velicanbey kullanıcısının son içeriği

1. V

Yardım Tv'de YouTube açılmıyor

Hayır youtube hiç açılmıyor değil telefonumun internetiyle açılıyor fakat evimdeki fiber vodafonenet wifi ile açılmıyor yalnızca.
  2. V

Yardım Tv'de YouTube açılmıyor

Merhabalar, Grundig Smart tv de VodafoneNet ev internetimden bağlandığımda açılmıyor ama Vodafone hatlı telefon internetimi televizyona bağladığımda sorunsuz açılıyor. Resimdeki gibi hata veriyor. Çözümü nedir bilen birisi yardımcı olabilir mi?
  3. V

Soru Mi 8 Lite Ekran Süresi

Gayet normal bende mi 8 lite kullanıyorum 5.15-5.25 arası alıyorum standart olarak.
  4. V

Yardım Grundig akıllı tv

Anladım teşekkür ederim
  5. V

Yardım Grundig akıllı tv

Grundıg 55 gcu 7900B evet smart tv. Android kurabilir miyiz veya vodafone tv uygulamasını apk olarak kurabilir miyiz?
  6. V

Yardım Grundig akıllı tv

Merhabalar. Grundig akıllı 4k tv kullanıyorum ama google play store ve benzeri google uygulamaları yok ben bunları nasıl kurarım? Görselde gördüğünüz üzere sadece bu uygulamalar bulunmaktadır. Yardımcı olursanız sevinirim.
  7. V

Soru Whatsapp karanlık mod

Evet dolu olduğu için katılamıyorum.
  8. V

Teşekkür ederim fakat telefonum rootsuz o yüzden rootsuz bi çözüm onerisi arıyordum
  9. V

Whatsapp karanlık mod ne zaman gelecek bilgisi olan var mi? Android 9 miui 11.0.7 mi8 lite betasız whatsapp kullanıyorum. Bilgisi olan ve ya karanlık temayı nasıl kullanabileceğimi bilen birisi bilgilendirirse sevinirim.
  10. V

Soru Mi 8 lite ekran kullanımı

Miui 11 güncelledikten sonra genelde orta parlaklıkta 2 saat oyun diğer saatlerde youtube ve sosyal medya olmak üzere %100 den %4 e kadar bu ekran süresini almaktayım sizce iyi midir ?
  11. V

MIUI 11 MIUI 11 2.ETAP Dağıtılmaya başladı, (Güncel)

Mi 8 lite a güncelleme vermeyi unuttular galiba ?
  12. V

Tüm telefonlara geliyor da ilk gelmesi beklenen mi 8 lite a bi türlü gelmedi :)
  13. V

Mi 8 lite'ın her hangibir sürümünde ve ya ülkesinde miui 11 gelmedi dimi hala?
  14. V

Soru Whatsapp dark mode

Telefonum mi 8 lite (global room android 9 miui 10.3.5.0)'da karanlık modu aktive ettiğim zaman tüm uygulamalar gayet güzel bir şekilde oluyor bir tek whatsapp karanlık olmuyor. Uygulamadan kaynaklı mı yoksa başka bir şey mi yapmam lazım ve ya güncelleme ile mi gelecek mesela miui 11...
  15. V

Soru Batarya kullanımı

Hayır tam sarj değildi kapatıp açtığımda sanırım %50 civarındaydı ama tam hatırlamıyorum 1571849033 Tamam deneyeceğim bunu %100 yaparak bide öyle bakıcam teşekkür ederim
Üst Alt