#mi8

1. Ferid Ferecli

Yardım TWRP modem.img gormuyor

Merhaba benim telefonumda şebeke sorunu var. Android 10 gelen bir sorun olduğunu düşünüyorum. Onun için telefonumu Android 8.1 yapdim duzelmedim. Şimdi telefona TWRP yükledim amma mi 8 için modem dosyası bulamadım. Onun için romdan cikardim. Amma TWRPde görülmüyor zipe söndüm şimdi öyle...
  2. UyuzPrens

Yardım Mi 8 SE Android 10 Kasma Yapıyor

Merhaba Cihazım Mi 8 SE Telefonu en son android 10 yaptım fakat şebeke falan gitti modem dosyasıyla düzeldi fakat şimdi de cihaz kasma yapıyor eski sürümdeyken böyle kasma yapıyordu sonra güncelledim kasma tamamen gitti şu an elimde 2 tane Mi 8 SE var ikisi de aynı sürüm de fakat ikisinde de...
  3. Serobaskan.21

MIUI 11 Pocophone f1 EU Kararlı Rom

Poco f1,Mi 8 Rn7/pro Mıuı 11 eu kararlı çıktı yüklemeyen kalmasın. https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv11/
  4. A

Yardım Mi 8 root twrp

Merhaba arkadaşlar mi 8 telefonuma root atmak istiyorum nasıl root atılır guncellemede ya da telefonda bir sıkıntı oluşturur mu
  5. İbrahim3564

Yardım Çin telefona global rom yuklenerek satılan telefonlar otomatik normal bir global versiyon gibi güncelleme alıyor mu ?

Arkadaşlar merhaba. Bilen yada deneyemi olan varsa yardımcı olursa sevirinim mi 8 alicam ama Hepsiburada da olsin n11 de olsun artık direk global versiyon kutulu cihaz neredeyse kalmamis hepsi Türkçe rom atılmış öyle satılıyor yaklaşık 1 aydır bu şekilde. Diyelim ki ben migrosta satilanlar gibi...
  6. mehmetsahinazak

Soru Oksitlenme nasıl anlaşılır

selamlar arkadaşlar bir kaç sorum olacak ikinci el mi 8 aldım telefonu 1 ay önce almış benden önceki sahibi merak ettiğim birşey var biliyorsunuz xiaomi suya ve toza dayanıklı cihaz üretmiyor benden önceki kullanıcı telefonu suya falan o düşürdüyse veya üzerine su döküldüyse oksitlenme oluşurmu...
  7. Akay

Sohbet nedir bu xiaomi?

Arkadaşlar selam, sıkı bir Samsung kullanıcısı olarak kısa bir süre önce uzun araştırmalar sonucu Xiaomi Mi8 aldım. Forumlarda, videolarda öve öve bitiremiyorlar. Malum Samsung'daki muadilinin fiyatı can yakıyor. Ben telefondan çok anlayan bir insan değilim tek amacım işlerimi görsün, güzel...
  8. Mi8gold

Yardım Mi 8 güncellemesi

Bu güncelleme hakkında bilgisi olan var mı ?
  9. E

Yardım Mi 8 SE

Bİ BAKARSANİZ BURADA SURUMDE HER HANGİ BİR HATA VAR Mİ ACABA ?
  10. A

Yardım Mi 8 kendini yeniden başlatma sorunu

Arkadaslar telefondaki interneti pcden de kullanıyorum ama bir süre sonra fotoğraftaki yerlere tıklayınca telefon kendi kendini resetliyor yeniden başlatıyor çözümünü bilen veya aynı sorunu yaşayan varmı ?
Üst Alt