şu ... miroom ve miui 11 romlarında redmi 5 plus 4.5g ye geçti biliyorsunuz. acaba bu romdada yine LTE VEYA 4G mi kullanmışlar.. çünkü çok farkediyor internnete dolaşırken telefonda.. 4.5g çok hızlı 4g - lte çok yavaş... bu deneyen arkadaşlardan rica ediyorum bilgiyi paylaşırsa romu kurmak istiyorum..
şimdiden paylaşım için ve yardımlarınız için cani gönülden teşekkürler
saygılarımla®

Üst Alt