Haber Xiaomi Mi 7’nin Fiyatı ve Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Çinli dev teknoloji devi Xiaomi’nin piyasada yer alan yeni amiral gemisi Xiaomi Mi 6’nın üst modeli olacak olan Xiaomi Mi 7 modelinin detayları belli olmaya başladı. Xiaomi Mi 7’nin fiyatı ve çıkış tarihi sızdırıldı.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Mart ayında İspanya’nın Barselona’da şehrinde düzenlenecek olan MWC 2018 fuarında Xiaomi Mi 7‘yi görebiliriz. Xiaomi her ne kadar çıkış tarihini resmi şekilde açıklamasa da yakın zamanda tanıtılması bekleniyor. Mi MIX 2’yi andıran cihazın görselleri ve teknik detayları sızdırılmış durumda. Xiaomi Mi 7’nin fiyatı sızıdırldı ve 3.000 Yuan fiyata sahip olacak ve bu para birimini Türk Lirasına çevirdiğimizde ise 1782 TL gibi bir fiyat ortaya çıkıyor ancak vergiler vs. 2500 TL’yi bulacaktır. Xiaomi Mi 6’nın başlangıç fiyatı ise 2,499 Yuan olarak belirlenmişti ve ülkemizde 2000 TL seviyelerinde satışa sunulmuştu.

Ayrıca Xiaomi Mi 7 modeli Xiaomi tarihinin en pahalı akıllı telefonu olacak. Ülkemizde de oldukça kullanıcı kitlesi olan Xiaomi’nin fiyat/performans cihazlar ile pazarda oldukça büyük bir dilime sahip olduğunun altını çizelim. Özellikleri henüz belli olmayan Xiaomi Mi 7’yi 26 Şubat ile 1 Mart tarihleri arasında düzenlenecek olan MWC 2018’de görebiliriz.

KAYNAK:

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Hocam bana göre önemli olan cihaz masaüzerindeyken Parmakla dokunup ekran kilidini açabilmek. Bu yüzden arkada Parmak izi okuyucuyu sevmiyorum. Hatta Yanda olmasını da istemiyorum bu sebeple :) Ekranın altına dokunacağım açılacak ekran.
Xiaomi telefonu elde kullanılacak diye tasarlamış masayı unutmuş hocam

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Xiaomi telefonu elde kullanılacak diye tasarlamış masayı unutmuş hocam

Hocam umarım Oled panele geçip Ekrana entegre ederler Parmak izi Okuyucu da. Birde Parmak izi okuma bölümü de S8 gibi 3D Touch benzeri ekran deneyimi şeklinde tasarlarlarsa, daha da fazlasına gerek yok :) Belki Mi8'de olur bu isteyim, bilemiyorum tabi :)

Mertal

Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Hocam umarım Oled panele geçip Ekrana entegre ederler Parmak izi Okuyucu da. Birde Parmak izi okuma bölümü de S8 gibi 3D Touch benzeri ekran deneyimi şeklinde tasarlarlarsa, daha da fazlasına gerek yok :) Belki Mi8'de olur bu isteyim, bilemiyorum tabi :)
Her istek ekstra fiyat demek en iyisi böyle kalsın fiyatları uçmasın

Sabri1453

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sabri
Cihazım
Mi6
Konular
0
Hocam ya fiyatına bakıp şükredenlerden olursun ya da sırf masada parmak izi çalışmıyor diye gidip paraları iphonelere saçarsın karar senin
Ya iphone a karşıyım andorid kullanmayı ve özgür olmayı tercih ediyorum. :) Parmak izine çözüm bulacaklardır. Gerçekten mi6 da bulunan okuyucu çok hoş :) normal kamera biraz daha iphone 7 plus a yaklaşsa fena olmaz . Fakat mi6 da bulunan uzun pozlama çekimi çoğu kamerada yok bunuda belirteyim bir kac çektiğim resimi yükleyeceğim.
[doublepost=1517848197,1517848175][/doublepost]
Hocam ya fiyatına bakıp şükredenlerden olursun ya da sırf masada parmak izi çalışmıyor diye gidip paraları iphonelere saçarsın karar senin
Ya iphone a karşıyım andorid kullanmayı ve özgür olmayı tercih ediyorum. :) Parmak izine çözüm bulacaklardır. Gerçekten mi6 da bulunan okuyucu çok hoş :) normal kamera biraz daha iphone 7 plus a yaklaşsa fena olmaz . Fakat mi6 da bulunan uzun pozlama çekimi çoğu kamerada yok bunuda belirteyim bir kac çektiğim resimi yükleyeceğim.
[doublepost=1517848510][/doublepost]
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
titreme yaparsaniz ışıklar dağılımı olabiliyor . Ufak bir şeye dayayıp yada tripot kullanirsaniz güzel sonuçlar elde edilebiliyor.

Ekli dosyalar

• IMG_20180130_065529.jpg
    IMG_20180130_065529.jpg
    1,1 MB · Görüntüleme: 22

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Her istek ekstra fiyat demek en iyisi böyle kalsın fiyatları uçmasın

Hocam Eğer Redmi Note 5 beklendiği gibi 200 dolar üzerinde gelirse, Mi7'de 450 dolara gelir diye düşünüyorum ama. Tabi bu özelliklerde eklenirse 500'ü de bulabilir.

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
Yalnız 3000 bence aşırı faiş bir fiyat olur abartısız söylüyorum.O kadar verilmez söylenildiği gibi diğer firmalara göre ucuz olabilir.Bu sürekli fiyat olarak artması gerektiğini belirtmez ayrıca 1782 Tl ediyorsa çıkışından 5-6 ay sonra 2000 seviyelerine gerilecektir diye düşünüyorum. Umarım 2000-2500 yuan arasına gelir.

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Yalnız 3000 bence aşırı faiş bir fiyat olur abartısız söylüyorum.O kadar verilmez söylenildiği gibi diğer firmalara göre ucuz olabilir.Bu sürekli fiyat olarak artması gerektiğini belirtmez ayrıca 1782 Tl ediyorsa çıkışından 5-6 ay sonra 2000 seviyelerine gerilecektir diye düşünüyorum. Umarım 2000-2500 yuan arasına gelir.

Hocam işin kötüsü diğer firmaların da fiyat arttıracağı söyleniyor. S9 serisi 900 dolardan kapı açarsa; bu fiyatlara da alışmamız gerekir.

Mertal

Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Hocam işin kötüsü diğer firmaların da fiyat arttıracağı söyleniyor. S9 serisi 900 dolardan kapı açarsa; bu fiyatlara da alışmamız gerekir.
Söyledim bir daha söyleyeyim. Fiyatların artması adamların belirlediği fiyatlardan çok ülkemizin ekonomik durumuyla alakalı. Bizim ekonomimiz böyle olduğu sürece 200 dolara satışa sunulan telefonu bile almakta zorlanırız. Çünkü bize gelene kadar 1500 tl civarlarına dayanıyor. Adamların suçu değil yani fiyat konusu

Üst Alt