TheCryhack kullanıcısının son içeriği

1. T

Soru Yurtdışı ve IMEI Atılmış Redmi Note 9'u MIUI 13'e Güncellemek

Tamamdır teşekkürler açıklama için.
  2. T

Emin olmak için soracağım. Ben bu cihazı bir kez ayarlardan MIUI 13'e güncelledim ve brick oldu. Telefoncuya unbrick ettirdik. Şimdi güncellemeyi ayarlar yerine Fastboot üzerinden yaparsam ve Mi Flash'ta CLEAN ALL'u işaretlersem brick olmayacak, doğru mu? Ekstra bir işleme gerek yok.
  3. T

Düşmez derken cihazın IMEI'si mi gider? Otomatik almak derken?
  4. T

Direkt Fastboot ile sıkıntısız kurulabiliyor mu? Şu linkteki gibi bir işlem yapmam gerekir mi? https://forum.miuiturkiye.net/konu/redmi-note-9-merlin-miui-13-kurulumu.132082/#post-1407806
  5. T

Merhaba, başlıkta belirttiğim gibi, IMEI atılmış yurtdışı Note 9'a MIUI 13 güncellemesini cihazı brick etmeden yüklemek mümkün mü?
  6. T

Yardım Redmi Note 9 MIUI 13 Güncellemesinden Sonra MI Logo Ekranında Kaldı

Teşekkürler, aldığımız telefoncuya yaptırdık. Şimdi merak ettiğim şey bu cihazı brick olmadan nasıl güncelleyebileceğim.
  7. T

Sanırım konuyu yanlış yere açmışım. Redmi Note 9/10X 4G forumuna taşınması gerek.
  8. T

Merhabalar, Cihaz yurtdışı cihazı ve IMEI atılmış. Cihazı ayarlardan normal bir şekilde MIUI 12'den 13'e geçirdim, MI logo ekranı sürekli kendi kendine açılıp kapanıyor. Ses Kısma + Güç tuşları ile Fastboot moduna da geçiremiyorum, kapatamıyorum da. Cihazın modelini de bilmiyorum (Curtana...
  9. T

Soru Note 9 Pro Cihaza Note 9S Romu

Dediğim gibi Fastboot ile 12.0.5.0, ardından da ayarlardan normal bir şekilde 12.5.1.0 sürümünü sorunsuz yükledim. Yalnız MiFlash işlem bitince error olmuş gibi gösterince ufak çaplı bir kalp krizi geçirmedim değil :) Yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim. İyi forumlar.
  10. T

Kusura bakmayın buraların biraz cahiliyim :) Bu durumda AIDA64 uygulamasında cihazın Note 9 Pro olarak görünmesi de normaldir değil mi? Model numarası olayını birkaç farklı sitede görmüştüm. Bu siteden Fastboot ile Hindistan 12.0.5.0, ardından da forumdan OTA ile 12.5.1.0 yüklesem olur mu?
  11. T

Sanırım 9S'in Hindistan romunu yüklemek için Fastboot'unun gelmesini bekleyeceğim. Anladığım kadarıyla model numarasının I ile bitmesi Hindistan cihazı olduğunu, MIUI sürümünde IN olması da Hindistan romu olduğunu gösteriyor.
  12. T

Hindistan cihazı varsa romu da vardır herhalde diye düşündüm açıkçası :) Ayrıca cihazımda Hindistan romu yüklü ama anladığım kadarıyla Note 9S romuymuş.
  13. T

Dediğinizi yaptım, cihazımın kod adı Curtana. Anladığım kadarıyla cihazım Curtana kod adlı. Hindistan modeli dememin sebebi model numarasının I ile bitmesi. Burada önemli olan hangi ülke için üretildiği falan değil anladığım kadarıyla. Kod adını öğrenip aynı kod adına sahip romları yüklüyoruz...
  14. T

Peki Note 9 Pro için son sürüm Hindistan romunu nereden bulabilirim?
  15. T

Merhabalar Redmi Note 9 Pro Hindistan cihazım için Fastboot tipi Hindistan romu arıyordum. Xiaomi'nin resmi sitesinde Pro için değil 9S için Hindistan romu var. Mifirm sitesinde ise Pro ve 9S Hindistan romları tek başlık altında toplanmış ve en yeni Fastboot romu Xiaomi resmi sitesindeki 9S...
Üst Alt