Yardım Mi 6 Hard Reset

TheJoKeR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
3
Merhaba arkadaşlar öncelikle her soru için konu açmam yanlış gibi duruyor ama nerye yazacağımı bilemedim.Telefonu satacağım için normal fabrika ayarı na döndürmek yerine hard resety atmak istiyorum nasıl yaparım acaba _?Şimdiden Teşekkürler.

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Merhaba arkadaşlar öncelikle her soru için konu açmam yanlış gibi duruyor ama nerye yazacağımı bilemedim.Telefonu satacağım için normal fabrika ayarı na döndürmek yerine hard resety atmak istiyorum nasıl yaparım acaba _?Şimdiden Teşekkürler.
satmadan önce MI hesapı açıksa cihazda hesaptan çıkış yapıp recovery üzerinden format data yapabilirsiniz, bazı IMEI atılı Mi6 cihazlarda ayarlardan telefonu fabrika aayarlarına sıfırlayınca IMEI uçabiliyor bilginiz olsun.

Oyla:

TheJoKeR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
3
satmadan önce MI hesapı açıksa cihazda hesaptan çıkış yapıp recovery üzerinden format data yapabilirsiniz, bazı IMEI atılı Mi6 cihazlarda ayarlardan telefonu fabrika aayarlarına sıfırlayınca IMEI uçabiliyor bilginiz olsun.
Hepsiburadadan hepsiburada satıcısı ile aldım varmıdı9r sizce oyle bişi Varsa da ben garantısını bozdum ekran degıstırerek eger telefon kılitlenirse bunu hepsiburadaya iade ederken sıkıntı cıkarırlarmı.Öyle bi hakları varmı _?
Birde Recovery den nasıl yapıcam telefonun ıcındekı normal fabrıka ayarındamı bahsetmıstınız.

Oyla:

Lopus

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Hepsiburadadan hepsiburada satıcısı ile aldım varmıdı9r sizce oyle bişi Varsa da ben garantısını bozdum ekran degıstırerek eger telefon kılitlenirse bunu hepsiburadaya iade ederken sıkıntı cıkarırlarmı.Öyle bi hakları varmı _?
Birde Recovery den nasıl yapıcam telefonun ıcındekı normal fabrıka ayarındamı bahsetmıstınız.
ekranı değiştirdiyseniz bunu anlarlarsa garanti dışı bırakabilirler hocam videodan bakabilirsiniz.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Oyla:

TheJoKeR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
3
Bu aynen ya komple sistemi silip baştan kurduğu için imeinin gitmesi normal olur normal yapsam bişi olmaz eğer imei atıldıysa bile .Ne yapıcam şimdi hepsi buradaya yazsam böyle böyle teli satıcam hardreset atıcam ama ekranı değiştim eğer imei giderse ne yapayım diye :S_?.Hard reset atmadan satsam bişi olma ihtimali varmı peki.

Oyla:

Lopus

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Bu aynen ya komple sistemi silip baştan kurduğu için imeinin gitmesi normal olur normal yapsam bişi olmaz eğer imei atıldıysa bile .Ne yapıcam şimdi hepsi buradaya yazsam böyle böyle teli satıcam hardreset atıcam ama ekranı değiştim eğer imei giderse ne yapayım diye :S_?.Hard reset atmadan satsam bişi olma ihtimali varmı peki.
Başka telefonların atılan IMEI'sini kasdetmiştim hocam sıfırlayın sıkıntı olacağını sanmıyorum. :)

Oyla:

TheJoKeR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
3
Umarım sorun olmaz yoksa saten toplam 2500 tl ye mal oldu telefon bana .Direk çöpe gitmiş olucak 2.5k :(

Oyla:

TheJoKeR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
3
REsetleyip sattım artık mi7 yi bekleme zamanı .Alanıcak yerler konusundada size danışacapım o konudada .Cahillik kötü bişi.

Oyla:

whitestone.ba

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
12
REsetleyip sattım artık mi7 yi bekleme zamanı .Alanıcak yerler konusundada size danışacapım o konudada .Cahillik kötü bişi.
Ne kadara sattınız acaba ?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt