WarriorAnqeL kullanıcısının son içeriği

1. W

Yardım Mi 11T Ekran Parlaklığı hk

Cihazı kapatıp açmaya gerek kalmıyor, parlaklık seviyesini düşürüp tekrar kaldırdığımda aydınlanıyor ama sorun devam etmekte. Yazılım ile alakalı bir sorun sanırım
  2. W

Sorun devam ediyor. Karşılaşan yok sanırım.
  3. W

Selamlar, 14.0.3 güncellemesinden sonra otomatik parlaklık kapalı olmasına rağmen. Tuş kilidi kapalı olup bir süre sonra açtığımda ekran parlaklık seviyesi bıraktığım gibi fakat ekran parlaklığı düşük. Her seferinde bu böyle, güncellemeden sonra oldu.Global sürüm kullanıyorum. Çözümü...
  4. W

Yardım Mi Note 3 ŞARJ

gecekondu1910, merhaba, Benimde şarj problemim vardı 2 kere batarya değiştirdim hala aynı. Sıkıntının artık bataryadan olmadığını düşünüyorum. Telefon %90 larda kapanmaya başladı. Batarya değişikliği yaptınız mı? sorun devam ediyor mu sizde?
  5. W

Soru Mi note 3 pil harcama ömrü ?

Miui 10 dan sonra telefon resmen çöp oldu özellikle şarj kısmında.Güncelleme daha iyi yapacağına daha kötü oldu.
  6. W

Yardım Arama ekranı arka planı değiştirme

böyle bir renk tonu var arama ekranında
  7. W

Güncelleme Mi Note 3 (jason) [MIUI10] [v10.2.2.0 OCHMIXM] Global Stabil Güncellemesi

Miui 9.1 Eski sürüme nasıl alabilirim telefonu.
  8. W

Güncelleme Mi Note 3 (jason) [MIUI10] [v10.2.2.0 OCHMIXM] Global Stabil Güncellemesi

Temiz kurrulum dediğin nedir.Telefonu en doğal bir şekilde wifiden güncelledim zaten.
  9. W

Telefonu güncelledim mobil veri açıkken eskisinden daha çok şarj yediğini acayip şekilde hissediyorum.Yokmu bir çözümü
  10. W

Güncellemenin iyi olduğunu söyleyen var kötü olduğunu söyleyen var. Güncellesem mi bilmiyorum.
  11. W

Yardım Mi Note 3 Ekran Değişikliği

Merhaba arkadaşlar bugün ne yazıkki telefonumun ekranı koruyucu olmasına rağmen kırıldı. İzmirde tamir ettirebileceğim bir yer varmıdır. Ve fiyatı nedir.
  12. W

Yardım Note 3 Kamerada Leke !

Arkadaşlar merhaba bugün fark ettim kamerada leke var tahminimce lensten dolayi. Kamerayi portre moduna alinca leke yok. Leke hangi kamerada bilmiyorum ama bu canımı çok sıkıyor. İzmir'de oturuyorum Garantisi İstanbul'da.Yaparlarmı yapmazlar mi tereddütteyim.Normal bir telefon tamircisine versem...
  13. W

Soru Mi note 3 hızlı şarj sorunu

Arkadaşlar hızlı şarj sorunu bende de var bende ilk basta adaptör den veya kablodan sandım. Ama sıkıntı telefondaymis.Sarja takmadan once telefonu yeniden baslatip sarja takiyorum hizli şarj oluyor. En azından benimkisi böyle.
  14. W

İnceleme Xiaomi mi note 3

Guncellemeden sonra kameradan guzellik modu gitti.
Üst Alt