TheJoKeR kullanıcısının son içeriği

1. T

Yardım Mi 6 Hard Reset

REsetleyip sattım artık mi7 yi bekleme zamanı .Alanıcak yerler konusundada size danışacapım o konudada .Cahillik kötü bişi.
  2. T

Yardım Mi 6 Hard Reset

Umarım sorun olmaz yoksa saten toplam 2500 tl ye mal oldu telefon bana .Direk çöpe gitmiş olucak 2.5k :(
  3. T

Yardım Mi 6 Hard Reset

Bu aynen ya komple sistemi silip baştan kurduğu için imeinin gitmesi normal olur normal yapsam bişi olmaz eğer imei atıldıysa bile .Ne yapıcam şimdi hepsi buradaya yazsam böyle böyle teli satıcam hardreset atıcam ama ekranı değiştim eğer imei giderse ne yapayım diye :S_?.Hard reset atmadan...
  4. T

Yardım Mi 6 Hard Reset

Hepsiburadadan hepsiburada satıcısı ile aldım varmıdı9r sizce oyle bişi Varsa da ben garantısını bozdum ekran degıstırerek eger telefon kılitlenirse bunu hepsiburadaya iade ederken sıkıntı cıkarırlarmı.Öyle bi hakları varmı _? Birde Recovery den nasıl yapıcam telefonun ıcındekı normal fabrıka...
  5. T

Yardım Mi 6 Hard Reset

Merhaba arkadaşlar öncelikle her soru için konu açmam yanlış gibi duruyor ama nerye yazacağımı bilemedim.Telefonu satacağım için normal fabrika ayarı na döndürmek yerine hard resety atmak istiyorum nasıl yaparım acaba _?Şimdiden Teşekkürler.
  6. T

Sohbet Mi6 mı? Mi Note 3 mü?

Yok çok memnundum fakat soz verdık diye cayamadımda isteksiz satıyorum :(
  7. T

Sohbet Mi6 mı? Mi Note 3 mü?

Ben mi7 için şimdiden mi6 yı sattım 1500 e.Dere görmeden paça sıvadık 3 k yı bulursa bide buyur burdan yak ozaman.
  8. T

Haber Çin'de En Çok Satan 30 Telefon Markası (Q4 2017)

Xiaomi niye o kadar geride.+Vivo nun telefonu iyiymiş onamı yönelsek ne yapsak.
  9. T

Haber Xiaomi Mi 7’nin Fiyatı ve Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Peki cepport diye bir yer var orası en erken getirtebilecek yer gibi gözüküyor.Sağlam bir firmamı bilginiz varmı
  10. T

4-5 Ay Tr imei lmi sürer yoksa imei çakılacak vaziyette ki süresimi tahmini_?Ben hepsi buradadan tr imei ile almıştım 2 yıl garanti gene öyle almayı düşünüyorum da
  11. T

Cumartesi mi6 telefonumu satıyorum da m, 7 çok bekleticekse yandık.Nisana kadar telefonsuz ne yapılır.Gidip iphone 'a para vermek istemiyorum 2 ay bekliyeceğim diye :(+Çıksa dahi Bilindik firmalara gelmesi 1-2 ay sürer.4 ayı var daha en kötü.
  12. T

Yardım Mi 6 128 Gb & Mi 7 128 Gb

Kötü oldu o ya :(.Neyse Teşekkürler.
  13. T

Yardım Mi 6 128 Gb & Mi 7 128 Gb

Merhaba arkadaşlar 1-2 güne Mi6 telefonumu satıcam.Satarken içindeki bilere hiç bir şekilde ulaşamaması için ne yapmam gerekiyor artı miu hesabı 1 kere acılıyormus galıba bunda onu nasıl halledebilirim.Kısaca satmadan önce ne yapmam lazım telefona . İkinci olarak Mi 7 yılın bu çeyreği...
  14. T

Yardım Mi 6 Orjinal Ekran Değişimi Sonrası Sensör Bozukluğu

Merhaba arkadaşlar .Birkaç gün önce eknranın üstüne basıp ekranı içten hasar almıştı.Orjinal ekran taktırdım parmak izi felan hepsi çalışıyor fakat yakınlık sensörü(Telefonla görüşünce ekranan kararması ve oto aydınlatma ayarının otoda iken sabit ortaya çekmesi) çalışmıyor.Bunu arkadaş dışardada...
  15. T

Yardım Mi 6 Dokunmatik Sorunu! Mi 6 Kullanıcıları içeri

Ya neden herkes heps,buradada sıkıntıvar diyor pek anlamıyorum telefondan ve herkes bı hata bulluyor kafayı yicem simdi sorun varmı yokmu onu bıle bilmiyorum şimdi :s
Üst Alt