Yardım Tv'de YouTube açılmıyor

velicanbey

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Veli Can
Cihazım
Xiaomi mi 8 lit
Konular
12
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Grundig
Telefon Modeli
Tv
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhabalar, Grundig Smart tv de VodafoneNet ev internetimden bağlandığımda açılmıyor ama Vodafone hatlı telefon internetimi televizyona bağladığımda sorunsuz açılıyor. Resimdeki gibi hata veriyor. Çözümü nedir bilen birisi yardımcı olabilir mi?

Ekli dosyalar

• IMG_20201008_110706.jpg
    IMG_20201008_110706.jpg
    622,8 KB · Görüntüleme: 12

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Kaç senesinin televizyonu ? Ama genel bi bilgilendirme yapayım ben. Eski tip flash player kullanan youtube uygulamalarına artık destek yok resmi bir açıklaması da var bunun. Televizyon üreticileri de bu konuda uygulamaya güncelleme vermiyorsa eğer maalesef youtube uygulamasını kullanamıyorsunuz.

Fakat sorunun bu yukarda yazdığım sebepten olmadığını düşünüyorsanız tv listenizin yedeğini alıp fabrika ayarlarına döndürüp deneyebilirsiniz yada internet bağlantılarınızı kontrol edebilirsiniz.

Oyla:

velicanbey

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Veli Can
Cihazım
Xiaomi mi 8 lit
Konular
12
Kaç senesinin televizyonu ? Ama genel bi bilgilendirme yapayım ben. Eski tip flash player kullanan youtube uygulamalarına artık destek yok resmi bir açıklaması da var bunun. Televizyon üreticileri de bu konuda uygulamaya güncelleme vermiyorsa eğer maalesef youtube uygulamasını kullanamıyorsunuz.

Fakat sorunun bu yukarda yazdığım sebepten olmadığını düşünüyorsanız tv listenizin yedeğini alıp fabrika ayarlarına döndürüp deneyebilirsiniz yada internet bağlantılarınızı kontrol edebilirsiniz.
Hayır youtube hiç açılmıyor değil telefonumun internetiyle açılıyor fakat evimdeki fiber vodafonenet wifi ile açılmıyor yalnızca.

Oyla:

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Hayır youtube hiç açılmıyor değil telefonumun internetiyle açılıyor fakat evimdeki fiber vodafonenet wifi ile açılmıyor yalnızca.
Çok özür dilerim dikkatli okumamışım yazınızı. Modem yazılımı güncel mi bi kontrol edin isterseniz birde 2.4 ghz/ 5ghz farkından dolayı da bağlantı yapamıyor olabilirsiniz. Yine modem arayüzün den bu ayarı bi kontrol edin derim. 2.4 e alarak bağlanmayı deneyin.

Oyla:
Üst Alt