Haber Xiaomi Mi 7’nin Fiyatı ve Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Çinli dev teknoloji devi Xiaomi’nin piyasada yer alan yeni amiral gemisi Xiaomi Mi 6’nın üst modeli olacak olan Xiaomi Mi 7 modelinin detayları belli olmaya başladı. Xiaomi Mi 7’nin fiyatı ve çıkış tarihi sızdırıldı.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Mart ayında İspanya’nın Barselona’da şehrinde düzenlenecek olan MWC 2018 fuarında Xiaomi Mi 7‘yi görebiliriz. Xiaomi her ne kadar çıkış tarihini resmi şekilde açıklamasa da yakın zamanda tanıtılması bekleniyor. Mi MIX 2’yi andıran cihazın görselleri ve teknik detayları sızdırılmış durumda. Xiaomi Mi 7’nin fiyatı sızıdırldı ve 3.000 Yuan fiyata sahip olacak ve bu para birimini Türk Lirasına çevirdiğimizde ise 1782 TL gibi bir fiyat ortaya çıkıyor ancak vergiler vs. 2500 TL’yi bulacaktır. Xiaomi Mi 6’nın başlangıç fiyatı ise 2,499 Yuan olarak belirlenmişti ve ülkemizde 2000 TL seviyelerinde satışa sunulmuştu.

Ayrıca Xiaomi Mi 7 modeli Xiaomi tarihinin en pahalı akıllı telefonu olacak. Ülkemizde de oldukça kullanıcı kitlesi olan Xiaomi’nin fiyat/performans cihazlar ile pazarda oldukça büyük bir dilime sahip olduğunun altını çizelim. Özellikleri henüz belli olmayan Xiaomi Mi 7’yi 26 Şubat ile 1 Mart tarihleri arasında düzenlenecek olan MWC 2018’de görebiliriz.

KAYNAK:

TahaKaradeniz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Taha
Cihazım
MI5
Konular
3
FP telefonu olmaktan hızla uzaklaşıyor diyecem de kıytırık Samsung tellerinin fiyatını görünce dilimi ısırıyorum. Xiaomi pahalı değil biz fakiriz kısacası

Hellios Darkline

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
5
FP telefonu olmaktan hızla uzaklaşıyor diyecem de kıytırık Samsung tellerinin fiyatını görünce dilimi ısırıyorum. Xiaomi pahalı değil biz fakiriz kısacası
En pahalı model olacak dediğine göre mix 2'nin 3k'ya satıldığı dönemde bu cihazda o kadara gelecektir diyebiliriz. Ancak yeni gelecek Diğer marka cihazlarına baktığımız zaman yine makul bir fiyatla ortaya gelmiş olacaktır.

XWORK

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XWorK
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
15
Donanımsal olarak kıyaslama yaparsak ucuz cihazlar çıkartıyor. Bizi yere gömdüren vergiler. başka birşey değil

Mi 5S Epicrom Global Beta 8.1.18

ssleqendss

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Sarı
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
10
Samsungun en az 5000 tl den piyasaya sürdüğü amiral gemilerini göz önüne alırsak mi7 3000 liradan bile girse alıcısı çok olucaktır.

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Xiaomi telefonları halen çok ucuz. Adamlar illa ki para kazanacak yani para kazanmayacaksa bu işi neden yapsınlar. Bize pahalı gelmesinin tek sebebi fahiş rakamlara ulaşan vergi ücreti.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
MWC'de büyük bir ihtimalle Mi7 lansmanı yapılmayacak. Belki Mi6X olabilir. Ben Mi7'nin en erken Nisan ayındaki kuruluş yıldönümünde tanıtılacağını düşünüyorum.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

TheJoKeR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
3
Cumartesi mi6 telefonumu satıyorum da m, 7 çok bekleticekse yandık.Nisana kadar telefonsuz ne yapılır.Gidip iphone 'a para vermek istemiyorum 2 ay bekliyeceğim diye :(+Çıksa dahi Bilindik firmalara gelmesi 1-2 ay sürer.4 ayı var daha en kötü.

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Cumartesi mi6 telefonumu satıyorum da m, 7 çok bekleticekse yandık.Nisana kadar telefonsuz ne yapılır.Gidip iphone 'a para vermek istemiyorum 2 ay bekliyeceğim diye :(+Çıksa dahi Bilindik firmalara gelmesi 1-2 ay sürer.4 ayı var daha en kötü.
Tahminime göre 4-5 ayı bulur Türkiyede satışı

TheJoKeR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
3
Tahminime göre 4-5 ayı bulur Türkiyede satışı
4-5 Ay Tr imei lmi sürer yoksa imei çakılacak vaziyette ki süresimi tahmini_?Ben hepsi buradadan tr imei ile almıştım 2 yıl garanti gene öyle almayı düşünüyorum da

Üst Alt