MIUI 11 MIUI 11 2.ETAP Dağıtılmaya başladı, (Güncel)

seif_al_din

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Mi 9T
Konular
4
Arkadaşlar konuyu takip edemedim mi 9t ile ilgili gelişme var mı?

krmdrl94

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Kerem
Cihazım
p20 lite
Konular
0
Mıuı 11 le menü seçeneği geliyor mu? Uygulamalar kısmı ve ya yukarı kaldırıp açılan menü

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Op3ukk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mİ NOTE 10 PRO
Meslek
grafik designer
Konular
8
Mıuı 11 le menü seçeneği geliyor mu? Uygulamalar kısmı ve ya yukarı kaldırıp açılan menü

Yok hocam tek deisiklik 1 karanlik mod 2 gri tonlama 3 ayarkar deismis 4 misal.bildirim.geldimde ekran acilmasi deilde sag soldan bi efekt gelmis baska bisi yok ben kurcaladim.eeu kurup suan kullaniom tek sorun simgeler kucultulmuo buyudu yazilar buyuk

SessionID

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
0
Allah kahretsin bu Xiaomi'yi. Ulan her şeyiniz çok mükemmel sanki, bir güncellemeniz eksik. Yahu 50 yöntem denedim sabahtan beri şu beta kontrolünü bypass etmek için. Bana mısın demiyor. Xiaomi ADB kurdum sideload'la yüklemeye çalıştım yok yok yok. Yazılımları bi halta benzemez, şu koydukları kontrollere bakın ya. Delirmemek elde değil. Bootloader'ı açmak istemiyorum ama en sonunda açtıracaklar.

emrekiyik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
Ya niye bu kadar atıp tutuluyor anlamıyorum. Neymiş MIUI 11'de şarj MIUI 10'a göre çok daha az gidiyormuş.

Arkadaşım! Saçma sapan uygulamalar, başlatıcılar, temalar kullanırsan telefonun şarjı iyi gitmez tabi.

Arkadaşım! Bir işletim sistemi, güncelleme veya kurulumundan sonra yaklaşık 2-3 şarj ve 3-4 gün kullanımdan sonra stabil hale gelir. Adam sabah MIUI 11'e güncelliyor. Akşamına veya ertesi güne şarj çok kötü sakın geçmeyin diye buraya yazıyor.

Delinin biri kuyuya taşı atıyor. Sonra çıkar çıkarabilirsen. Yani takmayın bu yorumları. Redmi Note 7'yi MIUI 11 ile 4 gün oldu kullanıyorum. Şarj MIUI 10 ile birebir aynı gidiyor. Aynı kullanım alışkanlıklarımla devam ediyorum ve 45 ila 48 saat arasında gidiyor.

velicanbey

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Veli Can
Cihazım
Xiaomi mi 8 lit
Konular
12
Tüm telefonlara geliyor da ilk gelmesi beklenen mi 8 lite a bi türlü gelmedi :)

Üst Alt