zommo kullanıcısının son içeriği

1. zommo

REDMİ NOTE 2 hatta şebeke yok hatası

benim sitemim sizin forumla ilgili değil genel olarak yazdım benim telefon aldığımda hiç bir sıkıntı yoktu 4 ay sonra kapandı bende elimde olupta kullanmadığım bir telefon imeisini bu telefona tecrübeli bir arkadaşa yüklettim ne olduysa bundan sonra çekmemeye başladı sade 2 g de çekiyor elbette...
  2. zommo

doğru sakin olmam lazım ama insan aldığı telefonda aradığını kişi ulaşamıyorsan ne yapmam lazım tek sorun bende değil nice insanlarda var keşke bu telefonun distribütör olsada herkes oradan alsa el altında alan çoğu imei kayıtlı diyorlar 4 ay sonra imei kayıt olmadığında tamamen telefon...
  3. zommo

bende mi 5s plus var aynı hata bende de var demek ki bu telefonlarda kronik bir arza ne olacak çinlilerin yapacağı bu kadar en iyisi gene iphone samsung ve lg benim gibi avanaklar olduğu müddetçe bu çinli kafaların mallarını daha çok para harcarız ben bunu satıp bir tane iphone alacağım hiç...
  4. zommo

İmei değiştirilmiş telefon

merhaba arkadaşlar bende mi 5s plu samsung e250 imei attım önceleri her yerde full çeken telefon şimdi ise sadece dışarıda 4,5 g çekiyor içeride ise ne arama yapıyor ne aranabiliyorum şebekeyi 2g yapınca hiç sorun yok her yazılım yükleyince devamlı şebekeyi 2g yapmak zorundayım arkadaşlar bana...
  5. zommo

Rom Epic_HMN4X_mido_v9_8.3.1_Global_Escobar1945

mi 5s plus için yokmu
  6. zommo

Tema İos 11 V3 (VSM MOD) Tema Alakadarnya Miui 9 Uyumlu

hocam ellerine sağlık güzel olmuş sizden ricam kilidi açmak için ekranda parmak izi yapabilirmisiniz araç kullanırken çok rahatoluyor saygılar
  7. zommo

Yardım Xioami alıp pişman olmak

telefonları güzel herhangi bir sıkıntı yok benim tek sıkıntım neden diğer markalar gibi yazılım verince hepsini aynı anda vermiyor ve çin romda türkçe dil desteği vermiyor site site dolaş türkçe dil desteği olan romu bul tanınmış markalar bütün romlarda türkçe dil desteğini veriyor. insanlar bu...
  8. zommo

miuipro_v7.0_natrium_7.9.7 çıktı

iyi akşamlar beyler mi 5s plus için miuipro_v7.0_natrium_7.9.7 çıktı hadi hayırlısı
  9. zommo

Soru Xiaomi Mİ5S 4.5G 5.15'' 32GB 4GB RAM

sakın alma git yeni çıkan model al çünkü hep yeni modele ilk yazılım geliyor bu modele en son geliyor
  10. zommo

Tema Herkes kullandığı temanın ekran resmini paylaşsın

buda benim kullandığım tema
  11. zommo

Soru zil sesi az geliyor

iyi günler arkadaşlar bu telefon sesi nedenaz geliyor miuipro son romu kullanıyorum sizden ricam zil sesini müzik sesini yükseltecek başka yolu yokmu dolby audio ve viper4 kullandım hiç bir etki göstermedi sizden ricam telefonun gizli kodlarında ayarlama varsa nasıl olur bilen varsa yazarsa...
  12. zommo

Soru Lollipop ve Marshmallow system_new.dat açma

hayırlı günler beyler bu romların içindeki system.new.dat dosyasını nasıl ve hangi proğramla açabiliriz saygılar
  13. zommo

Rom Miuipro_7.11.16_Mi5sPlus

hocam hayırlı günler sizden ricam miuiPro,daki hava durumunu global romdaki hava durumu ile değiştirme şansımız varmı mıuıPro hava durumu benim iOS Alak1adarnya 11 with 3rd (Tr Dil ) temadaki kilit ekranında çalışmıyor bir türlü düzeltemedim . birde ses düzeyini nasıl çoğaltabilirim bu telefonun...
  14. zommo

Rom Miuipro_7.11.16_Mi5sPlus

tamam hocam ellerine sağlık
Üst Alt