Wolftr34 kullanıcısının son içeriği

1. Wolftr34

Soru 13 Ultra Kılıf ve Cam Koruma

Kesinlikle bitane aldım holejenmiymis hidrojenmiymis neymiş çabuk ciZildi dokunma hassiyetide düşürdü baya 1714055192 Ben de ondan yaptiricam cihazi olan telefoncu bulursam ama ben cam taktırdım camda lastikledim 1 gün beklettim yinede kalktı kendi kendine
  2. Wolftr34

Hocam bir tık kamera bölümü kaba gösteriyor gibi geldi bu kılıf şekli çok güzel kullananlarin yorumufa tutusta hissiyatta iyi olduğunu soyluyor 1713773364 Bende bugün bunu aldım ince yanlar kaymaz silikon kamera korumalı idareten kullanicam
  3. Wolftr34

Merhaba Cihazınızda kullandığınız onerdigin kılıf ve cam karuma için bilgi verebilirmisiniz polimer çabuk ciziliyor Ali den cam koruma aldım oda ekranı renklerini soldurdu sizin kaliteli dediğiniz kılıf kapak hangisidir ?
  4. Wolftr34

Rom Xiaomi 13 Ultra Greeshan Repack HyperOS v1.0.3.0 Android 14

Nasıl yani eu romda türkce dil desteği yok mu ?
  5. Wolftr34

Ben bunun orjinal stok hayperos rusyasindayim akşam 9 10 %100 yapıyorum şarjı sabah kalkıyorum 95 düşmüş %5 veya %7 şarj tüketiyor acaba bizim cihazdan dolayimi boyle
  6. Wolftr34

İndirdim bekliyorum yükliyip kullanan olursa düşüncelerini yazarsa sevinirim 1713257881 Ekran sitelerinizi atarmisiniz
  7. Wolftr34

Pil süresini hangi magisk modülü kullanıyorsunuz Pil süresi için hangi magisk modulunu kullaniyorsunuz
  8. Wolftr34

Pil süresi gösteriyormu acaba ? Birde kullanan arkadaş varsa günlük kullanımda ekran süresi falan nasıl bilgi verebilirmi
  9. Wolftr34

Yardım Xiaomi 13 ultra hyperOS

çok kibarca :)
  10. Wolftr34

Rehber Xiaomi 13 Ultra Tek Tuş TWRP Yükleme Aracı

Aynı hatayı bende aliyorum
  11. Wolftr34

Yardım İnstagram Yüksek Pil Kullanımı

Uygulamanın arka planda veri kullanimini kısıtlayın veya instareo Instagram uygulamasini kullanın
  12. Wolftr34

Yardım Gitmeyen bildirim ekranı

Sorun çözüldü mü arada bendede yapıyor 14.0.4 Endo stok tayin
  13. Wolftr34

Sohbet Poco X3 NFC Ekran Süresi Paylaşımı

Çok stabil kamerası desen ultra HD modu var acayip iyi çekiyor 4bin mah çift bölünmüş batarya var 65W orjinal kendi şarj aleti ile 36dk fulleniyor süper amoled HD+ hdr+ ekran var incecik tüy gibi telefon :) 90Hz yenileme var vs vs cihaz uygun yollu temiz bulunursa alınabilecek günlük kullanım...
  14. Wolftr34

Sohbet Poco X3 NFC Ekran Süresi Paylaşımı

Oppo reno 4 pro
Üst Alt