Zagor123 kullanıcısının son içeriği

1. Zagor123

Yardım MIUI 11 Ekran yansıtma sorunu

Alternatif çözüm olarak activity launcher indirip kablosuz ekran diye aratın ve kablosuz ekranı başlatın, istediğiniz kablosuz ekranı görebileceksiniz. Benim telefonum mi box i görmüyordu bu sayede görmeye başladı.
  2. Zagor123

Yardım Miui 12 kayan bildirim sorunu

Bu hafta ki güncelleme de bu sorunu çözmüşler sanırım ama davinci ertelenen cihazlar arasında olduğu için deneme fırsatım olmadı. Kayan bildirimleri tek parmakla kontrol edebilme hatası düzeltildi diye okudum bir yerde.
  3. Zagor123

Hmm acaba bundan sonra bu şekilde mi devam edecek yoksa tekrar MIUI 11 deki gibi olacak mı bekleyip göreceğiz sanırım. Teşekkürler cevap için :)
  4. Zagor123

Eski bildirim stili derken MIUI olanı mı kastediyorsunuz acaba ? Android yerine yani. İki parmak olayını biliyorum da o yinede uğraştırıyor eskisine alışık olduğumuz için daha kolay geliyordu
  5. Zagor123

Mi 9T bende de var. Açılıyor açılmasına da baya uğraştırıyor. MIUI 11 deki gibi değil. Eu Beta da onaylanan buglara baktığımda hiçbir haftada bu soruna ait bir bilgi bulamamıştım ayrıca yine Eu Beta sitesinde weekly betanin kullanıcı yorumlarını okudum orada da bu bugla alakalı bir yorum gözüme...
  6. Zagor123

MIUI 12 Mi 9T/K20 - MIUI 12 Android 10 - 20.9.17 EU Beta ROM

Hmm mantıklı acaba mi cloud eski uygulamaları geri yüklemiş olabilir mi ? Ondan kaynaklanmış olabilir mi yani, eğer öyleyse birazdan yapacağım yüklemede pasif edeyim.
  7. Zagor123

Zaten temiz kurulum yaptım format data, ardından recovery, sonra 4 wipe yapıp yükledim.
  8. Zagor123

Mi 9T için konuşuyorum sistem güncelleme çalışmıyor, sağlık uygulaması çalışmıyor, arayüz geçişleri yavaş ve takılmalar mevcut. Aynı telefonu kullanan arkadaşlarda da durum böyle mi ?
  9. Zagor123

Hocam paylaşım için teşekkürler. Kurulumu yaptım sıkıntı yok ama nedense yeniden başlat demeden önce işletim sistemi silindi diyordu, ama başlattığımda herhangi bir sıkıntı yoktu powered by android yazısı geldi ardından miui yaklaşık 3-5 dakika içinde de açıldı. Neden söyledim belki kurulum...
  10. Zagor123

Çözüldü Mi 9T EU Stabil Güncelleme Sorunu..

EU Stabil demek istedim 11.0.4' e geçmeyi denedim de zaten yarım saatlik bir beklemenin ardından açıldı, sanırım yaptığım modifikasyonlardan olsa gerek kendine gelmesi biraz uzun sürdü teşekkürler..
  11. Zagor123

Çözüldü Mi 9T EU Stabil Güncelleme Sorunu..

Merhabalar, telefonum da EU Beta Stabil mevcut az önce güncelleme yapayım dedim, indirdim ardından yükle dedim twrp ekranı açıldı yükleme işlemleri sürüyor fakat anlamsız bir döngüye girdi, Package_extract_file took 00s. Package_extract_file took 00s. (Bu defalarca tekrar ediyor) Flashing...
  12. Zagor123

Soru Ekranı tam kapatan koruyucu

Bende de mat vardı beni çok rahatsız etti diye değiştirip bunu aldım. Demek ki zevk meselesi :D
  13. Zagor123

İnceleme Mi Note 10 8/128 Mi Room Batarya Farkı

Hocam ne kadar oldu yükleyeli ? Çok rom denedim, android 10 kaynaklı olsa gerek başında gayet güzel batarya performansı sağlıyor ama aradan 1 ay gibi bir süre geçince başta aldığınız süreden 1 2 saat daha az ekran süresi almaya başlıyorsunuz.
  14. Zagor123

Soru Ekranı tam kapatan koruyucu

Xiaomi Mi 9t Zore Nano Micro Tempered Ekran Koruyucu - n11.com bende bunu aldım herhangi bir sıkıntı yok. Yorumda sahte falan demişler ama siz isterseniz farklı satıcıdan alabilirsiniz. Ekranı tam kaplıyor düzgün yapıştığın da herhangi bir kabarcık kalmıyor, kılıfla kullanıldığında da herhangi...
  15. Zagor123

Yardım MIUI 11 Ekran yansıtma sorunu

Hocam daha önce önerildi mi bilmiyorum ama bende mi box var bende de aynı sorun mevcut ayarlardan yapmak yerine ekran yansıtmak için google home kullanıyorum sıkıntı olmuyor. Ayrıca web video caster diye bir uygulama var google Store'da bulabilirsiniz. Mi box için biçilmiş kaftan istediğiniz...
Üst Alt