Soru Mevcut TWRP Nasıl Güncellenir?

theozturk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Xiaomi Note3
Konular
14
Arkadaslar Mi Note 3 cihazimda jason 3.2 twrp yüklü. Ben sorunsuz kullanabiliyorum istediğim romu vs basari ile flashlayabiliyorum. Ama bu recoverynin yeni sürümü cikmis 3.3 versiyon. Mevcut Recovery mi nasıl guncelleyebilirim? TWRP guncellenirken telefonda ne gibi değişiklikler olur? Ve son olarak TWRP sorunsuz çalışıyor ise güncelleme cidden gerekli mi?

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Arkadaslar Mi Note 3 cihazimda jason 3.2 twrp yüklü. Ben sorunsuz kullanabiliyorum istediğim romu vs basari ile flashlayabiliyorum. Ama bu recoverynin yeni sürümü cikmis 3.3 versiyon. Mevcut Recovery mi nasıl guncelleyebilirim? TWRP guncellenirken telefonda ne gibi değişiklikler olur? Ve son olarak TWRP sorunsuz çalışıyor ise güncelleme cidden gerekli mi?
Kullandığınız twrp sıkıntısız çalışıyorsa sırf güncelleme yapmak uğruna sürüm yükseltmeyin derim. Yeni sürümler bazen uyumsuzluk gösterebiliyor.
Bunu daha evvel sıkıntı yaşamış biri söylüyor..

Oyla:

theozturk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Xiaomi Note3
Konular
14
Kullandığınız twrp sıkıntısız çalışıyorsa sırf güncelleme yapmak uğruna sürüm yükseltmeyin derim. Yeni sürümler bazen uyumsuzluk gösterebiliyor.
Bunu daha evvel sıkıntı yaşamış biri söylüyor..
Kullandığım twrp den cok memnunum sadece guncellemesi olduğunu fark edince acaba mi dedim. Suan için kurmamak daha iyi sanirim. Çünkü herseyi cok guzel calisiyor zaten.

Oyla:
Üst Alt