TRMan kullanıcısının son içeriği

1. TRMan

Yardım mi 10t pro kişiye özel zil sesi ayarlanmıyor MP3

Xiaomi'de böyle oluyor maalesef. Güncelleme ile bazı yerler düzelirken bazı yerler bozuluyor. O yüzden miui uygulamaları istediğim gibi çalışıyorsa, güncellememeyi tercih ediyorum ben. Umarım sorununuza çözüm bulabilirsiniz.
  2. TRMan

Ben de aynı sorunu yaşamıştım ve bu şekilde çözmüştüm. Bende mi 10 lite var kişiler sürümüm 12.2.7.3
  3. TRMan

Kişiler uygulamasından kaynaklanıyor. Ya güncelleyin, yada güncellediyseniz güncellemesini kaldırın. Kişiler uygulamasında sorun. Bu özelliğin çalışan versiyonu bulmanız lazım.
  4. TRMan

Yardım Mi 10 Google Haritalar kapanma sorunu

Google haritaların, chrome ile de bağlantısı var diye biliyorum. Chromun da verilerini temizleyip varsa güncellemesini yapıp deneyin derim.
  5. TRMan

Çözüldü mi 10 lite hard brick

hocam nasıl yaptığınızı anlatırsanız, ileride bu problemi yaşayacak olanlara yardımcı olmuş olacaksınız.
  6. TRMan

Yardım Arka kapaktaki leke

Aliexpres linkini ekleyebilir misiniz?
  7. TRMan

Soru Mi10t alınır mı hala

Ürün stoklarında yok diye fiyat 5200. Şu an kaçakları bu fiyat zaten.
  8. TRMan

Yardım Başka telefonların 4.5 çektiği yerde benim telefonda İnternet yok

android 11'de çalışmıyor sanırım bu program. Yada ben çalıştıramadım. Varsa bir yöntemi anlatırsanız sevinirim.
  9. TRMan

Haber Google Dialer çağrı kaydetme özelliği geliyor

Mefahri, cihazınız için varsa Endonezya yada Tayvan romu kurunuz. Onlarda miui arama var. Garantili cihaz ise bootloader kilidi açmanız cihazınızın garantisini bozacaktır. Google bu özelliği ülkemizde aktif etmeyecek sanırım yasal nedenlerden dolayı. Bir başka öneri olarak True phone...
  10. TRMan

MIUI 12.5 Mi 10T/Pro (Apollo) - Endonezya Kararlı Rom (Enhanced) V12.5.2.0.RJDIDXM İndirme Bağlantıları

aşağıdaki konuya benzer bir sorun gibi duruyor. https://forum.miuiturkiye.net/konu/miui-12-5-zil-sesi-degistirememe-sorununun-cozumu.116356/
  11. TRMan

Madalya 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun!

"Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır." Mustafa Kemal Atatürk
  12. TRMan

Soru Redmi Note 5 Miui resmi rom

Normal yöntemler ile cihazı brick ederdiniz, bu doğru; ama anti rollback öncesi romlara dönmek imkansız da değil. Doğru yöntem ve twrp ile istediğiniz romu kurabilirsiniz. Yine de riskli bir işlem olduğunu belirtmeliyim. Sorumluluk size ait.
  13. TRMan

Soru Mi 10T Pro vs Oneplus 8 Pro

Ne zamandı hocam?
  14. TRMan

MIUI 12.5 Mi 10 Lite 5g - Global Kararlı Rom V12.5.2.0.RJIMIXM İndirme Bağlantıları

Mi 10 Lite 5g Global Kararlı Rom V12.5.2.0.RJIMIXM [ Android 11 ] Recovery Rom indirme bağlantısı https://bigota.d.miui.com/V12.5.2.0.RJIMIXM/miui_MONETGlobal_V12.5.2.0.RJIMIXM_22aa790086_11.0.zip Fastboot Rom indirme bağlantısı...
  15. TRMan

İpucu Miui 12.5 zil sesi değiştirememe sorununun çözümü

Miui 12.5 ile çoğu xiaomi telefonunda custom bir mp3'ü kendi zil sesimiz olarak ayarlayamıyoruz. Çok saçma bir bug ama dün mi 10 lite telefonuma miui 12.5.2 versiyonu yükleyince aynı sorunu yaşadım ben de. Sorun /data/system/ dizini altındaki theme_magic klasörünün izinlerinden kaynaklı...
Üst Alt