Thylmz kullanıcısının son içeriği

1. Thylmz

Yardım Rom önerisi?

Rica etsem konuyu atabilir misiniz?
  2. Thylmz

Yardım Rom önerisi?

Merhabalar; telefonumun sürümü şuan MIUI global 12.5.4 bu sürüme güncellediğimden beri telefonun şarjı inanılmaz hızlı bitmeye başladı. Bu yüzden farklı bir rom arayışındayım. Önemli olan tek şey uzun süre şarjı gitsin istiyorum. Tavsiyeleriniz nedir?
  3. Thylmz

Yardım Redmi Note 10 Pro Model m2104k10ac

Tamamdır çok teşekkürler yardımlarınız için.
  4. Thylmz

Teşekkür ederim bu romu indirip kuracağım. Fakat mi flash söylenenleri yapmama rağmen flash dosyası bulunamadı diyor. Bunun sebebi diğer romdan çıkarttığım dosyalar içerisinde hiç flash dosyası yoktu. Bir de sanırım tgz uzantılı olması gerekiyormuş. Bu gönderdiğiniz rom tgz uzantılı mıdır...
  5. Thylmz

Uygulama Mi Flash [ Türkçe ] ve Fastboot Rom Kurulumu

Ben Redmi Note 10 Pro (Sweet) - Global Kararlı Rom V12.5.8.0.RKFMIXM İndirme Bağlantıları bu romu indirdim ama flash dosyası bulunamadı hatası alıyorum. Ne yapmam gerekiyor?
  6. Thylmz

Merhaba; çinden redmi note 10 pro telefon aldım. bootloader kilidini açtım fakat telefona ne twrp ne de orange fox yükleyemip de rom değiştiremiyorum. Redmi note 10 pro sayfasındaki twrp ve orangefox yükleme adımlarını teker teker denedim ama yüklenmiyor. Ayrıca yüklemek istediğim rom Redmi...
  7. Thylmz

MIUI 12 Mi 10T / Mi 10T Pro - Global Kararlı Rom V12.1.3.0.RJDMIXM [ Android 11 ] İndirme Bağlantıları

Bootlader açık değil şuan otodan son sürüm 12.1.3 e yüklesem sizce sıkıntı olur mu? Yoksa sıfır yüklememi yapmak gerekir daha doğrusu yapılabilir mi?
  8. Thylmz

Yardım Mi 10t görüntülü aramada yankı problemi

Evet maalesef öyle sanırım fazla sesden kaynaklı yankılanma oluyor. Fakat sensör sorunu tamamen yazılımsal sanırım belki farklı bir rom da yapmıyordur. Ayrıca bir de bugün WhatsApp konuşması yaparken normal çağrı da geldi çalıyordu.ekran kilitliydi konuşma yaparken bir yerlere girmesin diye öyle...
  9. Thylmz

Yardım Mi 10t görüntülü aramada yankı problemi

Aynı sorun bende de var. Az önce WhatsApp konuşmasında sürekli sesimi duyuyorum dendi.
  10. Thylmz

Sohbet Şarjı uzun giden rom önerisi

Tavsiye edeceğiniz aosp rom var mı 1623269299 Evet hocam denedim ama ciddi takılmalar oluyor 1623269302 Evet hocam denedim ama ciddi takılmalar oluyor
  11. Thylmz

Tavsiye 4500 TL ye Kadar Telefon önerisi

Kamerası malum zaten yüksek gerçekten ama yazılım olarak nasıl acaba. Mesela ben note 10 pro ve Samsung a52 karşılaştırmasına baktım a52 daha iyiydi kamera MP xiaomide iyi olmasına rağmen. O yüzden acaba mi 10t pro üzer mi 1623264578 One plus telefonlarda da IMEI işlemi yapılıyor mu ?
  12. Thylmz

Tavsiye 4500 TL ye Kadar Telefon önerisi

Merhaba; bugün bi telefon almak istiyorum. RN7 telefonum bozuldu. Garanli yada garantisiz fark etmez. İstediğim şey şarjı uzun gitsin donma yapmasın seri bir telefon olsun ve benim için en önemli etken kamerası iyi olsun. Şimdiden teşekkürler
  13. Thylmz

Rom Redmi Note 7 Pixel Experience/Plus Android 10 14.10.2020

Evet bir problem yokmuş wifi bağlantısı kopunca kendine geldi. Bu rom da nasıl yazı fontu kalınlaştırma yada farklı yazı stili ekleyebiliriz. Veya tema yüklemesi nasıl yapılabilir. Bir de siz acaba Kernel kullanıyor musunuz?
  14. Thylmz

Rom Redmi Note 7 Pixel Experience/Plus Android 10 14.10.2020

Plus son sürümü yükledim. Saf android gerçekten hiç beklediğim gibi değilmiş özelleştirme yapılamıyor en basit LTE mi çekiyor telefonum yoksa 3g mi onu bile ayarlayamadım belkide ben bulamadım bilmiyorum ama akıcılık harika çok hızandı telefon cidden ana ekran ayarlaması bile beceremedim...
  15. Thylmz

Yardım Redmi Note 7 Oyun için Rom Tavsiyesi

Kullandığınız rom nedir
Üst Alt