MIUI 12.5 Mi 10 Lite 5g - Tayvan Global Kararlı Rom V12.5.2.0.RJITWXM İndirme Bağlantıları

TRMan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sulhi
Cihazım
Mi 10 Lite
Konular
12
Mi 10 Lite 5g
Tayvan Global Kararlı Rom
V12.5.2.0.RJITWXM
[ Android 11 ]

downloadfile-3-1-1-png.124275

Recovery Rom indirme bağlantısı

Fastboot Rom indirme bağlantısı

0Kemal51

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kemal
Cihazım
Mi5s
Konular
2
Bu romu kuran var mı nasıl deneyen varsa bilgileri paylaşabilir mi
9

TRMan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sulhi
Cihazım
Mi 10 Lite
Konular
12
Miui taiwan 12.0.1.0 romu kullanıyordum. Dün bu romu miflash clean all ile kurdum.

Gözlemlediklerim;
Telefon hafızasında daha çok yer kapladı.
Bataryada bir değişim olmadı.
Telefonun yavaşladığı bariz hissediliyor. Özellikle dosya uygulamasına girince 1-2 saniye bekletiyor. Eski sürümde doğrudan dosyalar gelirdi.
Bağlantı da sıkıntılı gibi. Önceki versiyonda 4,5g olan yerde; 4,5 g ile h+ arasında kararsız kalıyor.
Kamerayı çok kullanan biri değilim, kamera kalitesi açısından bir fark görmedim.
Yine miui arama ve mesaj var.
Telefon tam yatay olmadığı müddetçe sensor sorunsuz çalışıyor. Öncekinde de böyleydi zaten.
Telefonun yeniden başlatıldığında, eski versiyona göre tahmini 10 saniye daha geç açılıyor.

Android 11 olsun diye kurdum. Kurduğuma pişman mıyım diye soracak olursanız; pişman da değilim, mutlu da değilim. Xiaomi'nin güncellemelerle telefonu eskittiğini bildiğimden bundan sonraki güncellemeleri kesinlikle kurmam. Kısa süredeki tespitlerim bunlar ilerde bu versiyonda da sorun yaşarsam, kesinlikle taiwan 12.0.1.0 roma dönüş yapacağım.

Üst Alt