Haber Google Dialer çağrı kaydetme özelliği geliyor

• Konbuyu başlatan TRMan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 22
  • Görüntüleme 3K
Bir gazetede yer alan habere göre google dialere çağrı kaydetme özelliği gelecekmiş. Umarım doğrudur, çünkü çoğu kişi bu özellik için hala miui dialeri istiyordu. Sırf bu yüzden bir daha xiaomi almayacak olanlar bile var etrafımda. Bakalım, inşallah gelir ve arama kaydetme derdi biter. İlgili habere erişebilirsiniz.

r00t.

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
r00t
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
4
Bir gazetede yer alan habere göre google dialere çağrı kaydetme özelliği gelecekmiş. Umarım doğrudur, çünkü çoğu kişi bu özellik için hala miui dialeri istiyordu. Sırf bu yüzden bir daha xiaomi almayacak olanlar bile var etrafımda. Bakalım, inşallah gelir ve arama kaydetme derdi biter. İlgili habere erişebilirsiniz.
LineageOS Phone (Dialer) APK'sini kurup iki (2) farklı kalitede ses kaydı yapabilirsin. Google'a gerek yok, ihtiyaç da yok.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

TRMan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sulhi
Cihazım
Mi 10 Lite
Konular
12
LineageOS Phone (Dialer) APK'sini kurup iki (2) farklı kalitede ses kaydı yapabilirsin. Google'a gerek yok, ihtiyaç da yok.
Ben zaten true phone kullanıyorum hocam. Verdiğiniz apk'yı denedim. Stock romda kayıt yapmıyor. "Arama ses kaydı başlatılamadı" uyarısı veriyor. 2 farklı kalitede kayıt yapıyor demişsin ama ayarlarda da böyle birşey göremedim.

Vita Es Morte

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arif D.
Cihazım
Poco X3 N 6/128
Meslek
Emniyet Müdürü
Konular
7
Özellikle bu yüzden global den eu roma geçtim. Hoş eu her türlü globalden iyi şahsi kanaatim tabi. Peki bu apk eu nun stok dialerinden iyi midir?

r00t.

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
r00t
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
4
Ben zaten true phone kullanıyorum hocam. Verdiğiniz apk'yı denedim. Stock romda kayıt yapmıyor. "Arama ses kaydı başlatılamadı" uyarısı veriyor. 2 farklı kalitede kayıt yapıyor demişsin ama ayarlarda da böyle birşey göremedim.
Ben de stock ROM kullanıyorum. Depolama izni verildiği takdirde çalışması lazım. True Phone'a devam o zaman.

TRMan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sulhi
Cihazım
Mi 10 Lite
Konular
12
Ben de stock ROM kullanıyorum. Depolama izni verildiği takdirde çalışması lazım. True Phone'a devam o zaman.
Açılışta istediği tüm izinler ile kayıt düğmesine bastığımda istediği tüm izinleri verdim, hatta varsayılan uygulama yaptım ama kaydetmiyor. Acaba kendi kişiler uygulaması eksik olduğundan olabilir mi?

r00t.

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
r00t
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
4
Açılışta istediği tüm izinler ile kayıt düğmesine bastığımda istediği tüm izinleri verdim, hatta varsayılan uygulama yaptım ama kaydetmiyor. Acaba kendi kişiler uygulaması eksik olduğundan olabilir mi?
İhtimal dahilinde diyeceğim ama ben de Simple Contacts kurulu.

Üst Alt