Soru Mi note 3 pil harcama ömrü ?

ddssaa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
Redmi k20 pro
Meslek
Doktor
Konular
7
Selam arkadaşlar mi note 3 cihazimin pil harcama süresini uzatmak istiyorum neler yapabilirim fikri olan varmi ?
Simdiden tesekkurler
Telefonumdaki rom : miui 10 global stabil
Ortalama 1 bucuk gun gidiyor
Telefin uyku durumundayken cok harciyor gibi.

theozturk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Xiaomi Note3
Konular
14
Merhaba. Bende note 3 global kullanicisiyim. Guncelledikten sonra sarj hizli dolmuyor ve ekranda artik hizli sarj oluyor yazmiyor. Sizde de bu durum mevcut mu? Rica etsem telefonu sarja takip ekranda ne yazdigini soyler misiniz?

Oyla:

emrahakkaya22

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah Akkaya
Cihazım
XiaomiMi Note 3
Konular
19
Selam arkadaşlar mi note 3 cihazimin pil harcama süresini uzatmak istiyorum neler yapabilirim fikri olan varmi ?
Simdiden tesekkurler
Telefonumdaki rom : miui 10 global stabil
Ortalama 1 bucuk gun gidiyor
Telefin uyku durumundayken cok harciyor gibi.
1.5 gün gidiyor demişsin bana 1.5 gün gitse takla atarım. :) benim telefon akşamı zor görüyor. :) (bende aktif uygulama çok gerçi wifi,bluetooth,gps,gear s2, vb bir çok uygulama otomatik başlat açık.)
Otomatik başlattan lüzumsuz uygulamalarının yeniden başlatmasını kapatırsan daha da arttırabilirsin. (whatsapp vb. uygulamarı kapatma mesaj gelmiyor.)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba. Bende note 3 global kullanicisiyim. Guncelledikten sonra sarj hizli dolmuyor ve ekranda artik hizli sarj oluyor yazmiyor. Sizde de bu durum mevcut mu? Rica etsem telefonu sarja takip ekranda ne yazdigini soyler misiniz?
Bende miui 9 globaldeykende yazmıyordu. Hiçbir zaman görmedim. ama 1.5 saat 2 saat arasında şarj gerçekleşiyordu. miui 10 eu roma geçtim. 2.5 saatleri buluyor miui 10 ile ilgili birşey olabilir.

Oyla:

theozturk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Xiaomi Note3
Konular
14
1.5 gün gidiyor demişsin bana 1.5 gün gitse takla atarım. :) benim telefon akşamı zor görüyor. :) (bende aktif uygulama çok gerçi wifi,bluetooth,gps,gear s2, vb bir çok uygulama otomatik başlat açık.)
Otomatik başlattan lüzumsuz uygulamalarının yeniden başlatmasını kapatırsan daha da arttırabilirsin. (whatsapp vb. uygulamarı kapatma mesaj gelmiyor.)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende miui 9 globaldeykende yazmıyordu. Hiçbir zaman görmedim. ama 1.5 saat 2 saat arasında şarj gerçekleşiyordu. miui 10 eu roma geçtim. 2.5 saatleri buluyor miui 10 ile ilgili birşey olabilir.
Ben 1 saat 15 dk da fulluyordum artik agir doluyor miui 10 dan sonra iyice kil oldum.

Oyla:

emrahakkaya22

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah Akkaya
Cihazım
XiaomiMi Note 3
Konular
19
Ben 1 saat 15 dk da fulluyordum artik agir doluyor miui 10 dan sonra iyice kil oldum.
Dediğim gibi miui 9 global varken 1,5 2 saat arası 0 - 100 e geliyordu. miui 10 eu roma geçtiğimden beri 0 - 100 2,5 saate yakın tutuyor. miui 10 globali bilemem hiç kullanmadım.

Oyla:

ddssaa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
Redmi k20 pro
Meslek
Doktor
Konular
7
Hiç oyun oynamam telefonda sadece web , instagram ve whatsapp kullaniyorum bide arama otomatik acilan uygulamalari nerden kapatiyorum bilginiz varmi

Oyla:

WarriorAnqeL

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
G2
Konular
3
Miui 10 dan sonra telefon resmen çöp oldu özellikle şarj kısmında.Güncelleme daha iyi yapacağına daha kötü oldu.

Oyla:

thecoldestday

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
GM Discovery
Konular
1
Eu rom kullanın rahat edin.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

emrelinho

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Konular
1
şarj konusunda AEX rom güzel şuan güncelleme almayan CRdroid rom ile 8 saat ekran görmüştüm. AEX ortalama 6 saat ya da biraz fazla alıyor.. Mi romlarda 4,5-5 saatten fazla alamıyorum

Oyla:
Üst Alt