Spontini kullanıcısının son içeriği

1. Spontini

Soru Poco x5 Pro Alınır mı?

Hocam taksitle nerden alabilirim, hangi telefonları önerirsiniz? IMEI gibi olaylar işin içine girince pahalıya patlamıyor mu?
  2. Spontini

Soru Poco x5 Pro Alınır mı?

Merhaba, x3 Pro kullanicisiydim fakat sivi temasi dolayisiyla telefonum vefat etti. Yeni bir telefon almayı düşünüyorum ve bütçem maximum 12500 TL. Şu an için aklımda Poco x5 Pro 256/8GB modeli var ama halen tam olarak karar vermiş değilim. Önceliğim telefonun güncel olması ve kamerasının...
  3. Spontini

Soru MIUI mı, ArrowOS mi?

Vanilla olanı mı tavsiye edersin, Google olanı mı?
  4. Spontini

Soru MIUI mı, ArrowOS mi?

Merhaba, Telefonum rootlu olduğu için güncelleme yapamıyordum, bugün telefonumu resetleyip güncellemeyi düşünüyorum fakat onun yerine ArrowOS'mi kursam diye düşünmeye başladım, sizce ArrowOS kurmalı mıyım? Google dialer vs yerine başka uygulamalar var mı çünkü google dialer'den nefret ediyorum.
  5. Spontini

Soru Rootlu, TWRP kurulu Poco X3 Pro cihazımı nasıl güncellerim?

Merhaba, cihazımda Official Endonezya Romu yüklü aynı zamanda TWRP ve ROOT var, MIUI 12.5 güncellemesi geldi fakat güncellemeyi yapamıyorum, çünkü güncelleye bastığımda beni TWRP'ye yönlendiriyor. Yaptığım Magisk modüllerini vs kaybetmeden telefonu MIUI 12.5 versiyonuna güncellemek mümkün mü?
  6. Spontini

Soru Mi Band 4'ten Mi Band 6'ya geçmeli miyim?

Merhaba, uzun süredir severek kullandığım Mi Band 4 bilekliğim mevcut, sizce Mi Band 6 almaya değer mi yoksa Mi Band 4'ten geçiş için yeterli yeniliğe sahip değil mi? Dahili GPS olsa hiç düşünmeden alırdım.
  7. Spontini

Soru Günlük reklam izleme limiti kaldırmak?

Merhaba, bazı oyunlar/ uygulamalar bize reklam izleyerek oyun veya uygulama içi kullanabileceğimiz yollar sağlıyor bu oyunlardan biriside Top Eleven, benim merak ettiğim konu rootlu veya rootsuz fark etmeksizin bu sınırı 24 saat beklemeden sıfırlamanın bir yolu var mı? Google Ads'ten reklam...
  8. Spontini

Mod MIUI 12.5.1 (a11) Viper4AndroidFix + Dolby Atmos (Android 11) Snapdragon

Hocam teşekkür ederim, güzel bir şekilde çalışıyor fakat 2 tane ayrı Viper4Android var bunun hangisinden ses ayarlarını yapmam lazım? 1623155246 Sanırım mor simgeli olan viper4android ayarları çalışmıyor, o yüzden diğerinden yapıyorum
  9. Spontini

Yardım Instagramda story linkleri sadece Google Chrome'den açılıyor.

Chrome silmek istemiyorum, tek istediğim instagramın android ayarlarıma saygı gösterip linkleri hali hazırda default browserim olan Kiwi Browser'de açması. Chromeyi Link2SD kullanarak dondurdum zaten silmekle aşağı yukarı aynı etkiyi yapıyor ama şu an dediğim gibi storylerde bulunan linkleri...
  10. Spontini

Yardım Custom App Drawer (Uygulama Çekmecesi)?

Merhaba, uygulama çekmecesinde klasör oluşturabileceğimiz, alfabetik sıra yerine bizim kendi kafamıza göre uygulamaların yerini değiştirebileceğimiz (Samsung'un OneUI 3.0 arayüzünü örnek gösterebilirim) bir mod, uygulama var mı? XPosed, Magisk, TWRP fark etmez, yeter ki olsun.
  11. Spontini

Soru iOS Tarzı Son Uygulamalar?

Başka yapamayan arkadaşlar olursa diye yazıyorum, Magiskte şu modül kurulu olduğu için olmuyormuş, bunu kaldırdığım anda son uygulamaların tarzı değişti. https://forum.miuiturkiye.net/konu/miui-home-30fps-frame-limit-kaldirma.105821/
  12. Spontini

Hocam valla Magisk'ten flashlıyorum olmuyor, hani burda yanlış yapılabilecek bir olayda yok ki şu an kullandığım bir çok modul var XPosed vs vs
  13. Spontini

Yardım Instagramda story linkleri sadece Google Chrome'den açılıyor.

Merhaba, şu an default browser olarak Kiwi Browser kullanıyorum fakat ne yaparsam yapayım Instagram storylerinde ki linkler Google Chrome'de açılıyor. Bugün Link2SD kullanıp Google Chromeyi devredışı bıraktım ona rağmen düzelmedi, Chromeyi devredışı bıraktıktan sonra story linkleri yerine beni...
  14. Spontini

POCO cihazlarda olmuyor demek, teşekkürler.
  15. Spontini

Cihan olarak ne kullanıyorsunuz?
Üst Alt