theozturk kullanıcısının son içeriği

1. theozturk

Yardım Batarya xiaomi mi note 3

Deji'nin kendi sitesinden almak daha mantikli olur diye düşünüyorum. Hepsiburada vb sitelerde normal saticilarin urunleri mevcut çünkü.
  2. theozturk

Yardım Batarya xiaomi mi note 3

Bende Mart 2018 den beri kullanıyorum hala da çok memnunum. Patlayip çatlayana kadar da kullanirim muhtemelen ama artik batarya öldü gibi. Sarj cok hizli tukeniyor. Hatta gece yatarken %40 olarak bıraktığım şarj 7-8 saat icinde %3 lere düşüyor. Batarya öneriniz var mı?
  3. theozturk

Yardım Custom Rom Kurduktan Sonra Hoparlör Ve Ahize Sesi Azaldı

Firca yoksa ayni islemi elektrik bandi yapistirim ahize kismina iyice yerleştirip çekerseniz ses muthis artiyor.
  4. theozturk

Gcam [Türkçe] Google Kamera - Burial v9.2

Mi Note 3 başarılı sonuc verdi. Sadece on kameraya gectigi an uygulamadan atmakta.
  5. theozturk

Gcam (18.08.20) Mi 6 GCam - Oreo-Pie - (En iyisi - Astro ve Light Painting - Mirror Selfie vs.)

Mi note 3 miui 12 uyumlu bi gcam biliyor musunuz? Mi 6 ile cok benzer bir telefon oldugu icin soruyorum kusura bakmayin lutfen.
  6. theozturk

Rehber Mi Note 3 İçin Herşey = Xiaomi.EU V12.0.1.0 Pie Rom Yükleme & Bootloader Kilidi & TWRP-Kolay Kurulum & Ahize Ses Yükseltme & Merkezi Saat

Arkadaslar "Mi Room 20.6.18 - MİUİ 12 / Android 9" rom kullanıyorum. Daha onceki Miui surumlerinde sorunsuz çalışan Google Kameralar artik çalışmıyor. Bu rom veya miui 12 tabanli calisan GCAM kullanan var mi?
  7. theozturk

Gcam Mi Note 3 MIUI10 Pie GCam Yükleme Rehberi

Mi room kullaniyorum.
  8. theozturk

Gcam Mi Note 3 MIUI10 Pie GCam Yükleme Rehberi

Soyle enteresan bi olay var klasik sorun olan camera2api aktif edilince watsapp görüntülü konusmada donma sorunu kendi kendine ortadan kalkti. Hic bir islem yapmadim ustelik hala gcam aktif sekilde kullanıyorum. Sanirim watsapp güncellemelerinden birinde olan yenilikten oturu duzelme oldu.
  9. theozturk

Tema İlk temam

Herşey bir adım ile başlar. Tebrikler kendinizi gelistirmeye devam edin lutfen ☺️
  10. theozturk

Yardım Redmi Note 7 cihazım hiçbir şekilde açılmıyor yardım!!

Bu telefonu forumda ve internet aleminde epey bilinen TeknoMehmet isimli saticidan almıştım. Hatta Shiftdelete bile bu adamın reklamını yapmıştı. Kendisi ile iletisime geçtim yarin dönüş yapar. Alirken sorduğum da kayitli sim karti tak kullan demişti. Umarim bu sorunu çözer.
  11. theozturk

Yardım Redmi Note 7 cihazım hiçbir şekilde açılmıyor yardım!!

Arkadaşlar konu dışı ama bilginiz olabilir diye sormak istedim. Anneme 1 ay olmamistir Redmi Note 7 aldim. Bu aksam saatlerine kadar bi sikinti yoktu aksamdan beri servis yok demeye başladı. Ayarlara giriyorum hatti görüyor ama sol üstte servis yok diyor. IMEI bilgilerine giriyorum 1.slot bos...
  12. theozturk

Yardım Redmi Note 7 İnstagram Görüntülü Konuşma?

Arkadaşlar konu dışı ama bilginiz olabilir diye sormak istedim. Anneme 1 ay olmamistir Redmi Note 7 aldim. Bu aksam saatlerine kadar bi sikinti yoktu aksamdan beri servis yok demeye başladı. Ayarlara giriyorum hatti görüyor ama sol üstte servis yok diyor. IMEI bilgilerine giriyorum 1.slot bos...
  13. theozturk

Soru Mi note 3 Ekran Süresi

Mi Note 3 / Mi Room 9.9.3 Bu Sabah Aldım bu SS'leri.
  14. theozturk

Gcam Xiaomi Cihazlar Çalışan Gcam Sürümleri (Google Camera)

Mi Note 3 https://f.celsoazevedo.com/file/gcamera/MGC_6.1.021_BSG_Arnova_TlnNeun_V1.3.030119.0645.apk
  15. theozturk

Yardım GCam Profesyonel Ayarlamalar

Stock kameranın kalitesini ufakta olsa bozuyor. Ama bu gcam apk'sindan ötürü degil camera2api dosyasından ötürü. Ayarlarla oynadığı için kalitede yakınlaştırinca pixellesme oluyor.
Üst Alt