Yardım Redmi Note 10 Pro Model m2104k10ac

Thylmz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Taha
Cihazım
Redmi note 7
Konular
21

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
O model çin modeli ve işlemcileri farklı sizin cihaz Mediatek işlemci o rom size olmaz. Sizin cihazın kod adı Chopin.

Thylmz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Taha
Cihazım
Redmi note 7
Konular
21
Teşekkür ederim bu romu indirip kuracağım. Fakat mi flash söylenenleri yapmama rağmen flash dosyası bulunamadı diyor. Bunun sebebi diğer romdan çıkarttığım dosyalar içerisinde hiç flash dosyası yoktu. Bir de sanırım tgz uzantılı olması gerekiyormuş. Bu gönderdiğiniz rom tgz uzantılı mıdır? Direkt yükleme yapabilir miyim mi flash ile. Redmi note 10 pro için sitedeki twrp dosyasını yüklemeye çalıştığımda da hata aldım, yüklenemedi acaba sebebi farklı bir işlemci olmasından mı?
O model çin modeli ve işlemcileri farklı sizin cihaz Mediatek işlemci o rom size olmaz. Sizin cihazın kod adı Chopin.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Teşekkür ederim bu romu indirip kuracağım. Fakat mi flash söylenenleri yapmama rağmen flash dosyası bulunamadı diyor. Bunun sebebi diğer romdan çıkarttığım dosyalar içerisinde hiç flash dosyası yoktu. Bir de sanırım tgz uzantılı olması gerekiyormuş. Bu gönderdiğiniz rom tgz uzantılı mıdır? Direkt yükleme yapabilir miyim mi flash ile. Redmi note 10 pro için sitedeki twrp dosyasını yüklemeye çalıştığımda da hata aldım, yüklenemedi acaba sebebi farklı bir işlemci olmasından mı?
Evet o twrpler sizin cihaza uymaz. Linkteki rom tgz uzantılı ve winrar ile Klasöre çıkart yapın ve Romu C diske taşıyın sonra Mi flash ile seçin ama en önemli Nokta Clean All seçin Clean and Lock seçmeyin sakın cihaz Brick olur açılmaz.

Thylmz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Taha
Cihazım
Redmi note 7
Konular
21
Evet o twrpler sizin cihaza uymaz. Linkteki rom tgz uzantılı ve winrar ile Klasöre çıkart yapın ve Romu C diske taşıyın sonra Mi flash ile seçin ama en önemli Nokta Clean All seçin Clean and Lock seçmeyin sakın cihaz Brick olur açılmaz.
Tamamdır çok teşekkürler yardımlarınız için.

Meloooooo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Melo
Cihazım
M2104k10AC redm
Konular
1
M2104k10AC bu model telefonum var ve bugün telefoncuya gidip root yaptirmak istedim uygun twrp yok dedi telefon yeniymis daha çıkmamış

myredmi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rasim
Cihazım
Redmi6
Konular
1
bende chopin var ve nvdta silinmiş eng de plaka yazdık sonra glbal attık plaka var ama hizmet yok diyor sim görmüyor ne yapabilirim

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5