XDroid kullanıcısının son içeriği

1. X

Çözüldü Redmi Note 10 Pro farklı hatlar için farklı zil sesi ayarlama

Kullanıcı ismimi bile hatırlamıyordum sırf teşekkür etmek için hesabımı bulup giriş yaptım. Poco X3 NFC cihazımda bahsettiğiniz şekilde ikinci hat için zil sesini değiştirdim. Teşekkürler. ula_sh
  2. X

MIUI 12.5 Mi 9T Pro - K20 Pro - Mıuı 12.5 Xaiomi.eu Stabil Rom - Kurulum Rehberi ve İndirme Bağlantıları

Merhaba, Cihazım 9T Pro Global son sürüm 12.0.5 yazılım ile kullanıyorum. EU custom yazılımını hiç denemedim. Belirgin farklılıklar var mıdır? Teşekkürler.
  3. X

Yardım Bildirimler çok geç geliyor

Miui optimizasyon kapalı, Magisk yüklü ve aktif, geç gelen uygulamaların pil optimizasyonu kapalı. Bildirimler 1 saat kadar geç geliyor, nasıl gidebilirim?
  4. X

Yardım 9T Pro Dokunmatik Sorunu

Selamlar, cihaza sıfır temiz kurulum yapmak için Flash Tool ile Fastboot Global Stock Rom kurulumu yaptım. Hata almadan başarıyla işlem tamamlandı. Cihaz ilk kurulum için açıldığında dokunmatiğin kafayı yediğini anladım. Bazı yerler hiç işlemiyordu, kendi kendine basıyordu. Ekran koruyucuyu...
  5. X

Rom Mi 9T Pro - K20 Pro Global Romlar

Selamlar, Mi 9T Pro için tertemiz bir kurulum yapmak istiyorum. Şuan imei gitmesi benim için problem teşkil etmiyor. Bootloader kilidi açık, TWRP yüklü. TWRP advanced wipe ile herşeyi wipe edip fastboot ile global rom yüklesem yeterince temiz olur mu? Ne tavsiye edersiniz? Teşekkürler.
  6. X

Sohbet Mi10T Pro Kullanıcı Yorumları

Hocam telefonu daha almadım, araştırıyorum. Eğer oyuna girersem günün yarısı oyun ile geçiyor benim, yani gireyim 1-2 saat oynayayım yok bende. Bu durumda şarjda ve kulaklık ile oynayabilmem lazım. Mevcut telefonum OnePlus 7 Pro denemediğim dönüştürücü kalmadı. En kralı bile ses...
  7. X

Sohbet Mi10T Pro Kullanıcı Yorumları

Çok uzun süreler PUBG Mobile oynayan birisiyim. Telefon harika görünüyor. 144hz ekran Snapdragon 865 koymuşlar ama bir kulaklık girişi koymak bu kadar mı zor? Ses kasmadan bu tarz oyunları oynamak hikaye. Gidelim bilmem kaç saniye gecikme ile kablosuz kulaklık mı kullanalım şimdi yani...
  8. X

Haber Black Shark 4 AnTuTu rekoru kırdı

Sanırım 2021 2.çeyrek sonlarında çıkar. Fiyatı ne olur acaba?
  9. X

Soru Mi 10T Pro almalı mıyım?

Merhabalar, mevcutta OnePlus 7 Pro 12/256 kullanıyorum. Uzun süreler boyunca oyun oynayan birisiyim, tüm telefonlarım Amoled ekranlıydı ve 6 ay içinde hepsinde ciddi kalıcı gölgelenmeler oluştu. Aldığımız telefon 4 bin lira orjinal Amoled ekran 1-1,5 bin lira. Cep yakıyor. Sizce Mi 10T Pro...
  10. X

İpucu IMEI ve EFS nedir ve neden yedeği alınmalıdır?

Selamlar, cihazımda repair yapılmadan önce TWRP üzerinden EFS yedeği almıştım. Şimdi orijinal haline döndürmek için yedeği TWRP üzerinden restore ediyorum hiçbir değişiklik olmuyor maalesef. Yedek aldığımda cihazım Android 9 sürümünde ve TWRP sürümüde bununla orantılı bir şekilde Android 9...
  11. X

Soru Mi 6 mı Note 7 mi?

Elbette Note 7'nin günümüz telefonları gibi daha yenilikçi ve şık bir ekran ve gövde tasarımına sahip olduğunu ve bunun yanı sıra kapasitesi yüksek batarya gibi artı özelliklerinin var olduğunu göz ardı edemem. Ayrıca bütçe sebebi ile eğer Mi 6 alırsam ikinci el, Note 7 alırsam sıfır olacak...
  12. X

Soru Mi 6 mı Note 7 mi?

Telefonda vaktimin çoğunu pubg oynayarak geçiren birisiyim. Mi 6 eski bir cihaz olmasına rağmen snapdragon 835 ve adreno 540 beni cezbediyor. Sizin düşüncelerinizi merak ediyorum.
  13. X

Soru Mi8 PUBG Performansı Hk.

Değerli tecrübe ve fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim öncelikle. Oyun oynarken elimin yanmasını pek dert etmem açıkcası mevcut cihazımda cayır cayır yanıyor telefon zaten. Isındığında performans düşüşü sezdiniz mi? Bu arada forumdaki geçmiş konuları aratmaya çalıştım mi8 pubg...
  14. X

Yardım mi 8 ısınma sorunu

Hocam ne yaptınız durum ne?
Üst Alt